PDA

Pogledati punu verziju : Argentinska primera

Jose Cuervo
07.09.2012, 20:05
Pre svega da vas pohvalim što prenosite jednu od najjačih i meni svakako najuzbudljiviju ligu na svetu. Samo tako nastavite!

Imao bih i predlog,da ne bude shvaćen kao zamerka,a to je trudite se da prenosite češće i utakmice gde ne igraju River ili Boka.Oni jesu daleko najpopularniji u Argentini ali tamošnji fudbal ne čine samo ta dva tima.

Naročito prošle sezone,kad je River bio u B ligi,skoro sve što ste prenosili bila je Boka.

Verujte mi da ima publike u Srbiji koja ne samo da gleda već i navija za mnoge druge klubove u Argentini.

Naravno shvatam ja da to zavisi od mnogo stvari,ali bar pokušajte!

Hvala unapred!

Rolando
07.09.2012, 23:30
...+1

Cassius Clay
08.09.2012, 01:47
Cuervo ti navijas za San Lorenzo? :) Ja navijam za Racing... La Guardia Imperial

Jose Cuervo
08.09.2012, 02:16
Kako ti znaš da ja navijam za San Lorenco? :)

Šalu na stranu tako je i dobro je što ima sad Argentinska liga svoju temu.Što se Rasinga tiče,akademija ima,što sam već pisao,velike šanse posle dužeg perioda da budu u samom vrhu. A navijački...to su ukusi ;) LGI je imala i boljih perioda u istoriji,ali otom potom...

Cassius Clay
08.09.2012, 12:14
Kako ti znaš da ja navijam za San Lorenco? :)

Šalu na stranu tako je i dobro je što ima sad Argentinska liga svoju temu.Što se Rasinga tiče,akademija ima,što sam već pisao,velike šanse posle dužeg perioda da budu u samom vrhu. A navijački...to su ukusi ;) LGI je imala i boljih perioda u istoriji,ali otom potom...hahahha :) :) Ja navijam za Rasing, a gotivim i River, i stvarno bi prenosi mogli da budu malo vise raznoliki, jer mi se ne gleda Boka svaki vikend.

Jose Cuervo
08.09.2012, 14:58
hahahha :) :) Ja navijam za Rasing, a gotivim i River, i stvarno bi prenosi mogli da budu malo vise raznoliki, jer mi se ne gleda Boka svaki vikend.

Opredeli se ili Rasing ili River,veliki su to rivali :)

Cassius Clay
08.09.2012, 15:21
Opredeli se ili Rasing ili River,veliki su to rivali :) Rasing, River gotivim, ima i toga zato sto ne podnosim Boku...A to sto su rivali, znam, ali ja nisam Argentinac... :)

Jose Cuervo
08.09.2012, 15:32
Rasing, River gotivim, ima i toga zato sto ne podnosim Boku...A to sto su rivali, znam, ali ja nisam Argentinac... :)

Tu priču da u Argentini postoje samo Boka i River treba razbiti definitivno,jer ima još tri velika kluba i još nemali broj sa dosta velikom podrškom ljudi.
Ja preko godina praćenja ko da i jesam Argentinac,kod mene samo sveci iz Boeda prolaze :)

Cassius Clay
08.09.2012, 15:35
Pa dobro, ja sam skoro poceo da pratim i Rasing sam zavoleo gledajuci ludnicu na tribini(ne kazem da nema boljih)...

Jose Cuervo
08.09.2012, 17:23
Ma ne kažem ja ništa loše,samo prati,ja sam za da što više ljudi prati tu scenu.
potpuno te razumem za ludnicu na tribini :D

ne znam da li si video ovo

http://www.youtube.com/watch?v=HfeU5vsp9VA

Cassius Clay
09.09.2012, 20:51
Nisam.. Auu kakav klip ... :D

http://www.youtube.com/watch?v=Og-vfcQG07I
video sam ovo... :D Kakva melodija... Mogao bih da pevam 10 dana lagano...

Sad ce da pocne Argentinos Juniors- Boka...a nocas River- Newells