Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto2 - GP Aperol di San Marino

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moto2 - GP Aperol di San Marino

    Pred nama je novi trkacki vikend koji ce, bez sumnje, proteci u izuzetnoj atmosferi jer je navijanje u Italiji uvek nesto posebno. Naravno, mi se uvek nadamo da ce i na stazi biti jednako uzbudljivo. Malo nam je Markez svojim odlicnim voznjama “pokvario” ovogodisnji Moto 2 sampionat i ne moze se bas reci da je neizvesno ko ce biti sampion ove godine, ali ipak ima jos dosta do kraja.

    Proslogodisnji pobednik na stazi u Misanu je upravo mladi Spanac, a njemu ce sigurno najzesci protivnik biti Janone koji uvek silno zeli da se dokaze pred domacom publikom. Uz njega, tu su jos Luti i Espargaro, a motiv sigurno ne manjka nikome od njih.
    Majk di Meljo ce na ovoj trci menjati povredjenog Nojkirhnera ciji se povratak ocekuje tek na GP Japana, sredinom oktobra.

    Verujem da svi cekaju ovaj vikend u dobrom raspolozenju, ali meni nekako ta staza budi posebne emocije. Pre svega, sada se zove Marko Simonceli, gde vec samo kad cujem recenicu tipa : “Nalazimo se na stazi Marko Simonceli”, mi zastane knedla u grlu iako nisam navijala za njega. Zatim, i to ne treba nikada zaboraviti, na GP San Marina je 2010.godine nastradao Soja Tomizava. Mladi Japanac je usao u istoriju Moto2 takmicenja kao prvi pobednik ikada.
    Naravno, nadam se da cemo sada, a i ubuduce gledati samo lepe, vedre slike i uzbudljivu borbu, bez mucnih scena-dosta ih je bilo!

    Generalni plasman
    1.Markez 213p
    2.Espargaro 165p
    3.Luti 154p
    4.Janone 149p
    5.Reding 106p
    6.Kalio 97p
    7.Smit 77p
    8.Korti 65p
    9.Agerter 63p
    10.Rabat 62p
    Last edited by nb_korac; 12-09-12, 13:41.
    sigpic

  • #2
    Kakva je zver Mark Markez.. rekord za rekordom
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • #3
      Stvarno odlicna trka za Markeza. Precizan, brz, jak na kocenju i pre svega korektan. Jedino sto mogu da kazem

      Comment

      Working...
      X