Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts






  • HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Comment


      • Vojnik ga zovu jer je isao u Vojnu gimnaziju i odatle isteran zbog nediscipline u prvoj godini. Zavrsio gimnaziju u Kraljevu

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Vojnik ga zovu jer je isao u Vojnu gimnaziju i odatle isteran zbog nediscipline u prvoj godini. Zavrsio gimnaziju u Kraljevu
          Ima li nesto sto ti ne znas Urose Veliki?

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Ima li nesto sto ti ne znas Urose Veliki?
            Ne zna nikako gdje je jedna osoba,ali nek ostane tajna koja
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Ne zna nikako gdje je jedna osoba,ali nek ostane tajna koja
              Danas 3 sata camio brat na aerodromu!
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Prvo da bog da umrli sto ne prijavite da me ogovarate a drugo da bog da umrli jer ste jednostavno bagra.

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Prvo da bog da umrli sto ne prijavite da me ogovarate a drugo da bog da umrli jer ste jednostavno bagra.
                  Kasni avion,a?

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Kasni avion,a?
                    Ma ne lupaj igram dotu ceo dan koji crni avion malopre sam hteo da umrem neki Alchemist(mos misliti covek pikovao Alchemista najslabiji heroj ikada) upropasti partiju, trajala sat vremena.

                    Comment


                    • ewo sad sam se uclanio pa da javim da nema nista od rasica ode u sienu super!!!
                      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                      Comment


                      • Originally posted by jevta1992 View Post
                        ewo sad sam se uclanio pa da javim da nema nista od rasica ode u sienu super!!!
                        Iskreno, nije da nam ne bi legao. Mada mi jurimo stranca na toj poziciji, malo ko bi obavio bolji posao za slicne pare u odnosu na Rasica. Proslost na stranu.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Amer na keca, ili eventualno Marko Marinovic.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • pa malo za promenu!!!;););)
                            Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade View Post
                              Marko Marinovic.
                              Nemoj da zavrsis k`o Ljuba na ignore zbog mazohizma.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Nemoj da zavrsis k`o Ljuba na ignore zbog mazohizma.
                                Hahahaha..

                                Nisam ni ocekivao drugaciji odgovor...
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X