Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko kaze da treba da me se plasis, o cemu pricas jbt?



    Samo sam razjasnio da je za ovakvu situaciju sasvim solidno resenje, pod tim mislim na odnos cena/kvalitet.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Originally posted by T-Mac View Post
      Ko kaze da treba da me se plasis, o cemu pricas jbt?



      Samo sam razjasnio da je za ovakvu situaciju sasvim solidno resenje, pod tim mislim na odnos cena/kvalitet.
      Upravu si.

      Comment


      • Originally posted by KERSDRS View Post
        Cekaj je l treba sad da te se plasim sto si rekao jasno sad? Meni se ne cini on kao dobro pojacanje, jer kad neko ljubi crno beli grb i bori se za njega ne moze da mi dodje u Zvezdu i igra kao da nista nije bilo. Takvi ljudi se ne postuju, vise bi ga postovao da je ostao u partizanu jer se tako klub ne izdaje, i to najljucem rivalu. Ne moram ja misliti kao i ti. Meni nije dobar ni za izmene.
        Znas koliko me briga ciji grb ljubi. Odlicno resenje, stize jos plej koji ne bi dosao da smo doveli stranca, milina. Jos nam ostavlja veci prostor za manevar ako nekoga treba dovoditi na pola sezone. I niko ti nije pretio, vec samo ti je Mac ukazao da ne gledas realno.

        Da li stvarno mislis da ce se on manje boriti zato sto je igrao ili navija za Partizan? Koga briga. On je profi i tu se svaka prica zavrsava, resava nam problem koji imamo i to na ekonomski prihvatljiv nacin i ne zauzima mesto stranca. Ko jos ispunjava ove uslove?
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Originally posted by NebojsaNS View Post
          Znas koliko me briga ciji grb ljubi. Odlicno resenje, stize jos plej koji ne bi dosao da smo doveli stranca, milina. Jos nam ostavlja veci prostor za manevar ako nekoga treba dovoditi na pola sezone. I niko ti nije pretio, vec samo ti je Mac ukazao da ne gledas realno.

          Da li stvarno mislis da ce se on manje boriti zato sto je igrao ili navija za Partizan? Koga briga. On je profi i tu se svaka prica zavrsava, resava nam problem koji imamo i to na ekonomski prihvatljiv nacin i ne zauzima mesto stranca. Ko jos ispunjava ove uslove?
          Ne priznao sam gresku, previse sam ostrascen, imam novu vest, hmm mislim novu za mene i to vezano za Fk "Последња вест: Огњен Мудрински је ново појачање Црвене звезде"

          Comment


          • rasko katic.jpg
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Originally posted by Miko View Post
              Crni Rasko sta uradi nesreco
              Covek je prelezao tesku bolest i zeleo je u Nemacku zbog nekih privatnih razloga. Nemci ga nisu zeleli. Dosao Covic,ponudio pare i Rale prihvatio. Da ne treba dete da mu gladuje?

              Hvala ti Rale na svim sekiricama i da nas postedis ove sezone

              Comment


              • Mogao je doci u Igokeu
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Ijao, sto ce neki da ispizde ovih dana, ako su se do sada pitali odakle pare, tacno ce sada da polude.

                  Btw, isplatili smo poslednje rate duga Pesicu i Stimcu, i zvanicno nas klub u sezonu ulazi sa dugom 0
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Ijao, sto ce neki da ispizde ovih dana, ako su se do sada pitali odakle pare, tacno ce sada da polude.

                    Btw, isplatili smo poslednje rate duga Pesicu i Stimcu, i zvanicno nas klub u sezonu ulazi sa dugom 0
                    Lepe vesti nosis. Mislim lepe, kako za koga je l da?

                    Comment


                    • ma vqazno da su za nas lepe , a a ostale sta nas briga

                      Comment


                      • Papalukas Cime se ljudi zamlacuju... Mada dobro izgleda u crveno-belom, ne kazem.

                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Veteran

                          istina je !!

                          nije još ništa gotovo ... borimo se .... ali nije on jedina opcija,nego je ubedljivo najveće ime sa kojim razgovaramo i objašnjavamo naš koncept

                          svaka čast ljudima koji nas vode

                          ja sam ponosni navijač KKCZ !
                          Povlacim ono iz prethodnog posta. Tacno cu umreti ako dodje. Obozavam ga vec predugo, jedan od najsrecnijih dana u zivotu mi je bio kada sam ga gledao na onom turniru Veliki za male, 2005. je bila ako se ne varam. Znaci ne verujem, znam da racionalno gledano nije najbolji igrac na svetu i da je vec malo star ali pobogu, spoljna linija Teodoros Papalukas - Igor Rakocevic.

                          A sutra je onaj famozni dan cetvrtak, kada Zvezda igra fudbal i dovodi igrace u basketu. Treba preziveti ove dane
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • ako dovedemo tea papalukasa , nema te sile da ne osvojimo neku titulu , barem cemo biti drugi u ABA ligi

                            Comment


                            • Originally posted by aleksaVP View Post
                              ako dovedemo tea papalukasa , nema te sile da ne osvojimo neku titulu , barem cemo biti drugi u ABA ligi
                              Potpuno me ne zanima ta pozicija u ovom momentu. Sa ovakvim timom moraju se uzimati trofeji, nema izgovora.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • macilj je evroliga , a naravno da se sa ovakvim timom moraju osvajati titule

                                Comment

                                Working...
                                X