Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pa de cemo da ih smestimo vise , ako cova pocne da ih dovodi ovako kako je poceo

    Comment


    • Pobedili smo Asesoft sa 94-87, nakon produzetka.

      Najefikasniji Rakoc sa 20 poena, Brown 18, Covic 16, Savovic 14 i Subotic 11 poena.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Kunem se u Covketa, a ne u Boga!
        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

        Comment


        • Ode Kondicija na humanitarnu utakmicu Sloga:Zvezda... Ne verujem da dolaze u Kraljevo u punom sastavu ali u svakom slucaju im hvala sto su izasli u susret maloj Tamari koja ima tumor na mozgu Humanost pre svega
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Sutra ce se znati ime backup centra,a Cvele nece igrati za Zvezdu naredne sezone.

            Mada verujem da znate sve ove informacije

            Comment


            • Usrećili smo se sa centrom.

              Comment




              • Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Jos plej i gotovo.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Crni Rasko sta uradi nesreco
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Verovatno ne znas da je on vec bio u Zvezdi.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Znam da je bio zato je jos veca nesreca sto ponovo posle nas ode kod vas
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Originally posted by T-Mac View Post
                          Verovatno ne znas da je on vec bio u Zvezdi.
                          Hm,iskreno nisam ocekivao pre svega od Raskao to,mislio sam da ce da ide u Nemacku. Nadam se da mu necemo pevati nikakve pesme,hvala mu za sve,odlican posao je odradio,ova gornja slika sve govori.

                          Mac,ocete mu sad pevati sa vrati SURLU slonu ?

                          Comment


                          • Daj bre Covicu te igrice sa partizanom ostavi po strani. DOveo si lignjoslava iz inata ... A mozda bude dobar za klupicu, jak je on.
                            @Drogba ja bi mu pevao i sad, ali tucice me ..

                            Comment


                            • Kakvog inata, o cemu bre vi ljudi pricate?



                              Za ovu cenu verovatno ne mozemo naci boljeg backup centra, a ostace nam vise kinte za pleja. Jasno sad?
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Originally posted by T-Mac View Post
                                Kakvog inata, o cemu bre vi ljudi pricate?



                                Za ovu cenu verovatno ne mozemo naci boljeg backup centra, a ostace nam vise kinte za pleja. Jasno sad?
                                Cekaj je l treba sad da te se plasim sto si rekao jasno sad? Meni se ne cini on kao dobro pojacanje, jer kad neko ljubi crno beli grb i bori se za njega ne moze da mi dodje u Zvezdu i igra kao da nista nije bilo. Takvi ljudi se ne postuju, vise bi ga postovao da je ostao u partizanu jer se tako klub ne izdaje, i to najljucem rivalu. Ne moram ja misliti kao i ti. Meni nije dobar ni za izmene.

                                Comment

                                Working...
                                X