Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by aleksaVP View Post
    macilj je evroliga , a naravno da se sa ovakvim timom moraju osvajati titule
    Jedino EL ce opravdati date pare, ali mora se izaci iz ove sezone sa bar jednim trofejom, pa makar bio i kup, ovo je prva sezona posle dugo vremena gde ce neosvajanje nicega biti stvarno neuspeh.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Ae ovako...sinoć sam sreo Čovića i dobrano smo se ispričali oko kompletne situacije u KK. Oko ovih javnih prepucavanja nisam hteo puno da čačkam, a realno i nije na meni da se uplićem u te stvari. Prezadovoljan je prelaznim rokom, puno očekuje od Simonovića i Savovića i veruje da će obojica eksplodirati ove sezone...Boris pogotovo. Rakoč je po njemu bukvalno drugi trener (Lazić nije puno bitan) i nijednog trenutka nije žalio novac koji je otišao na njega jer smatra da je njegov doprinos mnogo veći od broja poena na utakmici. Što se tiče Fiće on definitivno pali, gde, nemam pojma ali sam skapirao da će proći ove pripreme i ide. Priče oko Cveleta nisu tačne, on ostaje u Zvezdi i na njega se najozbiljnije računa... morao sam da mu naglasim i da mu kupe neke duboke patike. Što se tiče novog pleja, rekao mi je njegovo ime, ali ne postoji teoretska šansa da se setim. Znam da mu prezime počinje na W ili V, ali ne bih da lupetam jer iskreno nikada nisam čuo za njega. Znam i da je crnac i poprilično sam se oduševio na osnovu onoga kako ga je opisao. Lomio sam glavu i pokušavao da skapiram o kome se radi ali nije bilo šanse. Fora je što sam pored toga imao još jednu veću dilemu i sve dok se nisam probudio, nisam mogao da skapiram gde ja to idem 58-icom, zašto se Čović vozi gsp-om i zašto Željko Obradović sve vreme stoji pored nas i ćuti. Kada sam se probudio onda mi je već i onaj plej W/V izašao iz volje
      Sa b92 foruma, briljantno
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • haahhaah, kralj

        Comment


        • Košarkaški klub Crvena zvezda DIVA angažovala je talentovanog centra Radoslava Pekovića

          sta mislite o njemu lik je 94

          Comment


          • http://sport.blic.rs/Kosarka/Domaca-...ara-sa-Zvezdom

            Comment


            • Nije Pera takav, ali je zivot takav

              Ne znam, ne verujem u ovo. Pisu svasta.
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Da su "normalni" odnosi dva kluba, rekao bih isto da ne verujem. Obzirom na sve sto se desava u poslednje vreme, ne bi me iznenadilo da Covic kupi i Andjusica...

                Comment


                • Originally posted by DeMar DeRozan View Post
                  Košarkaški klub Crvena zvezda DIVA angažovala je talentovanog centra Radoslava Pekovića

                  sta mislite o njemu lik je 94
                  Trenutno ne zna nista....A ovo za Bozica...pa Ristovic je demantovao...
                  http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                  Comment


                  • http://www.smedia.rs/sport/vest/6602...Milicicem.html,
                    zanimljivo

                    Comment


                    • Evo odmah da vam kazem da se opustite, lupaju, od toga potpuno sigurno nece biti nista.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by NebojsaNS View Post
                        Evo odmah da vam kazem da se opustite, lupaju, od toga potpuno sigurno nece biti nista.
                        ne mora da znaci , proda Covic par kuca na Dedinju i eto Milicica
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Pobedili smo Gaz Metan 103-93.

                          ZVEZDA: Rakočević 17 (7as), Katić 4, Subotić 6, Radivojević 7 (10 as, 6sk, 3 ukr lopte), Almond 11 (3/4 za tri), Savović 21 (7 sk, 3 as), Lazić 10, Cvetković 7, Braun 20 (7sk), Simonović.

                          Vuk u stilu Ronda.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • nebojsa , el ima neka transfer bomba u najavi

                            Comment


                            • Originally posted by NebojsaNS View Post
                              Evo odmah da vam kazem da se opustite, lupaju, od toga potpuno sigurno nece biti nista.
                              Znaci D-Mill je vas

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Znaci D-Mill je vas
                                Rekao gazda Cova da se o pojacanjima ne prica dok ne potpisu. Tako da ne pricamo...
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X