PDA

Pogledati punu verziju : Ko je bolji:Andrea Iannone ili Marc Marqez

Nikola Nicky Grahovac
06.09.2012, 20:13
Ja mislim da je uz dužno poštovanje prema Marqezu bolji vozač Andrea Iannone

Alan
07.09.2012, 20:31
Slazem se.

弱肉強食
08.09.2012, 01:49
Slazem se takodje. :D

Mladenovic
09.09.2012, 15:54
Slazem se takodje. :D

Iannone naravno. Moj omiljeni vozac ... naravno posle Doktora.

urke030
11.09.2012, 12:27
Iannone definitivno ... mozda bi trebalo da obrisete ovu temu jer ako DORNA sazna da im je neko dirnuo u "zlatnog decka" ... SK ostati bez prava prenosa narednih 10 godina :biggrin::biggrin::facepalm: !

crni
11.09.2012, 15:08
Da je popularniji Janone slazem se, a da li je bolji tesko je reci. Pobede, titule, sta je merilo dobrog vozaca?

urke030
11.09.2012, 16:14
Da je popularniji Janone slazem se, a da li je bolji tesko je reci. Pobede, titule, sta je merilo dobrog vozaca?
pobede , titule ... motor za klasu bolji od ostalih ... ;) !

Rossini
17.09.2012, 21:28
Ja mislim da je uz dužno poštovanje prema Marqezu bolji vozač Andrea Iannone

..pa sad,hmmm:hm:svo vreme na boljem motoru sto rece Urke..ali iz trka se vidi da nesto tu svoju privilegovanost na "najbolje" ga sprecava da bude bas nesto bolji,uslovno receno..da mu nije Repsol,msm da bi izgubio od Espargara ove godine..tesno da,ali bi izgubio..tako da bih ipak dao prednost Janoneu..;)..probaj da zamislis Janonea na istoj masini,sta bi bilo??..pa bilo bi,itekako bi bilo..;)

Miletić
18.09.2012, 01:20
Janone definitivno... kad se uzme u obzir sva moguca podrska koju ima Marc, protekcija, bolji motor i sve ostalo sto je u njegovu korist a da nema veze sa vozackim umecem, bar ja dolazim do toga da bi razlika trebalo da bude veca izmedju njih ako je vec Marc bolji i brzi... a razlika nije tako drasticna kakva bi mogla biti...
na stetu Janonea, on ce naredne sezone na Dukati a Markez na fabricku Hondu tako da ce opet biti podredjen ali za mene je, vidim i za vecinu ovde, bolji vozac...