Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni su ljudi rekli da se vaga izmedju domaceg i Canaan

    Comment


    • Originally posted by cizeta View Post
      Meni su ljudi rekli da se vaga izmedju domaceg i Canaan
      Ako su usli u fazu da uopste biraju izmedju njih dvojice (a ono sto sam ja cuo je da nismo), tek onda je ekstra. Kazem sacekajmo. Samo zbog domaceg ce se menjati prioriteti, ako se ne izboksujemo dovodi se centar. Ima tu jos svasta da se izdesava, daleko je oktobar mesec.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Da da bice luda i vesela sezona za nas navijace Crvene Zvezde gorece parter B u Pioniru

        Comment


        • Originally posted by cizeta View Post
          Da da bice luda i vesela sezona za nas navijace Crvene Zvezde gorece parter B u Pioniru
          Ako uopste ostane citav od Dabinog skakanja Prosle godine nije islo pa je izdrzalo, bogami ove sa Igorom... Bice kriticno
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Gorece parter B!!!

            Comment


            • Jebiga, jednom cigan uvek cigan.
              http://www.zurnal.rs/2012/08/20/novi...zdi/index.html
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...&nav_id=636462

                Al' će biti trica... Ako koja ne uđe tu je Elton!

                A odakle vam pare??? buaxaxaxaxaxa
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment




                • Nasa nova ekipa, bez Almond-a naravno...

                  "Ekipa zaista izgleda odlično, imamo veliki kvalitet i od toga bi trebalo napraviti igru. Imamo dosta kvalitetnih pojedinaca, dobrog centra, dobre strance i biće zanimljivo. Još samo da se uklopimo".

                  Moguće je da imamo najbolji tim u poslednjih deset godina, s tim što je i ekipa 2004. bila jako dobra... Možda smo tada mogli i do titule da nije bilo incidenata u Vršcu sa policijom i navijačima. Taj tim je igrao jako dobro, možda nije imao kvalitet kao ovaj, ali je igrao fenomenalno. Aktuelni sastav je jedan od dva najbolja tima u poslednjih deset godina, za sada
                  Rakoceviceva izjava o novim saigracima..
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Ракочевић на тренингу 28 од 33 за три поена, па ти види мој синџо како ће дечак да набаци просек од 28.5 поена по мечу следеће сезоне, скроз мекано

                    Comment


                    • Mnogo su jaki Gruzijci u reketu sa Shengelia-om i Zaza-om.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Ракочевић на тренингу 28 од 33 за три поена, па ти види мој синџо како ће дечак да набаци просек од 28.5 поена по мечу следеће сезоне, скроз мекано
                        Pedja svojevremeno 97 od 100 pre treninga, i to americka.
                        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                        Comment


                        • Originally posted by Ernesto View Post
                          Pedja svojevremeno 97 od 100 pre treninga, i to americka.

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Ovaj je 3 promasio u 30 pokusaja. Pedja automatic <3
                            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                            Comment


                            • Их па нећемо сад бабе и жабе....Пеђа је Пеђа

                              Comment


                              • Markovic - Rakocevic (c) - Almond - Savovic - Brown
                                Vuk (Cvele) - Milutinovic (Lazic) - Simonovic - Mitrovic (Subotic) - Gadzuric (Nikolic)

                                Wow, just wow... Covo legendo
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X