Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Djordje MATIC ‏@DjordjeMatic
    Red Star will participate in tournament in Sofia (mid-september). Participans will b home team Loukoil, Red Star & probably Barcelona & PAO i jel gledao neko vaterpolo ala brani soro vec 2 zaredom svaka mu cast!!!
    Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

    Comment


    • Bilo je najavljeno da će, novo pojačanje Crvene zvezde, Elton Braun u toku današnjeg dana doputovati u Beograd, ali ipak su se nek stvari promenile. Braunu je otkazan let, tako da će sutra oko 12 sati stići na aerodrom „Nikola Tesla“ u Beogradu, i odmah se priključiti ekipi.

      Elton je danas i na svom „Twitter“ nalogu, potvrdio da će za par sati krenuti ka aerodromu i uputiti se ka prestonici Srbije:

      “ Hvala navijačima Crvene zvezde za svu pruženu podršku i ljubav. Za nekoliko sati biću na putu ka aerodromu, spreman za start nove sezone.“

      Inače, od kako je saopšteno da će nositi dres Crvene zvezde naredne sezone, Eltonov nalog na popularanoj društvenoj mreži preplavljen je mnoštvom poruka upućenih od strane navijača Crvene zvezde.

      Takođe, sutra u 13 časova u prostorijama kluba na Malom Kalemegdanu, prisutnima će se obratiti Igor Rakočević, poslednji u nizu pojačanja Crvene zvezde pred start nove sezone.
      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

      Comment


      • Pominje se dolazak Stefana Markovica kod nas. To bi po meni bilo sjajno. Uvek sam cenio tog igraca.

        Comment


        • Kada bismo crtali pleja da nam dodje u ovom momentu izgledao bi bas kao Markovic: domaci igrc, ne sutira mnogo, igra dobru odbranu, ne povredjuje se, paljevina, Zvezdas. Idealno sa svake strane.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Ne zna da sutira?
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Originally posted by T-Mac View Post
              Ne zna da sutira?
              Ima ko ce to da radi. Ne mozemo da imamo 10 sutera i 2 odbrambena igraca, ne ide.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Kada bismo crtali pleja da nam dodje u ovom momentu izgledao bi bas kao Markovic: domaci igrc, ne sutira mnogo, igra dobru odbranu, ne povredjuje se, paljevina, Zvezdas. Idealno sa svake strane.
                Izgleda da je ovo ozbiljno ako ga dovedu. Ima samo jedan problem, mislim da ce toliko ljudi hteti da gleda i jadransku ligu(nzm vise kako se zove ) da cemo morati da igramo svaku tekmu u Areni . Inace ja Markovica volim zbog odbrane, to je meni najbitnije kod svakog igraca..

                Comment


                • Bolje Amer..
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Originally posted by T-Mac View Post
                    Ne zna da sutira?
                    Sta mi znaci ako zna da sutne kad ga igrac probusi u odbrani i primi isti taj kos koji je dao. @ Wade Pa moguce, ali mozda je bolje da nam na kecu bude nas igrac, ne znam, ako ima kakva zivotinja amer onda moze...
                    Last edited by Cassius Clay; 11-08-12, 18:23.

                    Comment


                    • Amer i Cvele da bude drugi plej, a za godinu dana ako Bog da, da nam Cvele bude prvi plej.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        Amer i Cvele da bude drugi plej, a za godinu dana ako Bog da, da nam Cvele bude prvi plej.
                        A koliko je to para? Stefan je sigurno jeftiniji. Ovo je ekstra bre ljudi, da pevamo kakav tim imamo.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Pa dobro, ali koliko sam shvatio imamo za Amera, ako nemamo dovoljno neka dodje Markovic...I ovako imamo prejak tim.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Originally posted by D-Wade View Post
                            Pa dobro, ali koliko sam shvatio imamo za Amera, ako nemamo dovoljno neka dodje Markovic...I ovako imamo prejak tim.
                            Bolje Markovic i krsteni rezervni centar, nego Amer i Nikolic.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Cekajte,ko pominje Markovica,neko ozbiljan ili su to samo nagadjanja?
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • Originally posted by Dacha View Post
                                Cekajte,ko pominje Markovica,neko ozbiljan ili su to samo nagadjanja?
                                Blic i neki ozbiljni insajderi. Kazu da je bruka koliko je malo para trazio na ime koje ima.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X