Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Opasna svadja Vucic-Cova oko kluba, busao se Coki pa dobio po njuski, sutra dobija Coki naslovnicu u blicu uz prikacenu aferu iz steka. Vukoicic izgleda.
    Cuj prvi maj

    Comment


    • Valjda ce se Tegi malo dublje dotaci u emisiji
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Ne daj Boze da dodje mrtvi Vukoicic. Ajde bre Cova, daj ovamo Trifu.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Originally posted by D-Wade View Post
          Ne daj Boze da dodje mrtvi Vukoicic. Ajde bre Cova, daj ovamo Trifu.
          trifa se zahvalio na pozivu

          Comment


          • Originally posted by aleksaVP View Post
            trifa se zahvalio na pozivu
            Bolje. Zalizani da odjebe od kluba na duzinu pendreka, i to u skokovima. Zao mi Trife, ali ko mu kriv kada sa djavolom tikve sadi.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Bolje. Zalizani da odjebe od kluba na duzinu pendreka, i to u skokovima. Zao mi Trife, ali ko mu kriv kada sa djavolom tikve sadi.
              Znaci moguca resenja na poziciji trenera Stevan Karadzic , Luka Pavicevic ....

              Comment


              • Originally posted by aleksaVP View Post
                Znaci moguca resenja na poziciji trenera Stevan Karadzic , Luka Pavicevic ....
                Scratch and scratch. Prvi je suvise los a ima kratak fitilj. Ni jedno ni drugo ne odgovara. Luka je pod ugovorom sa Le Manom. Vukoicic meni izgleda kao neko najlogicnije resenje. Ni priblizno se ne slazem, samo kazem.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • ma nama ne odgovara niko , ne znam ,
                  Kari je bio jedina nada , sada ce sve biti komplikovano;);)

                  Comment


                  • Volim ja Karija samo ne vidim sta je tako revolucionarno uradio sa nama da se svi drugi treneri a priori proglasavaju za prasinu.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Kari sa nama nije nista uradio, sta ga toliko pominjete. Ne dovodi se u pitanje njegovo trenersko umece, ali ja ga ne bih zvao ni kada bi dzaba hteo da radi. Dva puta da nas ispali i da ga mi opet zovemo? Radije da ispadnemo iz lige.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Mislim da je doslo vreme za stranog trenera ali to su moji pusti snovi.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • to kod nas ne bi upalilo , po mom misljenju

                          Comment


                          • Originally posted by D-Wade View Post
                            Kari sa nama nije nista uradio, sta ga toliko pominjete. Ne dovodi se u pitanje njegovo trenersko umece, ali ja ga ne bih zvao ni kada bi dzaba hteo da radi. Dva puta da nas ispali i da ga mi opet zovemo? Radije da ispadnemo iz lige.
                            Ne kazem ja da je nesto uradeo , ali je on bio jedina nada da nesto uradimo , da osvojimo neki trofej , ali na kraju nista nije bilo , ispalio nas je , i daleka mu kuca

                            Comment


                            • Sada pogotovo bi, strancu je malo teze objasniti Filip Must Play koncept igre.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Da je srece pa da nas Radonjic preuzme, kada je vec Trifa odustao. Genijalac i bio bi pun pogodak. Ako je Vukoicic trener, pa ne znam, ja ga nesto ne volim, nije bio los kada je imao solidan tim, sa slabim ekipama je rupa bio. Nije po mom ukusu, al' ako dodje, ima punu podrsku kao i svaki do sada.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X