Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Kakve to veze ima sa mojim postom? Molim te mi objasni.
    Bas nikakve, ali morao sam da napisem.

    Comment


    • Prelepo, dobro nam se vratio Rakac

      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Jos jedna lepa vest, Igor je rekao da posle ovog ugovora zavrsava karijeru i da ce preuzeti ulogu sportskog direktora u Zvezdi.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Nista od Markovica?
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Originally posted by Indigo View Post
            Nista od Markovica?
            Za sada bez objave, ali izgleda da je stvarno raskinuo ugovor sa Valensijom i da je slobodan igrac. Poslao sam mu poruku preko fejsa, valjda ce odgovoriti Ciganstura je on, ne verujem da ce imati srca da odbije ako postoji i teoretska sansa.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Za sada bez objave, ali izgleda da je stvarno raskinuo ugovor sa Valensijom i da je slobodan igrac. Poslao sam mu poruku preko fejsa, valjda ce odgovoriti Ciganstura je on, ne verujem da ce imati srca da odbije ako postoji i teoretska sansa.
              Vrsacke vezice Valjda postoji sansa da dodje.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment




              • sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Iz vise izvora dolazi da smo veoma blizu Skotu ili da je on vec nas.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Iz vise izvora dolazi da smo veoma blizu Skotu ili da je on vec nas.
                    Ja tu informaciju imam vec 3 meseca, ako mislis na onog iz Radnickog.

                    Comment


                    • Originally posted by KERSDRS View Post
                      Ja tu informaciju imam vec 3 meseca, ako mislis na onog iz Radnickog.
                      Ma svi znamo da se interesujemo, ali je sada izgleda posao pri kraju. On je cini se izduvao u Italiji, pa se vraca ovamo. Jos defanzivna petica i krsten plej pa da se igramo.

                      Edit: Od Markovica i definitvno nema nista, info je iz prvo ruke. Nikakvih kontakata nije bilo, bar da on zna, menadzer mu nista nije pominjao. Izgleda da ce za Rusiju kako sada stvari stoje.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by NebojsaNS View Post
                        Ma svi znamo da se interesujemo, ali je sada izgleda posao pri kraju. On je cini se izduvao u Italiji, pa se vraca ovamo. Jos defanzivna petica i krsten plej pa da se igramo.

                        Edit: Od Markovica i definitvno nema nista, info je iz prvo ruke. Nikakvih kontakata nije bilo, bar da on zna, menadzer mu nista nije pominjao. Izgleda da ce za Rusiju kako sada stvari stoje.
                        Uu sto si skroman .. Pre 2 godine bi mogao da sanjam da cemo dovesti i ove igrace koje imamo sad tako da meni je ovo sad full.. Eto jos Skot i to e to

                        Comment


                        • Originally posted by KERSDRS View Post
                          Uu sto si skroman .. Pre 2 godine bi mogao da sanjam da cemo dovesti i ove igrace koje imamo sad tako da meni je ovo sad full.. Eto jos Skot i to e to
                          Nisam ja neskroman nego su to profili igraca koje trazimo. Na pleju nismo dobro pokriveni, a Popovic veci izgleda isto ide. Nece produziti ugovor kako sada stoji, a ne mozemo da ostanemo sa Nikolicem kao drugim centrom.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Nisam ja neskroman nego su to profili igraca koje trazimo. Na pleju nismo dobro pokriveni, a Popovic veci izgleda isto ide. Nece produziti ugovor kako sada stoji, a ne mozemo da ostanemo sa Nikolicem kao drugim centrom.
                            Sredice to Cova, nije dovodio ovoliko igraca za dz, sigurno ima nesto u planu.

                            Comment


                            • Ne sumnjam, samo plej mora hitno. Ako ostanemo sa Cveletom, Juniorom i Vukom nece izaci na dobro.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Ne sumnjam, samo plej mora hitno. Ako ostanemo sa Cveletom, Juniorom i Vukom nece izaci na dobro.
                                Vuk je dobar i iskusan igrac, uh kako bi nam Markovic legao, ali nema veze, onda ce doci neki Amer.

                                Comment

                                Working...
                                X