Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by KERSDRS View Post
    Vuk je dobar i iskusan igrac, uh kako bi nam Markovic legao, ali nema veze, onda ce doci neki Amer.
    Ali nije plej, samo Cvele ima tu solidan pregled igre, ostali su uzas, Filip zbog visine zbog koje ne vidi pola terena od defanzivaca, Vuk jer je igrao beka celu karijeru. Imaju oni svi dobru kontrolu lopte ali ove godine ce nam dobar razigravac sa pregledom donositi skoro 20 poena po meca zbog sutera, Igorovih curlova i visokih igraca koji se dobro odvijaju iz pika. Ko god da dodje, ima sansu da ima odlicne cifre sa asistencijama. Greota da takav tim vodi Filip, iako ja nemam lose misljenje o njemu generalno. Samo ima mnogo boljih.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • ....bice sigurno jos pojacanja,Cova trazi sutera ubicu (citiram Covu) i jos jednog,a mozda i dvojicu !!! Na kojim pozicijama,to jos nisam siguran,a sto se Popa tice,bio je VISE NEGO NEREALAN kada je njegova plata upitanju,sto vazi i za Dimica i naravno Tubaka!!!!
      ...Cova rece da ce biti jos pojacanja 1-2,a mozda i 3,citiram coveka,a sto se tice tog sutera ubice,kaze da nece da gleda u pasulj da li ce Milutinovic da ima muda da sutne i pogodi,...e sad sta ce sve biti od tih pojacanja,..videcemo uskoro... !! P.S.neke stvari vise ne smeju da se pisu kao nekada i to podrzavam !
      Stella.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Bas sam sada to procitao. Pitam se ko je taj suter ubica Da nece vratiti Adama
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Originally posted by Indigo View Post
          Bas sam sada to procitao. Pitam se ko je taj suter ubica Da nece vratiti Adama
          Suter ubica je na poziciji 3, ne znam sto se onda pominje Skot, ali hajde. Nasi se jos nadaju Markovicu na kecu, koji ce izgleda dobiti raskid ugovora sa Valensijom. Bekap centar defanzivnih karakteristika je treci prioritet za sada.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Btw, Stef, devetka u Zvezdi jos nije zauzeta, cisto da znas
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Kada vidim koga sve dovodimo, sve mi više žao što je otišao Kari. Nadam se da će se vratiti do početka sezone, kada završi sa Švabama...
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

              Comment


              • Koliko sam ja skontao ljude da on nije otisao ne bi sigurno ovoliko igraca doveli.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Originally posted by deki94 View Post
                  Kada vidim koga sve dovodimo, sve mi više žao što je otišao Kari. Nadam se da će se vratiti do početka sezone, kada završi sa Švabama...
                  Prati se njegova lista zelja od slova do slova. Ali mislim da ce on u vodjenje tima biti mnogo vise ukljucen nego sto ljudi misle. Ovo je mozda i najbolje resenje, i za Zvezdu, i za Karija, i za Lazica, a samim tim i za srpsku kosarku.

                  Originally posted by Indigo View Post
                  Koliko sam ja skontao ljude da on nije otisao ne bi sigurno ovoliko igraca doveli.
                  Njegova plata je isla sa drugog mesta, od coveka koji nije finansijski ucestvovao u dovodjenju ovih igraca. Tako da ne. I jos jednom, Kari je jos uvek u klubu.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Jel Vuk ostaje?

                    Comment


                    • Originally posted by gagablues View Post
                      Jel Vuk ostaje?
                      Za sada da.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Ja volim sto nam Pesic nije trener. A Morisona ne pominjite, onog kvazi igraca ne mogu da gledam, covek siluje sut ne ume odbranu da odigra cestito. Ocaj! Da dodje Markovic to je meni bitno.

                        Comment


                        • Spirou Charleroi announced the signings of Derrick Allen from Alba Berlin (2 years) and Mike Scott from Radnicki Kragujevac.
                          Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                          Comment


                          • Potvrdjeno da igramo na turniru sa Barsom, PAO-m i Lukoil-om.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • https://twitter.com/keselj11

                              Khm, khm Zanimljivo u svakom slucaju pratiti ;)
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Neka dodje Marko i ne mora vise niko.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X