Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post
    Nope, Svileni ostaje, ima ugovor na jos dve godine cini mi se, a i Zalizani mu nije agent tako da se malo lakse dise.

    Samo da ima malo medju nogama, mozda i najbolji suter trenutno u svim nasim klubovima.
    Danilo Andjusic nema konkurenciju.
    sigpic

    Comment


    • Wow, sad si prevazisao samog sebe. (mislim na cartera)
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Originally posted by T-Mac View Post
        Wow, sad si prevazisao samog sebe. (mislim na cartera)
        zbog?

        Comment


        • Nista, sve je tacno sto si rekao, slazem se.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Danilo Andjusic nema konkurenciju.
            Andreja je bolji suter, samo sto mu se ruka skrati 20 santimetara kada treba da nesto uradi.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Protiv kojih je to jakih odbrana pokazao da je suter? Danilo je imao sjajne partije u EL a Milutinovica uhapsi Partizan Vlade limara, nemoj da me zezas. Mali mozda iz kuce ili na skolskom ne masi ali kad je ozbiljna utakmica mozes ga ostaviti samog lagano.

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Andreja je bolji suter, samo sto mu se ruka skrati 20 santimetara kada treba da nesto uradi.
                Danilo je kljuc trecine pobeda u ABA, resio 2-3 derbija, najbolji u Kupu + dosta bitnih pogodjenih u EL i ti ga poredis s nekim Milutinovicem.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Protiv kojih je to jakih odbrana pokazao da je suter? Danilo je imao sjajne partije u EL a Milutinovica uhapsi Partizan Vlade limara, nemoj da me zezas. Mali mozda iz kuce ili na skolskom ne masi ali kad je ozbiljna utakmica mozes ga ostaviti samog lagano.
                  Da Bog da ti Zorana Arunovic dosla u snove.
                  Pa lepo covek kaze da jos uvek nema jaja za velike stvari.
                  Meni je samo krivo sto mi svake sezone pravimo tim, uvek ista prica bude, mada sam se ponadao da ce Pesic nesto promeniti ali jbg.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • i boris savovic potpisao na 2 godine.. al dzaba kad nema karija

                    Comment


                    • ma ipak je bolje da mi imamo dobar tim,dzaba nam trener kad je ekipa losa

                      Comment


                      • Jos Rakocevic i centar....
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • Originally posted by duka79 View Post
                          ma ipak je bolje da mi imamo dobar tim,dzaba nam trener kad je ekipa losa
                          kad je tako sto turci onda ne mogu da prodju ni u top 16 a imaju budzete od preko 30 miliona?!
                          bitno je imati i trenera i ekipu, ne moze trener bez ekipe, kao ni ekipa bez trenera ;)

                          lm, doveli smo i luku mitrovica(potpis na 4 godine)
                          Last edited by carter985; 26-07-12, 13:37.

                          Comment


                          • Lep tim se stvara, ako, ako..
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Kako je Coki lepo tempirao, prvo kaze nema Pesica pa se cupa sa pojacanjima...

                              Comment


                              • poslata je ponuda i za ovog eltona sto treba u partizan... mada to tesko da ce proci... garant se covic i psd samaraju na aerodromu oko njega

                                Comment

                                Working...
                                X