Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izgleda da dovodimo nekog njihovog, kaze lik da ce njih mnogo da boli da ce da crknu
    Samo da nije Pera Bozic
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Nebojsa Covic,resen vise nego ikad, objavljuje da ce Crvena Zvezda ove sezone napasti trofeje u svim takmicenjima.S podrskom istaknutih zvezdasa i rasterecen od privredno politickih afera koje tresu i domaci sport,deluje samouvereno.Ide mu,kaze,u prilog i to sto je prvi predsednik koji je klubu skinuo s ledja visemilionski dug i uspravio ga sto je dugo godina za Zvezdu bila misaona imenica.

      -Cilj nam je da u svim takmicenjima napadnemo prvo mesto : u Jadranskoj,Evrokupu,domacoj ligi i kupu.I to uopste ne krijemo.Kao sto ne krijemo da cemo napasti i sve druge faktore koji probaju da nas uvedu u neregularnosti. Vise cutanja nema.A to znaci,ako hoce da muljaju sa sudijama,metaforicki receno,hvatamo za vrat.

      Kako mislite "da muljaju sa sudijama" ?

      -Pa lepo: mi ulozimo ogroman rad i novac,a onda dodje neki laufer,da li je nekom kum ili nije, pa prospe sve sa tri duvanja u pistaljku.To vise nece moci!Bas da vidim koji ce to autoriteti pristati da stite takve.Cemu onda sport?Pa jel' treba da pristanemo na dogovore da je neko prvi,a mi da budemo drugi ?Ja na takve dogovore ne pristajem.Naprotiv,svim kapacitetima i svom snagom kontrolisacemo desavanja i necemo dozvoliti da nas uvedu u prljavstiu.To me ne interesuje,hocu da na terenu budemo prvi.

      Izgleda kao da se uzdate u promene u drustveno-politicke klime?

      -Prosle sezone imali smo jednog drzavnog sponzora, "Telekom" ,koji nam je dao 200.000 evra.Nas veliki rival imao je istog sponzora,samo ne znam da li je suma za njih bila tri ili cetiri puta veca.Tako vise nece moci.Ne zelim da se vracam u proslost,jer znam da je bilo nepravde i kad je Zvezda imala drzavne pare, a Partizan nije, pa se zatim situacija okrenula.Sistem koji cemo postaviti regulisace potrebu da Partizan dobije drzavne pare, a da Zvezda dobije isto,samo deset odsto manje dok je slabije plasirana od Partizana.Srbiji su potrebni Zvezda i Partizan.

      Da li ce vam u tome pomoci Aleksandar Vucic?

      -Kao predsednik, iskoristicu poznanstva,vestine i iskustvo iz privrede,politike i sporta da povezem sve zvezdase koji mogu da pomognu,ma kojo stranci ili kompaniji pripadaju.Bez obzira na sve ostre razlike,dogovorili smo se da mi koji volimo Zvezdu budemo objedinjeni.Naravno tu je i gospodin Vucic.Zasto bismo krili,kad to radi i Partizan?ovde nista ne moze bez politike, ali sve ce biti u okvirima zakona i normalnog poslovanja.

      Pa kad neko za godinu vrati 15 miliona evra duga, to se bas i ne moze nazvati normalnim poslovanjem.Da niste pronasli neki davno zaboravljeni novac?

      -Nista nismo pronasli.Ponasamo se domacinski,vodimo racuna o svakom dinaru.Nema putovanja na letnje kampove po Americi i nema troskova za izmisljene i poluizmisljene marketinske aktivnosti.Sve mora da bude u okvirima budzeta.

      Dobro,ali kako ste deblokirali racun?Odakle vam 15 miliona evra?Kako je uopste moguce da kosarkaski klub duguje toliko?

      -Svega tu ima: i napumpanih potrazivanja, i nerealnih direktorskih plata , i nepostenih menadzera,igraca...Kad sam izabran za predsednika, rekao sam da nije moje da se bavim istraznim radnjama, nego da na osnovu dokumentacije dodjem do realnog duga.Zivi smo se namucili da nadjemo te papire,posto su neke prethodne uprave vodile evidenciju,najblaze receno aljkavo.Kad smo to uspeli da sredimo,shvatili smo da dugujemo 15,5 miliona evra.Onda smo vise od 80 odsto duga eliminisali u dogovoru sa poveriocima, deo smo platili igracima kojima smo dugovali , a ubrzo cemo vratiti i preostalih 300.000 evra.

      Cekajte,kako ste to eliminisali dugove poverilaca?

      -Pa lepo,otpisali su ih.Najveci problem bilo je jemstvo kojim je zalozen grb Zvezde, i to ne kosarkaske sekcije,nego sportskog drustva.Na to sam potrosio sest meseci,a proces je okoncan zahvaljujuci razumevanju gospodina Beka,cija je firma bila vlasnik grba i koji je taj deo troska eliminisao.Posle toga smo imali i drugog velikog poverioca,gospodina Slobu Vucicevica,kome je Zvezda dugovala oko cetiri miliona evra.I to smo uspeli da regulisemo, a milion i po je isplatio FMP.Veoma sam zahvalan velikim poveriocima na razumevanju.

      Da ne bude da vas samo mi cackamo,mozete li da odgovorite kolegama iz Partizana,koji su se javno zapitali odakle vam pare za pojacanja?

      -Prema planu koji smo zacrtali kad smo dosli u klub,druga godina je period u kom ce Zvezda svim raspolozivim snagama krenuti ka cilju,a to su prva mesta.Na osnovu te obaveze pravimo budzet, a na osnovu budzeta formiramo tim.Cuo sam da nase rivale zanima odakle nam novac i kako to da Braun nije dosao kod njih,nego kod nas,ali me to ne cudi.Onaj ko ne zna da odradi posao u svojoj kuci,obicno gleda preko plota.Neka se oni bave sobom , a ne nama.

      Kazete da prvak drzave, i to 11 puta uzastopno, ne zna da radi posao ?!

      -Respektujem njihove rezultate i rad,ali sigurno necu uci u polemiku koja bi nas uvela u ambijent brloga.No dacu vam primer: Zvezda sad za porez duguje 2.500 evra i bila je u blokadi zbog tih obaveza, a procitali smo da Partizan duguje 1.100.000 evra , i niko ga ne blokira.E to mi nije jasno, odnosno jasno mi je, ali cu se praviti da mi nije jasno ako vam se tako vise svidja.


      Nemojte, recite na sta ciljate.

      -Poreski obveznik duguje drzavi vise od milion evra, a trazi i dobija pare od te drzave.Pa ako su dobili pare, onda prvo moraju da plate porez, da bi drzava iz tog poreza opet mogla da im pomogne.Pravila treba da budu ista za sve.

      -Zasad mi tim izgleda veoma dobro,zadovoljan sam pojacanjima.Iz plana nam je izmakao samo Omar Tomas, koji je dobio mnogo vecu ponudu od Samare,Rakocevic,Braun,Savovic i Simonovic su nam najjaca uporista,kao i to sto smo sa sest mladih igraca produzili ugovore na tri godine.

      -Zelim dobre odnose sa svima, pa i s Partizanom.Polemika sa ostascenim i nebitnim ljudima za Zvezdu je gubljenje vremena.Pokazace se ko koga gura i gde ga gura.
      Evo sta se desi kada Covica povuces za jezik. Nekoliko stvari je sasekao onako muski, pogtovo deo o porezu. Coki majstore
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Coki maher
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Pojavljuju se price da cemo povecati broj Makedonaca u ekipi sa 0 na 1. I ne, nije Pero. Plej je, iskusan i prekaljen, bas ono sto treba
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • A i Partizan ga je hteo zar ne A ni Litvanci ga ne vole nesto preterano.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Originally posted by Indigo View Post
              A i Partizan ga je hteo zar ne A ni Litvanci ga ne vole nesto preterano.
              1. Mislim da nije.
              2. Kakvi crni Litvanci te spopali
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                1. Mislim da nije.
                2. Kakvi crni Litvanci te spopali
                Eurobasket 2011.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Skroz zaboravih to Jeste, taj je.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Sta taj? Ko? Sta? Kazite i meni?

                    Comment




                    • Nije naravno nista sigurno, ali se uklapa u ono sto pricaju pouzdani ljudi.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Cova maher, gledajte kada danas to objavi, kada su Stela, Veteran i Daba na Zlatiboru i nemaju pristup netu Za sada 1:1, trojka je stigla nenajavljeno, Igora je objavio Veteran.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Sto rece Erni, kad porastem bicu Coki.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Originally posted by T-Mac View Post
                            Sto rece Erni, kad porastem bicu Coki.
                            Moras da porastes jos u stomaku, mada ne mnogo
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Originally posted by Indigo View Post
                              A i Partizan ga je hteo zar ne A ni Litvanci ga ne vole nesto preterano.
                              Au jbt. Tebi je samo bitno dal' ga je Partizan hteo?

                              Ne,nismo ga zeleli.

                              U svakom slucaju dobili ste dobrog igraca koji ce lako da se uklopi.

                              Comment


                              • Meni se Ilievski nikad nesto posebno nije svidjao.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X