Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://sport.blic.rs/Kosarka/Domaca-...izdrzim-uvrede

    Comment


    • Ne bih bio bas tako srecan, Fica je mnogo dobar i neiskvaren momak koji nije mogao da se izbori sa prezimenom (ovo sam cuo od bukvalno svakog iz sveta basketa ko ga zna). To je vise steta i nuzno zlo sto je otisao, nego sto je razlog za radovanje.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Ma Sone brate zar te neiskvarenost i srcanost kvalifikuje da igras 20 min po utakmici iako ptice na grani znaju a i on sam da je Cvele vec sada bolji od njega.
        Meni to nije dovoljna kvalifikacija. Da pored toga ima i nesto kosarkaskog znanja onda ok. A ovako, glavni zadatak kreatora nase igre je da doda loptu Rakocu ili nekom drugom. To bih mogao i ja bez nekog proseravanja.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Originally posted by Indigo View Post
          Uuuu moze. Kako bi to bilo dobro. Kad Coki krene da krade minute
          Postao bi novi dizac trofeja

          Comment


          • Znas kako, za neki moj pojam shvatanja kosarke, Filip i nije neki kvalitet bez koga Zvezda ne moze. Cak i ono sto zna, ne verujem da je pokazivao, sva "zahvaljujuci" celoj prici koja je napravljena sa klubom i prezimenom. Kakav je momak, ne znam, ne poznajem doticnog. Ali, ako ce ova odluka smiriti strasti u i oko kluba, onda i dalje

            Pre neki minut izasao clanak, i Nebojsa Covic se oglasio... http://sport.blic.rs/Kosarka/Domaca-...-sa-pritiscima

            Comment


            • Nisam rekao da treba da igra, samo da ne treba da se dize euforija oko odlaska jako dobrog lika i Ciganina. A ne gura se on sam da igra. Morao je da ode, ok, idemo dalje.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • I cisto da znate, uopste nije iskljuceno da u nadolazecoj Vucicevoj maniji sa hapsenjima padne i Covic (imenjak moj naravno).
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Na stranu njegove karakterne osobine,kosarkaske su mu katastrofalne.Zvezda je ovim samo profitirala a Covke jr. moze da ide u Metalac sa Bozicem.

                  Comment


                  • novo odrediste KK Crnokosa -Kosjeric

                    Comment


                    • Cajasol, Dinamo Sassari i Orlean.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by NebojsaNS View Post
                        Nisam rekao da treba da igra, samo da ne treba da se dize euforija oko odlaska jako dobrog lika i Ciganina. A ne gura se on sam da igra. Morao je da ode, ok, idemo dalje.
                        Koliko god da se nije gurao da igra, neko sigurno jeste gurao. Ja mislim da nema ko nije verovao da je tako nesto postojalo...

                        Originally posted by NebojsaNS View Post
                        I cisto da znate, uopste nije iskljuceno da u nadolazecoj Vucicevoj maniji sa hapsenjima padne i Covic (imenjak moj naravno).
                        To je i meni palo na pamet pre neki dan kada se pojavilo da je Senior uzeo kredit od Agrobanke. 'bem li ga, Vucic resio da hapsi, a navija za Zvezdu...

                        Comment


                        • Originally posted by tantuz View Post
                          To je i meni palo na pamet pre neki dan kada se pojavilo da je Senior uzeo kredit od Agrobanke. 'bem li ga, Vucic resio da hapsi, a navija za Zvezdu...
                          Meni nije palo na pamet, info je vrlo pouzdan. Materijala imaju, i za to, ali pre svega za Kosovo. Verovatno ce Vucicev brat preuzeti Zvezdu, i ako bude hapsenja i ako ne. Vucic je Zvezdas, ali pre svega politicar.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Dosta citam ovaj forum, iako ne komentarisem redovno. Ono sto znam je da si ogroman izvor informacija, tako da... U tom slucaju cemo videti sta ce se sve izdesavati, verovatno uskoro...

                            Comment


                            • Ma bice sve isto, bez brige. Jos i bolje, malo ce se Djilas naljutiti i traziti pare nazad, ali mozda ni on nece dugo u Bg. Sa druge strane, SNS ce izgleda malo duze ostati na vlasti, pa je dobro imati njihovu podrsku. Bez obzira sto ih ja ne podnosim. Ali da ne sirimo dalje temu i idemo u off, nece tu biti nekih lomova sigurno.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Slazem se. Off off... Pozdrav!

                                Comment

                                Working...
                                X