Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A kako ti mislis da uzmemo trenera rivalu u ABA? Uopste bilo kome. Svi dobri treneri su sada zauzeti ili nedostizni. Naravno, Kokoskov ponovo nece biti ni uzet u razmatranje. Zato treba ocekivati neku zakrpa kombinaciju.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Zato i kazem da je srece. Koji god da dodje, imace vece iskustvo od Lazica. Sada, da li ce biti bolji, videcemo. I btw, Lazic je mladji od Rakocevica, a bio nam je trener...
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Dosao vam Vukoicic provereno.
        Cuj prvi maj

        Comment


        • Asta mislite na Vlade Djurovica ?

          Comment


          • http://www.mondo.rs/s261836/Sport/Ko...Vukoicica.html

            Vukoicic it is..
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Originally posted by asprilja View Post
              Dosao vam Vukoicic provereno.
              Jos jedan Grobar, whoopee...
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by aleksaVP View Post
                Asta mislite na Vlade Djurovica ?
                Ја мсм да мисли на овог господина

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Jos jedan Grobar, whoopee...
                  Mislim da vam je veci problem sto je proverena Cokijeva marioneta.
                  Cuj prvi maj

                  Comment


                  • Originally posted by asprilja View Post
                    Mislim da vam je veci problem sto je proverena Cokijeva marioneta.
                    Ma znam sve, ono je bio samo znak teske frustracije.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Ја мсм да мисли на овог господина
                      ne , ne ,
                      znam ko je Vlada Vukoicic , nego sam misleo na onog Vlade Djurovica , mozda bi nam on bio dobar trener ;)

                      Comment


                      • Ima problema sa srcem, vreme ga pregazilo i voli da politicari. No. Thank you, but no, never.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Originally posted by aleksaVP View Post
                          ne , ne ,
                          znam ko je Vlada Vukoicic , nego sam misleo na onog Vlade Djurovica , mozda bi nam on bio dobar trener ;)
                          најбољи би нам био Пешић, али ко мене па пита

                          Comment


                          • Originally posted by D-Wade View Post
                            Kari sa nama nije nista uradio, sta ga toliko pominjete. Ne dovodi se u pitanje njegovo trenersko umece, ali ja ga ne bih zvao ni kada bi dzaba hteo da radi. Dva puta da nas ispali i da ga mi opet zovemo? Radije da ispadnemo iz lige.
                            Znaci ti znas zasto je Kari otisao i pre ces da krivis njega nego recimo Covica? O takvoj kosarkaskoj velicini samo najlepse treba pricati.

                            Iskreno ja ne znam nista na tu temu,mozda je i on ispao smrad...ali mislim da postoje dosta realnije opcije od te.

                            Comment


                            • Andjus disagrees, on prica sa hiljadama ljudi, i oni svi kazu da Pesic ne zna nista.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Znaci ti znas zasto je Kari otisao i pre ces da krivis njega nego recimo Covica? O takvoj kosarkaskoj velicini samo najlepse treba pricati.

                                Iskreno ja ne znam nista na tu temu,mozda je i on ispao smrad...ali mislim da postoje dosta realnije opcije od te.
                                Ne krivim ja nikoga. Dva puta otisao, dva puta isto, sa razlicitim ljudima, slucajnost biti ne moze.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X