PDA

Pogledati punu verziju : Copa del Rey i Supercopa de España 2013/14

Strane : [1] 2 3 4

Freshman
23.08.2012, 18:17
http://i.imgur.com/Oxddb.png

Supercopa de España

First leg
Cetvrtak, 23.08.2012. Barcelona FC - Real Madrid C.F. (Camp Nou)
Pocetak utakmice: 22.30h, prenos SK Prime

Second leg
Sreda, 29.08.2012. Real Madrid C.F. - Barcelona FC (Santiago Bernabéu)
Pocetak utakmice: 22.30h, prenos SK Prime

Borba za prvi trofej pocinje i u Spaniji, te tako cemo kao i prosle godine, odmah na pocetku gledati spektakl, novi dvomec legendarnog El Classica. Tradicionalno, pobednik lige i pobednik Kraljevskog kupa igraju ovaj vrlo zanimljiv dvomec, kup koji je po snazi i slican onome u Engleskoj, tj. Community Shield-u. Ovaj trofej u istoriji najvise je osvajala ekipa Barselona, 10 puta, dok je Real uzeo dva trofeja manje. No, kako nam kaze istorija, ovi mecevi su prakticno nebitni, skoro prijateljski osim u ovom slucaju kada igraju dve najvece spanske ekipe u njenoj istoriji. Ovde se oni ne bore da osvoje trofej, oni se ovde bore zbog prestiza, ponekad i zbog osvete, zbog rivaliteta starog preko 80 godina, zbog dokazivanja da jedni drugima pokazu da su najbolji klub u Spaniji, jednostavno, Vilanova protiv Murinja, Mesi protiv Ronalda, Barselona protiv Real Madrida, to je El Classico, najzesci, najjaci, najbolji i najcuveniji derbi izmedju dve najjace ekipe u Evropi. Prosle godine, Barsa je uzela trofej, gde je na prvom mecu na Santjago Bernabeu bilo 2-2, ali su na Camp Nou tada momci Pepa Gvardiole pobedili sa 3-2, u ukupnom rezultatu 5-4 za Barselonu. Prva utakmica ce se igrati na Camp Nou, dok ce druga biti na Santiago Bernabeu.

Camp Nou

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/f/fc/Camp_Nou_aerial_%28cropped%29.jpg/640px-Camp_Nou_aerial_%28cropped%29.jpg

Camp Nou je sagradjen 1957. godine i od tada je dom fudbalskog kluba Barselone. Jednom se prosirivao kapacitet 1982. , dva puta renoviran, 1994. i 2008. Trenutno je najveci stadion u Evropi sa kapacitetom od preko 100,000 mesta, mada su zbog UEFA-inih pravila morali smanjiti na tacno 96.636 sedecih mesta, sto ga i dalje cini najvecim u Evropi i 11. najvecim stadionom na svetu. Dimenzije terena su 105 × 68 m, i pored fudbalskih aktivnosti, stadion se koristio i u druge razlicite svrhe.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/2/2c/Campnoupano2011.jpg/798px-Campnoupano2011.jpg

Santiago Bernabéu Stadium

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/c/c8/The_Santiago_Bernabeu_Stadium_-_U-g-g-B-o-y.jpg/640px-The_Santiago_Bernabeu_Stadium_-_U-g-g-B-o-y.jpg

Gradjen 3 godine koliko i Camp Nou, otvoren je jubilarno 1947. godine 14. decembra. U posedu je kluba Real Madrida, i njegov je dom od samog pocetka. Dva puta renoviran 1982. i 2001. i cak cetiri puta je kapacitet stadiona bio prosirivan, poslednji put prosle godine gde je dodato jos malo preko 5000 mesta, da bi na kraju imao velikih 85.454 sedeca mesta. Kao i Camp Nou, stadion se sem fudbala, korstio i za druge svrhe.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/92/Estadio_Santiago_Bernab%C3%A9u_%2801%29.jpg/799px-Estadio_Santiago_Bernab%C3%A9u_%2801%29.jpg

O utakmici

http://2.bp.blogspot.com/-A-R78wUxWk8/T3dyRnOyf-I/AAAAAAAAIgM/G9oepD3o8yY/s1600/Barcelona-vs-Real-Madrid-1.jpg

Ovo ce biti nezvanicno 251. El Classico. Barselona je uspesnija sa 104 pobede dok Real ima 91 pobedu protiv Katalonaca. Ali to nista ne znaci. U ovom mecu je sve moguce, sto je i dokazano tokom svih ovih godina. Barsa mozda malo bolje ulazi u mec nakon pobede nad Sosijedadom, dok je Real startovao remijem protiv Valensije, i brine malo forma Ronalda, koji bi trebalo da nas demantuje veceras. Poslednji El Classico zavrsen je pobedom Reala i to upravo na Camp Nou.

Kao sto rekoh Barsa ulazi u ovaj El Classico sa pobedom protiv Sosijedada, cak 5:1, gde je Mesi dvaput bio strelac i ponovo nagovestio da mozemo ocekivati strasnu sezonu od njega. Takodje ovo je i debi Tita Vilanove na El Classicu, i bice jako zanimljivo videti ga u mngo vaznijoj roli, jer je dosta strucnjaka podcenjivalo njegov autoritet i rad pod velikim pritiskom, i moze ih sve sada demantovati ako pobedi Real ili jos vaznije, ako pobedi "Specijalnog" s kojim i nije u tako dobrim odnosima, zbog vec poznatog skandala. Poslednji El Classico bio je jako gorak za navijace Katalonaca, jer su prisustvovali porazu njihovog tima na njihovom stadionu, i ocekuju da ce se tim vec veceras revansirati pobedom. Barsa je tokom prelaznog roka dovela dva igraca, Albu i Songa i treba mozda ocekivati da obojica startuju veceras. Tito nema prevelikih problema sa povredama, te stoga ce svi biti dostupni za ovaj mec. Vrlo zanimljivo jeste za koga ce se u veznom redu Tito odluciti, verovatno treba ocekivati Inijestu i Xavia, sad da li ce Busquets ili novopeceni igrac Song igrati ostaje da se vidi, mada treba zbog iskustva u ovakvim mecevima ocekivati Serghia. Napad je verovatno poznat, nakon sto se Villa vratio posle povrede, pored Mesija i Aleksisa Sanceza, tako bi trebala izgledati napadacka trojka. U odbrani, standardno Pujol i Pike kao centralni bekovi, Dani Alves kao desni bek, dok bi Alba dejstvovao po levoj strani.

Sto se tice Reala, slabo su poceli ligu iako je Mou imao izuzetnog protivnika u Valensiji, mada se mora priznati da Kraljevski klub nije ima puno srece nakon nekoliko 100%-tnih sansi. Ali svakako da je njihov glavni igrac razocarao i da se mora iskupiti veceras. Murinjo je dokazao prosle godine a i ranijih godina sa Interom u LS, da je Barselona svakako ranjiva ekipa i da se moze pobediti, primer najsveziji poslednji El Classico gde je Real ocito dominirao i na kraju pobedio na gostujucem terenu posle dugo godina. Mou mora da potvrdi primat Reala u novoj sezoni vec sada na pocetku, da bi dokazao fanovima i pokazao Spaniji ko je glavni trenutno. Pogotovo sada kada je Barsa takoreci oslabljena jer na klupi vise nema Gvardiole, mada je on rekao da i bez njega, Barselona je jedan od najjacih kolektiva na svetu, i da su i dalje na istoj nozi kao i Real, kao i da postuje Vilanovu i priznaje gresku posle onog incidenta. Real nije mnogo bio aktivan na ransfer pijaci, i jos se ceka dovodjenje Luke Modrica iz Spursa. Ali i bez njega, tim koji Murinjo ima na raspolaganju je strasan. Jedini upitnik jeste ko ce biti spic u samom napadu, mada moje licno misljenje da ce to biti Pipita, tj Gonzalo Iguain. Rondalo i Di Maria bi trebalo da budu na krilnim pozicijama, Ozil ce dejstvovati kao 10-ka, dva zadnja vezna Alonso i Kedira, u odbrani bi trebalo ocekivati Ramosa i Pepea kao centralni par, ali je pitanje da li ce Pepe biti spreman za veceras posle stravicnog pada protiv Valensija, zbog kojeg je zadobio potres mozga, i zavrsio u bolnici, gde je ipak konstatovano da nije ozbiljno povredjen. Bekovski par bi cinili Arbeloa i Marselo.

U ovom dvomecu mozete sve ocekivati, do mrznje, preko zestokih duela i faulova, skandale, bukvalno sve, i zato je ovaj derbi toliko poseban, jer kada se nadju dve strane na terenu, one se jednostavno ne podnose. Ocekuje se skoro pun Nou Camp, i fantastican spektakl, utakmica koju svi uvek sa nestrpljenjem cekaju. Verovatno ce sve oci biti uprte u Tita Vilanovu, bice vrlo interesantno videti moze li on izneti ovaj El Classico i pokazati se vrlo dobro.

U prvoj utakmici glavni sudija ce biti Carlos Clos Gómez, dok ce u drugoj na Santiago Bernabeu sudija biti Mateu Lahoz.

Larisa
24.08.2012, 00:22
Toooooooot el camp, eeeeeeeeees un clam
BARSAAAA BARSA BAAAAAARSA
+ 3 mIN

TOOOOOOOOOOOOOOOOOOO:)

Prototype
24.08.2012, 00:24
Ipak dobi Barsa ovo lagano

D-Wade
24.08.2012, 00:25
Dobar rezultat za revans, a tamo ce Angelito igrati od pocetka i sigurno ce Real igrati ofanzivnije. Nadam se da ce Pepe biti spreman.

Ramos fantastican danas.:tu:

AK47
Mora se krenuti sa najjacim sastavom na SB-u,bez Coentrao-a,Callejon-a i Benzema-e,a nadam se do tada da ce i Pepe biti spreman...

Dale
Kakva partija Inieste , nestvarno :wthy: , bravo majstore ..

Steta , moglo je biti i ubljedjivije , ali kad Valdes uvijek hoce da glumi , pa prima loptu , nikad ne izbije odmah , jbg ..

Bit ce dobar revans ..

Sara
Uz Pepea, i nadam se Modrica ili KAKU dobijamo mi ovo lagano :)

danijelkr
24.08.2012, 00:30
Kako je samo Mou bio hladan na klupi i spokojan pa se i ja nisam toliko nervirao kad je rezultat bio 3:1. Pretpostavljam da je Mou Marcelo-a odmarao i da je odmoru dosao kraj.

Rossonero
24.08.2012, 00:31
Samo gleda cigan kako da padne cim udje u 16 m :sram:

:tp:

http://www.youtube.com/watch?v=R0YOCdSx-pA

AlexisSanchez

OK mozda dobijate, ali da će biti lagano vjeruj da neće...

AK47

Nece Luka biti spreman do tada,odavno je bez treninga i trebat ce mu neko vrijeme da dodje sebi;)

Sara
24.08.2012, 00:34
Nece Luka biti spreman do tada,odavno je bez treninga i trebat ce mu neko vrijeme da dodje sebi;)

Do jaja, znaci Kaka ;) Kaljehon je bio kriminalan veceras.

AK47
24.08.2012, 00:38
Callejon je vecinom kriminalan,a ne vjerujem ni Kaka da ce igrati

Iker,Albiol,Ramos,Pepe,Marcelo...doktor,Khedira,An gelito,Ozil,CR i Pipita nadam se

Sara
24.08.2012, 00:40
Pipita nadam se

Od njega imam fobiju kada igra protiv Barse zbog silnih promasaja prethodnih sezona koje ima i losih partija... :)

AK47
24.08.2012, 00:42
Ja imam fobiju od Benzema-e,zato se nadam da ce Pipita uvijek prvi izbor biti ove sezone,dosta mi je ovog prvog i njegovih izvlacenja na krilo i smaranja,ja volim prave spic igrace,a to je Gonzalo...

Koliko Luku ne volim poceo sam da navijam da hoce doci,iako je slabiji igrac nego sto se prica,mnogo ce znaciti u skidanju tereta sa doktora i Ozil-a,miran je Luka...:)

Prototype
24.08.2012, 00:42
Iniesta je odigrao strasan mec veceras, carobnjak :wthy:

Koliko mi se samo ogadio ovaj Sanchez, a bas sam ga cenio. Ne moze lik jedan duel da propusti, a da pritom ne pokusa da nesto iscenira. Takav talenat i potencijal, a takvo ponasanje... steta

edohz
24.08.2012, 00:45
Kaljehona je bog dao samo da ulazi zadnjih 10 minuta i to je to, prošle sezone kad god je igrao od prve minute bio je ubjedljivo najlošiji na terenu, a da ne pričam o šansama za gol. Igrali smo dobro do one krađe od strane pomoćnog sudije,al to je već stara priča.
Sančez se svojim glumačkim sposobnostima pridružio čuvenom holivudskom paru biskvit-klempavi.
Moram pohvaliti Albiola koji me je pozitivno iznenadio i odigaro veoma dobro u tandemu sa Alvarom po desnoj strani.

Iniesta pokazao zašto je uz Raula najveći Španac svih vremena ;)

AK47
24.08.2012, 00:45
http://estaticos02.marca.com/imagenes/2012/08/24/futbol/1345761280_extras_portada_1.jpg

<3

edohz
24.08.2012, 00:54
http://www.youtube.com/watch?v=7Nt1BwShfyA
Ne može ovo svako, jedan je Hasagić ;)

Inače Mesi truba večeras kao i zadnjih nekoliko klasika, a šta će tek biti kad mu se miljenik Pepe vrati ......

zdravkelja
24.08.2012, 01:22
Dobice Real u revansu.

2012MARIN
24.08.2012, 01:45
HAHAHAHAHAHAH dobri su vam komentari MADRIDISTI HAHAHAHAHAH

pazi sudac ostetio real,penal je bio,nema prigovora,da ramos nije po nogama bio bi iniessta uvalio gol samo taki...inace cijelu utakmicu sjajan..:D

na alexisu je 1 penal bio sigurno,ili prvi ili drugi dio , onaj ramos ogavan ej toliko da je to nemoguce...3 puta je napravio penal i svaki put dize ruku da nije bilo ni kontakta,,fujj..:angry:

Messi promasio 4-1 i dizanje pehara vec ovdje xd a onda ona dva debila,po meni je onaj adriano veci debil jer zna kakvog debila ima na golu i on debil vraca loptu debilu debilskome koji nezna koji je ovo sport :ne_znam:

Plus svega toga,real nije centar prosao,1 udarac 2 gola :wall:

D-Wade
24.08.2012, 01:56
Ajde molim te mi nadji koji je to penal bio? Mene bi bilo sramota da pominjem Alexis-a Sanchez-a, igraca koji nakon svakog driblinga pada kao da ga je kamion udario.

I da, samo da te iskreno pitam, je li te sramota da tvrdis za prvi da je penal iako je Rosso postavio klip? Samo mi iskreno odgovori molim te.

Sara
24.08.2012, 02:04
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/550987_359636377454552_1115106202_n.jpg

2012MARIN
24.08.2012, 02:09
Ajde molim te mi nadji koji je to penal bio? Mene bi bilo sramota da pominjem Alexis-a Sanchez-a, igraca koji nakon svakog driblinga pada kao da ga je kamion udario.

I da, samo da te iskreno pitam, je li te sramota da tvrdis za prvi da je penal iako je Rosso postavio klip? Samo mi iskreno odgovori molim te.

Rekao sam da je jedan od ona dva trebaio biti suden!! be quit...btw sto cura zna o nogometu?

Sara
24.08.2012, 02:15
btw sto cura zna o nogometu?

Kakav stereotip.... pitam se sta bi napisao kad bi znao da devojke i igraju fudbal profesionalno.

2012MARIN
24.08.2012, 02:16
Kakav stereotip.... pitam se sta bi napisao kad bi znao da devojke i igraju fudbal profesionalno.

Znam da igraju LOL , nisam vidio nikad curu koja prati nogomet i navija za madrid HAHAHAH

Condition23
24.08.2012, 03:48
Rekao sam da je jedan od ona dva trebaio biti suden!! be quit...btw sto cura zna o nogometu?

Mozda tripujem ali cini mi se da je Pedro bio u ofsajdu...
sto bi ti rekao btw, dajem desno oko da zna vise od tebe ne samo o fudbalu nego o sportu generalno.

Nespo
24.08.2012, 03:54
Dobra tekma skroz, pogotovo drugo poluvrijeme. Real mora mnogo bolje ukoliko zeli da u revansu dobiju i da osvoje ovaj trofej manje vaznosti.
Kakav samo pas Macherana kod izjednacujuceg gola Barce, svaka cast. Messi je dao gol koji je preokrenuo citavu tekmu i sada je on najbolji strijelac Barce kada je u pitanju el klasiko. Valdes je dobar golman i nakon one greske ne treba odmah bacati kamenje na covjeka. Jbg desi se, na greskama se uci, mada taj gol moze kostati Barcu vrlo lako. A onog malog Sancheza treba otjerati iz kluba, kolko je taj lik iritantan za nas koji nismo navijaci Barcelone, nije humano... Tito je super krenuo u novoj sezoni.

notorious
24.08.2012, 10:02
Treći gol minijatura 2 fudbalska boga. Lekcija Barcelone, šprdnja sa Realom se nastavlja :)

AlexisSanchez
24.08.2012, 10:09
Joj ljudi koji komentari....ajd dobro jest alexis simulirao ali i to je dio fudbala odnosno prekrsaj koji sudija treba da procijeni, eto nije sudjen ni jedan penal i šta sada il real oštećen po pitanju toga, nije...takodje može se naći dosta slučajeva u kojima su realovi igrači simulirali u ranijem periodu ali ljudi šta vam je to je sastavni dio fudbala na sudiji je to da vidi i uvijek će biti takvih igrača....dalje pedro jeste dao gol iz ofsajda koji je bio 20 do 30 cm ispred Coentrao-a, ali šta sada, Maskerano dao loptu dugu 60 metara i to po dijagonali i ajd sada jest to mozda tesko ali neka se neko stavi u poziciju pomoćnika pa ocijeni koliko je teška situacija za pratiti, uglavnom tu je kriva odbrana kod reala jer su kasnili, ima slučajeva gdje su igrači po metar u ofsajdu pa sudije ne uspiju ispratiti nekada... o penalu nad iniestom ne treba nista posebno govoriti sve čisto, ramos je po meni stvarno dobar CB ali ne sviđa mi se kada malo zakasni odmah uklizuje sa dvije noge i naravno da će nekada pokupiti igrača..ovo gore što je čovjek napisao za mesija da je truba, ja ne znam u šta ti gledaš ali eto prosle sezone u polufinalu kupa mesija nije bilo na terenu i onda navlači trojicu na sebe i asistira abidalu za preokret, sinoc po meni mesi odradio koliko je mogao u ovom trenutku za ekipu na sasvim zadovoljavajućem nivou, koliko je samo iniesta imao prostora, uostalom ako je mesi bio truba sta bi onda trebalo reći za performans CR7..e to je to.....

e ljudi da vas Pozdravim, Ja se povlačim sa foruma....:bye::bye::bye:

Sandugp
24.08.2012, 10:48
HAHAHAHAHAHAH dobri su vam komentari MADRIDISTI HAHAHAHAHAH

pazi sudac ostetio real,penal je bio,nema prigovora,da ramos nije po nogama bio bi iniessta uvalio gol samo taki...inace cijelu utakmicu sjajan..:D

na alexisu je 1 penal bio sigurno,ili prvi ili drugi dio , onaj ramos ogavan ej toliko da je to nemoguce...3 puta je napravio penal i svaki put dize ruku da nije bilo ni kontakta,,fujj..:angry:

Messi promasio 4-1 i dizanje pehara vec ovdje xd a onda ona dva debila,po meni je onaj adriano veci debil jer zna kakvog debila ima na golu i on debil vraca loptu debilu debilskome koji nezna koji je ovo sport :ne_znam:

Plus svega toga,real nije centar prosao,1 udarac 2 gola :wall:

I onda ta dva debila, debil-debilu *2 pa debil na kvadrat i debil do debila debilskog :biggrin: debil debil debil ........
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaa aaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaa
Inace ovi Spanski derbiji su totalna klasika postali, zna se ko ce napadati, ko ce imati veci posed lopte i vise prilika , kome ce sudije biti naklonjenije, a sa druge strane zna se ko ce i kada moze da napada ipak igrati kao pi*ke, ko ce uprkos tome ipak biti konkretniji, pozrtvovaniji, naravno i disciplinovaniji, ...
I kada se sve sabere i oduzme, nista novo se ne dobije, sve vec vidjeno.... revans moze biti zanimljiv, ali tekma kao tekma ce biti vrlo slicna ovoj. Ne bi me iznenadilo da Barselona dobije i u Madridu, ali i pobeda Reala je moguca....

bracala
24.08.2012, 11:23
Evo odgledao sam bas duge highlightse i slobodan sam da kazem da je Alexis Sanchez gnjida. Nikad mi se nije svidjao a evo sada imam deblji razlog da ga ne podnosim. Nimalo dostojanstva prema sebi i prema ekipi za koju igra. Treba mu sloziti crveni za simuliranje pa bi se opametio, ali to se ocigledno nece desiti. Cak je i komenatator sa Sky-a bio u nevjerici nakon simuliranja i rekao: I don't know why he needs to dive. Sto se tice samog rezultata, Real ima sanse da iz svega izadje kao pobjednik. Ona glupost Valdesa i nos Di Marie ce im biti od velike koristi u revansu.

Sandugp
24.08.2012, 11:38
Cudno je to kako su svi igraci dok ne stignu u Barsu, solidni fer-plej igraci, pa tako i ovaj mali Sancez, dok je igrao za Udine, niko ga nije prozivao ni zbog cega. Medjutim nije to da je Sancez gnjida, vec je cela atmosfera u Barsi gnjida-atmosfera gde se jednostavno uce da tako igraju. Mada ne znam samo sta ce im to , kada ionako igraju najlepsi fudbal.... samo kada bi svu tu energiju utrosenu na simuliranje i razne smicalice, kanalisali na malo vece zalaganje, tj pozrtvovanost na terenu (takticki su jedna od boljih ekipa u evropi), ko zna gde bi im bio kraj. A ovako cemo njihova simuliranja gledati i gledati sve do smene ove generacije, a koliko se to ukorenilo u ovom klubu, verovatno i posle toga...

Dale
24.08.2012, 11:40
Simulirao je on i prije Barce . samo sto je slabo ko pratio Udinese i Copa Ameriku , ko je gledao zna o cemu pricam ..

Ovo mu stvarno ne treba , samo sebi ugled kvari ..

弱肉強食
24.08.2012, 11:44
Real da prodje ako ima pravde. Samo zbog Murinja i C Ronalda navijam za njih.Gledao sam malo utakmicu i mogu da kazem da su mi odvratni ovi cigani iz barselone i da sam morao da menjam kanal. Kao sto neko rece- gnjide. Najsugaviji tim svih vremena - Fc Barselona.

2012MARIN
24.08.2012, 11:55
Real da prodje ako ima pravde. Samo zbog Murinja i C Ronalda navijam za njih.Gledao sam malo utakmicu i mogu da kazem da su mi odvratni ovi cigani iz barselone i da sam morao da menjam kanal. Kao sto neko rece- gnjide. Najsugaviji tim svih vremena - Fc Barselona.

Bili oni gnjide ili ne,najbolji klub svijet posljednjih 5-6 godina :facepalm:

弱肉強食
24.08.2012, 12:02
Bili oni gnjide ili ne,najbolji klub svijet posljednjih 5-6 godina :facepalm:
Pa meni nisu, da igraju Premier Ligu prvo sto bi pola gnjida iz Barse bilo povredjeno drugo mnogo su jace utakmice i ne bi bili tako svezi za Ligu sampiona. Evo Chelsea je pokazao, ko ne igra PL moze do LS. Ali su bili 6. u Pl. A Barsa odigra 2 tekme sa Realom, jednu sa Valensijom i sprdnja , 3-1 ,4-1 ,3-0...Dok se PL igra subota, sreda, subota ,sreda. Pl Kup Pl LS

Dale
24.08.2012, 12:05
Kakve veze ima to sto je Chelsea bio 6. ?

United je redovno stizao do finala kad je bio prvi u Engleskoj , tako da je ta prica smijesna

2012MARIN
24.08.2012, 12:15
Pa meni nisu, da igraju Premier Ligu prvo sto bi pola gnjida iz Barse bilo povredjeno drugo mnogo su jace utakmice i ne bi bili tako svezi za Ligu sampiona. Evo Chelsea je pokazao, ko ne igra PL moze do LS. Ali su bili 6. u Pl. A Barsa odigra 2 tekme sa Realom, jednu sa Valensijom i sprdnja , 3-1 ,4-1 ,3-0...Dok se PL igra subota, sreda, subota ,sreda. Pl Kup Pl LS

Barca-United 3-1
Barca-United 2-0
Barca-Arsenal 4-1
Arsenal-Barca 2-2
Arsenal-Barca 2-1
Barca-Arsenal 3-1
Barca winner 2010,2008,2006

Eto ti tvoji eng klubovi.. -.- i pises da u PL igraju subota srijeda subota srijeda...pa bolan i u hrvatskoj se tako igra xd a kamlo ne u spanjolskoj!! u ENG po meni jedine ekipe koje su dobre ssu City i UTD,ovo drugo HAOS

Sandugp
24.08.2012, 12:20
@KERSDRS.... Bem' ti potpis, istripovao sam se da imam neku bubu na monitoru.... (cak sam i rukom pokusao da je oteram :biggrin:)

Wilshere_10
24.08.2012, 12:22
Barca-United 3-1
Barca-United 2-0
Barca-Arsenal 4-1
Arsenal-Barca 2-2
Arsenal-Barca 2-1
Barca-Arsenal 3-1

Eto ti tvoji eng klubovi.. -.- i pises da u PL igraju subota srijeda subota srijeda...pa bolan i u hrvatskoj se tako igra xd a kamlo ne u spanjolskoj!! u ENG po meni jedine ekipe koje su dobre ssu City i UTD,ovo drugo HAOS

U prvom dvomecu sa Arsenalom, Arsenal je bio osakacen povredama, Cesc je povredjen igrao i izveo penal u prvoj tekmi.
Drugi dvomec je obelezilo sramno sudjenje i crveni karton RvP-u u drugoj tekmi.

2012MARIN
24.08.2012, 14:57
@KERSDRS.... Bem' ti potpis, istripovao sam se da imam neku bubu na monitoru.... (cak sam i rukom pokusao da je oteram :biggrin:)

ja sa muharicom opalio

Tobdzija
24.08.2012, 15:04
Barca-United 3-1
Barca-United 2-0
Barca-Arsenal 4-1
Arsenal-Barca 2-2
Arsenal-Barca 2-1
Barca-Arsenal 3-1

Videli bi mi tu cuvenu Barcu na gostovanju kod mesara iz Stoke-a. Naravno da se u PL igraju cvrsce i bolje utakmice. U Primeri se vec zna da ce Barca i Real zauzeti prva dva mesta, Valencia ce biti 3.
U Primeri nema mudonja tipa Joey Barton,Nigel de Jong koji su u stanju da polome nogu igracu.

Dale
24.08.2012, 15:07
Samo da ne bude da nije bilo kontakta nikako :)

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/549514_420734311296089_1247268296_n.jpg

Rossonero
24.08.2012, 15:10
@ Dale

Nosi ovoga glumca sa slike , ocima ne mogu da ga vidim :mute:

Ti znas da meni nisu dragi ni Barcelona ni Real , ali cigana ocima ne mogu da vidim , a razlog je cim udje u 16 m samo gleda kako da padne :td: , dok je za Udinese igrao nije se ovako ponasao.

http://www.youtube.com/watch?v=R0YOCdSx-pA

Dale
24.08.2012, 15:11
Ja ne kazem da ne simulira ( i meni je to odvratno ) , ali svi pricaju o Pedrovom ofsajdu , a ovo niko ne spominje , mogao se i ovdje penal svirati ..

Rossonero
24.08.2012, 15:25
Radi Valdesove gluposti sve je otvoreno u drugoj utakmici.

http://www.youtube.com/watch?v=DIBf3E3uq6E

Sara
24.08.2012, 15:28
:D

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/424642_455167104514698_959698618_n.jpg

2012MARIN
24.08.2012, 16:24
Videli bi mi tu cuvenu Barcu na gostovanju kod mesara iz Stoke-a. Naravno da se u PL igraju cvrsce i bolje utakmice. U Primeri se vec zna da ce Barca i Real zauzeti prva dva mesta, Valencia ce biti 3.
U Primeri nema mudonja tipa Joey Barton,Nigel de Jong koji su u stanju da polome nogu igracu.

LOL u primeri isto svake godine isti u vrhu...top 3 uviejk isto...arsenal -4 HAHAHAHAH :biggrin:

Larisa
25.08.2012, 12:46
Samo zbog Murinja i C Ronalda navijam za njih.
A cuj, ja bas zbog njih dvojice na oci ne mogu da ih vidim....tako nesto nevaspitano, naduveno i kvarno davno nisam videla...Inace Real bez njih je jedna sasvim kul i gospodska ekipa, najvise mi se dopadaju Kasiljas i Ramos, posebno ovaj prvi je izuzetno fin mladic.
Ali eto, bas mi privuklo paznju to sto kazes za portugesssssessssss :biggrin:

shpageti
25.08.2012, 13:23
Mudonje su oni koji polome noge igrachu ...???

Condition23
25.08.2012, 13:51
u ENG po meni jedine ekipe koje su dobre ssu City i UTD,ovo drugo HAOS
Kako ti nije glupo da ovako mlatis?

Phenom
29.08.2012, 21:40
Real Madrid(Official):
Casillas - Arbeloa - Pepe - Sergio Ramos - Marcelo;Khedira - Xabi Alonso;Di María - Özil - Cristiano Ronaldo;Higuain

Barcelona(Official):
Valdes - Alves - Pique - Mascherano - Alba;Busquets - Xavi - Iniesta;Alexis - Messi - Pedro

Mr. Wolf
29.08.2012, 22:31
Jel ima neki stream sa dobrom slikom ???

Mr. Wolf
29.08.2012, 22:37
^ Daj, molim te, te sa engleskim.

Sara
29.08.2012, 22:39
Iguain masi u svom stilu... standardno.

EDIT: BRAVO PIPA!!!! :D

Sara
29.08.2012, 22:50
Auuuu, kakva majstorija najboljeg igraca sveta!!

apacrow
29.08.2012, 22:51
Sta Ronaldo uradi malopre :krsta:

Kolika je kvota da ce Pepe popiti crveni karton? :biggrin:

Mr. Wolf
29.08.2012, 22:52
:facepalm:

Prototype
29.08.2012, 22:56
Ubi Real, Barsa ocajna u ovim trenucima. Sta je sad sudija svirao kod ovog treceg gola, sta je uradio Pepe ?

Sara
29.08.2012, 22:59
Ubi Real, Barsa ocajna u ovim trenucima. Sta je sad sudija svirao kod ovog treceg gola, sta je uradio Pepe ?

Napravio je "prekrsaj".

Ajmo Adriano napolje!

Sara
29.08.2012, 23:04
Iako je dao gol ovaj Iguain je zaista previse frljav igrac, neverovatno koliko lose realizacije..

AK47
29.08.2012, 23:05
Iako je dao gol ovaj Iguain je zaista previse frljav igrac, neverovatno koliko lose realizacije..

Nemoj Saro da se svadjamo sada,svaku utakmicu covjek go dao

zdravkelja
29.08.2012, 23:06
Higuan svasta promasuje, al utera bar jedan. Kako se sad sprdao Ronaldo :D

AK47
29.08.2012, 23:08
Neka se naviknu patuljci da ce cesto biti jebani ove sezone,eto im i +5 da bude zanimljivije :cool:

Sara
29.08.2012, 23:08
Nemoj Saro da se svadjamo sada,svaku utakmicu covjek go dao

Previse lose igra u velikim utakmicama i ove i prosle sezone je ispromasivao neke velike sanse samo protiv barse... a onda postigne 4 gola protiv Granade i ispadne da je strasan igrac..

AK47
29.08.2012, 23:09
Nije to tako Saro:)

Sara
29.08.2012, 23:11
Cinjenice su cinjenice, to sto ti njega toliko gotivis pa neces to da prihvatis je druga stvar :) ali necemo vise o tome, pratimo ovu utakmicu.

AK47
29.08.2012, 23:12
Kod prve situacije je Valdes odlicno reagovao, kod druge gol, a treca je bila bas teska da se realizuje. Ako se dobro secam. Pre dve godine kad je uvek igrao je dao 30 gola u ligi, prosle ga Mou nije toliko pustao.

Igrao vise Benzema,a skoro isto golova dali,mozda cak i Pipita koji vise,ubica

Sara
29.08.2012, 23:14
Kod prve situacije je Valdes odlicno reagovao, kod druge gol, a treca je bila bas teska da se realizuje. Ako se dobro secam. Pre dve godine kad je uvek igrao je dao 30 gola u ligi, prosle ga Mou nije toliko pustao.

Ajde prva sansa i nekako, kod ove zadnje je mogao da zalomi igraca i imao bi otvoren sut ka golu... A tih 30 golova nabije upravo protiv malih ekipa, da 3 Granadi, 3 Rekreativu, 2 Saragosi i nakupi se ta brojka pa pomislis da je zapravo i dobar igrac...

Ernesto
29.08.2012, 23:17
Lose postavio zivi zid.

Brajkula
29.08.2012, 23:17
И неко се направи паметан и каже да Меси без Иниесте и Ћавија не би био оно што јесте, занимљиво заиста:hm:
Мекан слободњак.

zdravkelja
29.08.2012, 23:18
Koliko je sad blizu Ronaldov sut bio.

Sara
29.08.2012, 23:19
И неко се направи паметан и каже да Меси без Иниесте и Ћавија не би био оно што јесте, занимљиво заиста:hm:
Мекан слободњак.

Rece Ernesto, ovo ide na dusu Kasiljasa krajnje lose postavljen zivi zid.

Prototype
Kakav gol Messia :wthy:

A i Ronaldo sad opali jednu, tik pored gola.

Dale
Bravo Leo majstore .

Rezultat idealan , moglo je biti puno gore ..

Sad u drugom na sve ili nista :D

Phenom
29.08.2012, 23:21
Kakvi strucnjaci ovde.

vladream
29.08.2012, 23:21
Real napravio maltene 10 gol sansi, odbrana barse smesna kao po obicaju, steta sto se Iguain nije snasao bolje, mogao je vec da upise het trik. Marselo kida po boku

edohz
29.08.2012, 23:22
Pipita konju uvjek nas ukopaš u tekmama protiv Barce, sa Karimom bi osigurali Supercup a ovako šanse su nam minimalne. Arbeloa pa taj igrač nije zaslužio da sjedi na klupa a kamoli šta više, Mou dovdi ne jednog nego dva desna beka.

Još nevjerujem koji je Higuain tragičar, em spor, em se minut namješta na svaki šut :facepalm:

Sara
29.08.2012, 23:23
Ajde sada Luka u drugo poluvreme i da im napunimo mrezu do vrha :cool:

Pipita konju uvjek nas ukopaš u tekmama protiv Barce, sa Karimom bi osigurali Supercup a ovako šanse su nam minimalne.

Još nevjerujem koji je Higuain tragičar, em spor, em se minut namješta na svaki šut :facepalm:

Ti izgleda jedini razumes stvar, svaka cast.

Prototype
Cuj Barsina odbrana smesna kao po obicaju :facepalm: Ne znam kad su gore igrali u odbrani sto se tice el classica. Ocajno postavljanje i kretanje, previse visoko igraju. Ispadaju ko babe

p4p1
Kakva katastrofa. :facepalm: Villanova ocajno postavio pristup, ali i pored toga, kardinalne greske, prvo Mascherano, zatim Pique.. Valdes je uz to oba gola morao da brani. Rasturise nas prvih 30 minuta dok Adriano nije dobio crveni, a onda se Mourinho "genije" povukao na nasu srecu i dao nam malo po malo sve vise prostora. Sreca pa se Casillas konsultovao sa Hartom pre utakmice :biggrin: Nije jos uvek nista reseno, racunam na Pepe-a kao najveceg aduta, nadam se da ce ga Mourinho ostaviti u igri, da vidimo jos jednom njegov IQ na delu. Villa umesto Pedra mozda vec na poluvremenu. VISCA EL BARCA!

Prototype
29.08.2012, 23:25
Daj bre Villu pa da bas uzivam u el classicu.

Dusan
29.08.2012, 23:26
Ajde prva sansa i nekako, kod ove zadnje je mogao da zalomi igraca i imao bi otvoren sut ka golu... A tih 30 golova nabije upravo protiv malih ekipa, da 3 Granadi, 3 Rekreativu, 2 Saragosi i nakupi se ta brojka pa pomislis da je zapravo i dobar igrac...

Kod trece sanse nikako nije mogao da postigne gol, videlo se, nije mogao odma' da sutne, skakutala dosta lopta, do tad' je Mascherano stigao. Kod prve sutirao u dalji ugao, mada Valdes odlicno reagovao.

edohz
29.08.2012, 23:27
A ovaj Iker nije normalan 31. mu godina a još uvijek ne zna postaviti živi zid, definitivno njegova najveća boljka :facepalm:

Sara
29.08.2012, 23:27
skakutala dosta lopta

Video si kako je Ronaldo prihvatio onu loptu kod njegovog gola. Mogao je i Iguain da zalomi onamo, mogao ali jednostavno ne ume, fus igrac.

Phenom
29.08.2012, 23:28
Auuuu, kakva majstorija najboljeg igraca sveta!!

Da, slazem se, lep gol iz slobodnjaka.

Brajkula
29.08.2012, 23:28
Rece Ernesto, ovo ide na dusu Kasiljasa krajnje lose postavljen zivi zid.

Има истине, али стварно је мајсторски погодио небрањен део, демострирање класе реално, кад тиму и не иде баш (а ништа им није ишло како то зна да тече код Барсе) он нађе начин да погура то напред, само вансеријски играчи су имали, имају и имаће тај квалитет.

Sara
29.08.2012, 23:30
Da, slazem se, lep gol iz slobodnjaka.

Duhovito.

Има истине, али стварно је мајсторски погодио небрањен део, демострирање класе реално, кад тиму и не иде баш (а ништа им није ишло како то зна да тече код Барсе) он нађе начин да погура то напред, само вансеријски играчи су имали, имају и имаће тај квалитет.

Pa veci deo je zasluga Kasiljasa ali dobro, Mesi je strasan igrac tu nema price ali se nije video sve do tog gola.

Ernesto
29.08.2012, 23:30
A ovaj Iker nije normalan 31. mu godina a još uvijek ne zna postaviti živi zid, definitivno njegova najveća boljka :facepalm:

To, a i pogubi se svaki put kad istrci sa gol linije.

Phenom
29.08.2012, 23:31
Duhovito.

Pa veci deo je zasluga Kasiljasa ali dobro, Mesi je strasan igrac tu nema price ali se nije video sve do tog gola.

Nema ni price da je Ronaldo strasan igrac, cenim ga jako, nisam pristrasan, ali Piqueu lopta skace ispred noge, ovaj je petom prebacuje, dolazi do gola, i pametni Valdes prima gol kroz noge, ali u redu, Real je superiorniji i mogao je da padne jos koji gol, da nije bilo Valdesa :)

AK47
29.08.2012, 23:31
Jeste vi meni interesantni,svaki selektor Argentine stavi prvo Higuain-a u napad,ostali cekaju sansu,cak je i Messi rekao da je on ubjedljivo najbolji napadac.Ne moram da spominjem ko mu je konkurencija tamo,Pipita veliki...:)

Prototype
29.08.2012, 23:33
To, a i pogubi se svaki put kad istrci sa gol linije.
Nekima je on bolji od Buffona :biggrin:

Tesko da moze Ronaldo vise pogurati svoj tim od Messia, nema on taj uticaj na svoj tim kao Messi.

edohz

Zar i ti pokušavaš biti duhovit :D

Dusan
Video si kako je Ronaldo prihvatio onu loptu kod njegovog gola. Mogao je i Iguain da zalomi onamo, mogao ali jednostavno ne ume, fus igrac.

I Ronaldo je nije bas lepo prihvatio, otisla mu je pozadi, trebao je da se okrene, a do tada dodje neki odbrambeni, cak se na srecu lopta odbila u golmanovu levu stranu, a Pique bio na desnoj. Kako ce Pipita da te demantuje, nisi svesna. :D

Sara
29.08.2012, 23:34
Jeste vi meni interesantni,svaki selektor Argentine stavi prvo Higuain-a u napad,ostali cekaju sansu,cak je i Messi rekao da je on ubjedljivo najbolji napadac.Ne moram da spominjem ko mu je konkurencija tamo,Pipita veliki...:)

Neka za Argentinu igra kako hoce, cinjenica je da igra fus u Realu.

Nema ni price da je Ronaldo strasan igrac, cenim ga jako, nisam pristrasan, ali Piqueu lopta skace ispred noge, ovaj je petom prebacuje, dolazi do gola, i pametni Valdes prima gol kroz noge, ali u redu, Real je superiorniji i mogao je da padne jos koji gol, da nije bilo Valdesa :)

Majstorija je majstorija, uzivajmo u drugom poluvremenu da vidimo sta nas ceka. :)

Kako ce Pipita da te demantuje, nisi svesna. :D

Ja bih volela zaista ali sumnjam :)

AK47

Tesko da moze Ronaldo vise pogurati svoj tim od Messia, nema on taj uticaj na svoj tim kao Messi.

Nemoj tu temu da nastavljamo,ima i Buffon svoje bubice,sjeti se Lecce-a samo :D

Prototype
Zar i ti pokušavaš biti duhovit :D
Kad je Buffon u pitanju nikad nisam duhovit :biggrin: Nema bez Gigia nista

Mr.M
29.08.2012, 23:35
Kako se gleda konacan skor u ovom super kupu , ako recimo ostane 2-1 je li Real osvaja ili se igraju produzeci/penali :)

Brajkula
29.08.2012, 23:35
Захвалан је играч Игуаин, да оно што треба да се да, добар реализатор, док конкуренција у Аргентини су му Агуеро и Тевез, мени бољи играчи, али су обојица мало на своју руку...ако ме разумете:D

ЕДИТ: А о Буфону не треба трошити речи

Phenom
29.08.2012, 23:36
Svaka pobeda Reala - Real osvaja, svaki nereseni Barsa osvaja, rezultat 3:2 na kraju produzeci :)

Prototype
29.08.2012, 23:36
Nemoj tu temu da nastavljamo,ima i Buffon svoje bubice,sjeti se Lecce-a samo :D
jbg desi se jednom u 100 god :biggrin: velik kiks, al jbg njegove kikseve mozes izbrojat na prste jedne ruke. Seti se ti Del Piera, ustvari nemoj :biggrin:

AK47
29.08.2012, 23:37
jbg desi se jednom u 100 god :biggrin: velik kiks, al jbg njegove kikseve mozes izbrojat na prste jedne ruke. Seti se ti Del Piera, ustvari nemoj :biggrin:

Nagledao sam se ja Buffon-a ne sekiraj se ti...kakvih crnih sto godina

Sara
29.08.2012, 23:39
Akisa jednog igraca cenimo oboje, a to je Mr. Dr. Prof. Mag. Di Maria :cool:

AK47
29.08.2012, 23:40
Nista dok ne progledas i vidis ko je Pipita strasni,on i kad lose igra svaku tekmu da go :D

Skrillex
29.08.2012, 23:40
Akisa jednog igraca cenimo oboje, a to je Mr. Dr. Prof. Mag. Di Maria :cool:

Zamalo da se razocaram u tebe, dobro je. :biggrin:

Prototype
29.08.2012, 23:41
Kako glupo dobi karton Pique :facepalm:

Opet jako pritisnuo Real, po meni to im je recept za pobedu. Sa igracem vise, nemaju sta da traze na svojoj polovini.

Brajkula

Па нешто се и не бих сложио са тобом да је имао нешто много већих киксева...ако га упоредимо са људима који се доводе са њим у ранг, може се рећи да су исти сведени на минимум.

AK47
Па нешто се и не бих сложио са тобом да је имао нешто много већих киксева...ако га упоредимо са људима који се доводе са њим у ранг, може се рећи да су исти сведени на минимум.

Drugi put cemo o ovome,bila je vec duga rasprava,sad gledamo ovu tekmu pa nemam vremena;)

Mr.M
29.08.2012, 23:42
Svaka pobeda Reala - Real osvaja, svaki nereseni Barsa osvaja, rezultat 3:2 na kraju produzeci :)

Mogao si samo reci da je normalno tj kao inace :D Mada bi mozda bilo logicnije da se ovaj super kup izmedju barse i reala gleda ukupan skor , bilo bi zanimljivije jer ovde domaci teren i ne igra neku ulogu :D

Prototype
29.08.2012, 23:42
Akane brate dragi barem Buffonu nije boljka da postavlja zivi zid i da izadje van linije. Jbg ako se hoces smatrati najboljim takve stvari ti ne trebaju. Dosta sto se tice ovoga, nije ovo tema.

AK47
29.08.2012, 23:45
Akane brate dragi barem Buffonu nije boljka da postavlja zivi zid i da izadje van linije. Jbg ako se hoces smatrati najboljim takve stvari ti ne trebaju. Dosta sto se tice ovoga, nije ovo tema.

Kad god je najteze bilo Iker je bio najbolji,zadnji i najbolji primjer je Euro,Iker skida Di Natale-u zicer,a Buffon nista odbranio nije,na Mundijalu Iker isto objasnio,kao i Euro prije toga,spasio Real milijardu puta,pa evo sad protiv ovih na CN-u spasio 4 cista gola

Prototype
29.08.2012, 23:48
Kad god je najteze bilo Iker je bio najbolji,zadnji i najbolji primjer je Euro,Iker skida Di Natale-u zicer,a Buffon nista odbranio nije,na Mundijalu Iker isto objasnio,kao i Euro prije toga,spasio Real milijardu puta,pa evo sad protiv ovih na CN-u spasio 4 cista gola
...i kriv za jedan. But he is the best :biggrin:

Tesko ce se ovde Barsa izvuci, mnogo toga im ne ide

Brajkula
29.08.2012, 23:49
Добрим делом је расправа Буфон вс Касиљас субјективне природе, баталимо то, људи који су задужени за то рекли су своје, Буфон најбољи голман претходне деценије:biggrin:

AK47
29.08.2012, 23:50
...i kriv za jedan. But he is the best :biggrin:

Tesko ce se ovde Barsa izvuci, mnogo toga im ne ide

Ma nema to veze,Euro je meni sve rekao,jedan go primio na cijelom takmicenju,car...da ne idemo dalje,u ovom postu necu spominjati Buffon-a...

Sara
29.08.2012, 23:50
KASILJAS !!!! :D

AK47
29.08.2012, 23:51
In your face :biggrin:

Prototype
29.08.2012, 23:52
Ma evo ga slobodni, prima on sad jos jedan :biggrin:

Sara
29.08.2012, 23:52
Sada je vec lepo postavio zid i onda Mesi nema sanse iz slobodnjaka :)

Prototype
29.08.2012, 23:53
Sva sreca pa pogodi zivi zid :biggrin: Ajd necu vise da trolujem :biggrin:

E glupog Pedra, mogao je lako preokrenuti tekmu. Al brat suta u golmana, jbe se njemu

Sara
29.08.2012, 23:55
Ajmo uskoro Luka i ovaj gospodin:

http://img.uefa.com/imgml/TP/players/1/2012/324x324/93321.jpg

:D

Sara
29.08.2012, 23:57
Kedira poludeo :biggrin:

Prototype
29.08.2012, 23:57
Vid Kedire driblera :ha:

Prototype
30.08.2012, 00:04
Konacno istera bednog Busquetsa

Jordi mogao si da ucutkas Bernabeu

Sara
30.08.2012, 00:08
IGUAINE IDI U TRI LEPE...... !!!

Evo kada mu i sa tribina zvizde zna se koliko je sati.... ajde Benz udji u igru molim te

Skrillex
JEBENA STATIVA !!!!!!!!!!!!!

Dusan
Ovo je veliki kiks :facepalm:

Brajkula
Обрука се Игуаин....:facepalm:

Dale
30.08.2012, 00:09
Ovom svaka pedeseta udje :D

Prototype
30.08.2012, 00:09
Iguain, sta sve ovaj moze promasit majko mila

Sara
30.08.2012, 00:10
Evo izlazi.... ajde Benz, pokazi mu kako se to radi!

Sara
30.08.2012, 00:11
Evo i Luke prejakog, srecno !! :)

Brajkula
30.08.2012, 00:14
Ако своје место буе тражио пре Месута неће се баш наиграти фудбала у Реалу:fct::mukica:

Sara
30.08.2012, 00:22
HALA MADRID !!!

http://fc02.deviantart.net/fs71/f/2010/093/f/b/HALA_MADRID_by_Madridistaa.jpg

Mr. Wolf
30.08.2012, 00:23
Toooo bre !!!

Dusan
30.08.2012, 00:23
Bravo majstori :wthy: Umalo Montoya ili Messi da odluce utakmicu.

Phenom
30.08.2012, 00:24
Gomila slepaca nas pobedila, 'de ide ovaj zivot.

Sara
30.08.2012, 00:26
Da je igrao Benzema umesto gospodina frljavog rezultat bi bio 5:0 ali sta je tu je, trofej je svakako tu! :)

Phenom
Pazi ga ovaj..boranija..

Prototype
Cestitke Realu na Super Kupu

Rossonero
30.08.2012, 00:27
Puni bre boraniju, mogli smo da ih razbijemo na delove, koliko samo propustenih zicera!!

Bravo momci!!

Ja kao neutralan navijac mislim da je ovo potpuno nepotrebno.

Cestitke svim navijacima Reala ;)

Brajkula
30.08.2012, 00:28
Честитке Реалу на освојеном Суперкупу, заслужено када се у обзир узму оба меча. Мсм да је ова утакмица доказала да ипак Тито Виљанова није калибар Гвардиоле, те да ће морати још да напредује да би достигао тај ниво.

Phenom
30.08.2012, 00:30
Ja kao neutralan navijac mislim da je ovo potpuno nepotrebno.

Cestitke svim navijacima Reala ;)

Mani ga, sad je srecan, sad moze da nastavi sa PES-om.

Dale
30.08.2012, 00:31
Steta , Valdes i odbrana ukopali , ali sta je tu je :D

Cestitam nekim navijacima Reala , ne svima :D

AK47
30.08.2012, 00:33
Izgubili patuljci :(:(:(

GRANDE PIPITA!!!

Phenom
30.08.2012, 00:34
A sta da radim?

Evo citam komentare na Sportske.net na fejsbuku, klinac 97. godiste pise "Ronaldo najbolji igrac na planeti", a drugi pise "Jebi Unicef", a ne zna ni sta je Unicef i da nema veze sa fudbalom to..

Sara
30.08.2012, 00:35
Ajde ljudi bez tenzija koji vam je... uzivali smo u odlicnom fudbalu u ove dve utakmice, bar ja jesam i jedva cekam sledeci duel. :) Pozdrav za sve ;)

AK47
30.08.2012, 00:35
Jos jedan trofej za velikog Mourinho-a,dobar je i Tito :aha:

p4p1
30.08.2012, 00:36
Eh, ja sam zadovoljan drugim poluvremenom. Mnogo bolje izgledalo i to sa igracem manje, imali smo svoje sanse, Pedro, Montoya i Messi na kraju, no ne moze im se nista zameriti, cak sta vise, sva trojica sasvim zadovoljavajuce. Mogli smo mnogo gore da prodjemo kako je pocelo. Mourinho odlicno postavio taktiku na startu sto je i presudilo utakmicu, kasnije mi je neshvatljivo da je cuvao tih 2-1, ali dobro, njegova stvar. Higuain je Higuain, ne znam sta ste se toliko okomili na njega, poacher k'o poacher, nekad ih hoce, nekad ih nece, na srecu nasu veceras ga nije htelo :biggrin: mada je u principu dao gol i zavrsio posao kao napadac.. O sudjenju ne zelim da pricam, a Realovi navijaci nek se zapitaju da li i oni ne bi da su situacije bile obrnute.

Sve u svemu, cestitke Realu na trofeju, zasluzeno. Dodje im kao lep melem na ranu posle ocajnog pocetka. Ne mozemo ni mi svaki Super Kup da uzmemo :biggrin: A sad se okrecemo nekim bitnijim stvarima :)

Dale
30.08.2012, 00:36
Ajde ljudi bez tenzija koji vam je... uzivali smo u odlicnom fudbalu u ove dve utakmice, bar ja jesam i jedva cekam sledeci duel. :) Pozdrav za sve ;)

Bravo :)

Kad bi svi razmisljali na taj nacin , super bi bilo .. Ali , mnogima je bitnije da vrijedjaju protivnicki tim , nego da slave pobjedu svog , nazalost .

Sara
30.08.2012, 00:38
Bravo :)

Kad bi svi razmisljali na taj nacin , super bi bilo .. Ali , mnogima je bitnije da vrijedjaju protivnicki tim , nego da slave pobjedu svog , nazalost .

Valjda ce se promeniti jer za tim nema potrebe, treba da uzivamo ovde u majstorijama ovih vanserijskih igraca. :)

Akisa, Iguain igrac utakmice! :D

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/400814_396212233784707_1466080405_n.jpg

Brajkula
30.08.2012, 00:39
Немојте само лепо:biggrin:

AK47
30.08.2012, 00:40
Samo jos Debuschy-a cekamo i ludilo da pocne,ocekujem sve da se osvoji...

Sada je potrebno smanjiti zaostatak u Primeri,jer je to ipak najvaznije :)

Phenom
30.08.2012, 00:41
Ma kakvo sudjenje?
Pa nemamo mi 15 godina da pricamo o sudjenju, to je jedan od najtezih poslova na svetu i da je iskljucio 5 igraca opet ne bih pricao o sudiji.

Realu cestitam na titulu, sjajno prvo poluvreme, u drugome Barsa bolja, Real i sa igracem vise pokusavao da se brani i da napada iz kontre :facepalm:

Solidna partija svih, Maskerano i Pike losi, njihove greske uticale na rezultat, ali ok nema veze..

A sad kad budem krenuo da citam komentare ima da mi skoci pritisak...:bum:

Dale
30.08.2012, 00:41
Procitaj ti moj post . Napisao sam mnogim navijacima , a ne mnogim navijacima Real Madrida ;)

Sara
30.08.2012, 00:42
:)

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/556657_455430454478720_1939950295_n.jpg

Phenom
30.08.2012, 00:47
Ne brini ti nista za mene, znam ja sta sam napisao, i ja svoje misljenje ne menjam, jednostavno mora da im se naplati ono sto su radili 40-ih i 50-ih godina proslog veka.

BG7
30.08.2012, 00:47
Cestitke Realu, skoro poslije svake utakmice Barse, igraci se nazivaju ciganima, nekada ranije shitaloncima itd da ne nabrajam, najbitnje je vecini ovdje da real pobijedi samo da bi vrijedjali, ali sta je tu je, svako ima svoj nacin postovanja.....(ne mislim na iskrene navijace reala npr. SARA)

AK47
30.08.2012, 00:48
Tacno mi toplo oko srca kad vidim da se Cesc vratio kuci i da je sretan sto igra i osvaja trofeje :)

Vidi Iker-a velikog,on i ne zna koji mu je ovo pehar po redu u rukama :)

vladream
30.08.2012, 00:48
da ne zaboravim da pozdravim ovom prilikom aleksisa sanceza, u dve utakmice vise puta simulirao u 16 nego sto je sutirao ka golu

AK47
30.08.2012, 00:51
Pipita ga zabi na kraju kad je najteze,probio led moj brat,3 gola u isto toliko utakmica,nastavljam brojati...

shpageti
30.08.2012, 00:52
Murinjo je pokazao da je veliko i suvishe hrabro srce,napasti Barsu koja ima 10 igracha,ne ni pod razno!!!Pazimo se da ne primimo gol jer smo naebali onda ,treba 10 shansi za Iguaina da bi dao 1,zato SVI NAZAD !!!

p4p1
Tacno mi toplo oko srca kad vidim da se Cesc vratio kuci i da je sretan sto igra i osvaja trofeje :)

Pa osvojio je Cesc vec 3 komada, ukljucujuci ovaj prosle godine, tipa posle 10 min kao Modric sada :)

Phenom
Cestitke Realu, skoro poslije svake utakmice Barse, igraci se nazivaju ciganima, nekada ranije shitaloncima itd da ne nabrajam, najbitnje je vecini ovdje da real pobijedi samo da bi vrijedjali, ali sta je tu je, svako ima svoj nacin postovanja.....(ne mislim na iskrene navijace reala npr. SARA)

Ma opusteno, neka nazivaju igrace kako hoce.
Meni na primer ce uvek biti lepse kad neko uzme loptu na pola terena i obidje 3-4 cunja i postigne gol iz prelepe akcije, nego kad prebaci sredinu i iskoristi gresku stopera i da gol.

Phenom
30.08.2012, 00:53
Pa osvojio je Cesc vec 3 komada, ukljucujuci ovaj prosle godine, tipa posle 10 min kao Modric sada :)

Cek bre, prvo da se pogleda na Wikipedia, mozda nisu ni znali da je osvojio 4 trofeja.

Brajkula
30.08.2012, 00:54
Икер гледа где му је девојка, какви пеари и остала чуда:biggrin:

AK47
30.08.2012, 00:55
Veliki Cesc u suzama,sad bi on malo kod tate Wenger-a,ali nece gospodin Francuz vise nazad takve nezahvalnike,sjedi sada i gledaj s klupe kako se igra fudbal,a i ako igras obicni si vodonosa...

Song velicina isto treba da ima pokrivac sa sobom uvijek,bit ce ovo duga i hladna zima za njih pa je dobro da budu za to spremni :)

BG7
30.08.2012, 00:55
da ne zaboravim da pozdravim ovom prilikom aleksisa sanceza, u dve utakmice vise puta simulirao u 16 nego sto je sutirao ka golu

ajd sva sreca pa ce Sanchez ovo procitati...:bum:

BG7
30.08.2012, 00:57
Veliki Cesc u suzama,sad bi on malo kod tate Wenger-a,ali nece gospodin Francuz vise nazad takve nezahvalnike,sjedi sada i gledaj s klupe kako se igra fudbal,a i ako igras obicni si vodonosa...

Song velicina isto treba da ima pokrivac sa sobom uvijek,bit ce ovo duga i hladna zima za njih pa je dobro da budu za to spremni :)

opasna igra rijecima...

Phenom
30.08.2012, 00:58

Jesam ja cuo za tebe?Ti bese igras u Manchester Unitedu?Dobar si igrac?Koji ti je rating u become a legend?
Zanimljivo misljenje nekoga kome je nick AK47, ima profilnu Hazarda i signature Xabia Alonsa.

AK47
30.08.2012, 01:01
Samo je sada bitno napuniti Granada-u,pa da se lijepo zareda do narednog derbija,a tu zna se sta ih ceka <3

Sara
30.08.2012, 01:02
a tu zna se sta ih ceka <3

Ne znam sta njih ceka ali se nadam da NAS ne ceka ponovno igranje Iguaina u prvoj postavi :facepalm: ja mogu da izdrzim ali stariji ljudi ce dobiti srcani napad zbog njega

AK47
30.08.2012, 01:04
Ma ja se nadam da ce uvijek igrati prvu veliki Pipita,mene je ubio u pojam Benzema prosle sezone...

Brajkula
30.08.2012, 01:07
Ne znam sta njih ceka ali se nadam da NAS ne ceka ponovno igranje Iguaina u prvoj postavi :facepalm: ja mogu da izdrzim ali stariji ljudi ce dobiti srcani napad zbog njega

хахах....шта си се окомила на њега, човек је фул играч, вар 25 милиона вредности!

Phenom
30.08.2012, 01:08
Iguainu treba previse sansi da postigne pogodak, Benzema nije tako los, ali Iguain je bolji.

Sara
30.08.2012, 01:09
хахах....шта си се окомила на њега, човек је фул играч, вар 25 милиона вредности!

Bilo je price da ce ga uzeti Juve tako da bih te zamolila da intervenises tamo da se to ubrza :D sanjacu ga veceras sa sve promasajima...

BG7
30.08.2012, 01:11
Samo je sada bitno napuniti Granada-u,pa da se lijepo zareda do narednog derbija,a tu zna se sta ih ceka <3

ajoj jesi prejak, sve zivo znas, i za Fabregasa i Songa (njihovu buducnost u klubu), kako ce se odvijati neodigrane utakmice, sta ce docekati Real na Camp Nou, stvarno ti hvala na tim informacijama.....TOTALNO SI MODERAN

Prototype
30.08.2012, 01:11
Bilo je price da ce ga uzeti Juve tako da bih te zamolila da intervenises tamo da se to ubrza :D sanjacu ga veceras sa sve promasajima...
Djevojko ne pricaj svasta u ove kasne sate, ne doslo do toga. Radije cu gledat sizofrenicara Boriela nego njega.

Brajkula
30.08.2012, 01:12

Е да је среће да смо га узели:(

Rossonero
30.08.2012, 01:14
@Prototype

Najvjerovatnije da ces gledati Berbatova :p

Phenom
ajoj jesi prejak, sve zivo znas, i za Fabregasa i Songa (njihovu buducnost u klubu), kako ce se odvijati neodigrane utakmice, sta ce docekati Real na Camp Nou, stvarno ti hvala na tim informacijama.....TOTALNO SI MODERAN

Covek je idol, ja da znam te informacije ja bih pravo u kladionicu, ali sta ces, ako neko moze da zakljuci sta ce biti u narednih 6 meseci na osnovu 2 kontra napada, to je talenat.

Brajkula
Djevojko ne pricaj svasta u ove kasne sate, ne deslo do toga. Radije cu gledat sizofrenicara Boriela nego njega.
Ау матори колико је тек теби доообро....какав Бориело блентави, Игуаин је три класе испред њега. Па Бориела неће ниједан клуб у Серији А...мсм ок завршиће код нас на крају, али реално свих пет шпицева су испред њега тренутно, човек се распада, онолики хедониста не може да игра фудбал :)

AK47
30.08.2012, 01:15
E stvarno sam se uzbudio oko ove utakmice veceras,ali bas sam se potresao,dobar nagovjestaj nastavka sezone<3

Sara
30.08.2012, 01:15
Е да је среће да смо га узели:(

Nikad nije kasno, evo imate jos 48 sati a kao sto vidis i Prototype ga zeljno iscekuje. :D

Brajkula
30.08.2012, 01:16
@Prototype

А не отишао у Фулам, лобовао и нас на крају, није само Фиорентину:rofl: помогао на сам Исус у том случају и његова жена :biggrin:

Prototype
30.08.2012, 01:16
@Prototype

Nista ni od njega :( izgleda da ode u Fulham. A bas sam se bio obradovao, rekoh barem jednu dobru sezonu nek odigra i meni dosta. Ali neda nam se da uzmemo dobrog napadaca

Kad bi nam dali Benzemu, e to bi festa bila :biggrin:

Sara
30.08.2012, 01:18

:angry:

Ruke k sebi! ::)

Prototype
30.08.2012, 01:19
Ау матори колико је тек теби доообро....какав Бориело блентави, Игуаин је три класе испред њега. Па Бориела неће ниједан клуб у Серији А...мсм ок завршиће код нас на крају, али реално свих пет шпицева су испред њега тренутно, човек се распада, онолики хедониста не може да игра фудбал :)
Ma ja ne podnosim Hihguaina vec odavnoa, pa lupih za Borielo-a.

Eto i ti si jedan od onih koji ne vole Bugarina. Pa eno interesujemo se za Bendtnera, Arsenalovu zvezdu, danskog virtouzu, matadora, golgetera... verujem da ces uzivati gledati ga. Ima ti da places za Berbatovim :biggrin:

Rossonero
30.08.2012, 01:19
Nista ni od njega :( izgleda da ode u Fulham. A bas sam se bio obradovao, rekoh barem jednu dobru sezonu nek odigra i meni dosta. Ali neda nam se da uzmemo dobrog napadaca

Naletite do Milana Berl&Gall daju sve dzabe , ako vam ista valja od nasih napadaca :hah:

Kad je bal, nek je maskenbal ! :)

AK47
30.08.2012, 01:20

Kad bi u drugom pravcu isao Vidal ja bi i doplatio nesto:)

Nespo
30.08.2012, 01:21
Fantastican Real u prvom poluvremenu. Nisam odavno vidio Barcu da je odigrala losije prvo poluvrijeme. Higuain je bio danas jako dekocentrisan, mogao je postici brat bratu jos jedan gol i rjesiti tekmu ranije, a ne peglati se do samog kraja. Tu je i debi Luke Modrica koji je bio solidan, ali daleko od toga da se moze nesto vise suditi nakon samo 10 odigranih minuta. Tu je i Song-ov debi. Nije ni on los bio, odradio je solidan posao za to malo vremena sto je proveo, a vrijedi spomenuti blokadu Lukinog suta.
Pedro razocarao, jednom izlazi 1 vs 1 sa Ikerom i promasuje, a drugi put umjesto da dadne Messiu loptu i sredinu, on iz mrtvog pokusava neki sut:facepalm:Tito je treba mnogo ranije izvrsiti neke izmjene, konkretno mislim na to da ubaci Villu ili Fabregasa, ali jbg, i Adriano je zasrao sa tim crvenim kartonom i ostavio ekipu na cijedilu.

Takodjer svaka cast Leu i Ronaldu koji su dali odlicne golove.

AK47
30.08.2012, 01:24
Kakav je to majstor,kao Songoku nekad sto je bio:)

30+ golova u svim takmicenjima ove sezone

http://www.marca.com/imagenes/2012/08/30/futbol/1adivision/1346279313_extras_mosaico_noticia_1_g_0.jpg

Prototype
30.08.2012, 01:25
Naletite do Milana Berl&Gall daju sve dzabe , ako vam ista valja od nasih napadaca :hah:

Kad je bal, nek je maskenbal ! :)
Dajte nam Pata za 500 kg na barut, 3000 kursumi, 300 tandjari i pogacu na ljebac ako hocete :biggrin: Jer onaj Marota pare neda tako lako :biggrin:

Rossonero
30.08.2012, 01:28
Dajte nam Pata za 500 kg na barut, 3000 kursumi, 300 tandjari i pogacu na ljebac ako hocete :biggrin: Jer onaj Marota pare neda tako lako :biggrin:

Zasto Pata ? :(

Gledaj Robinha majstora :p

Dale ovo se tebi sigurno svidja :biggrin:

http://www.youtube.com/watch?v=STKquTlCH34

Dale
30.08.2012, 01:30
Imao je brate promasaja presmijesnih , ali ja mislim da ce biti najbolji igrac Milana ove sezone , igrao je strasno pripremne utakmice i rekao da ce biti dobar , da ce dati sve od sebe .. Nadajmo se da ce tako biti :D

Rossonero
30.08.2012, 01:31
Imao je brate promasaja presmijesnih , ali ja mislim da ce biti najbolji igrac Milana ove sezone , igrao je strasno pripremne utakmice i rekao da ce biti dobar , da ce dati sve od sebe .. Nadajmo se da ce tako biti :D

Znam pratio sam sve pripremne utakmice , nekako mi najvise ostala utakmica protiv Reala koju smo sjajno odigrali izgubili 5-1 :biggrin:

Steta povreda , nece ga biti mjesec dana :angry:

Brajkula
30.08.2012, 01:39
Ma ja ne podnosim Hihguaina vec odavnoa, pa lupih za Borielo-a.

Eto i ti si jedan od onih koji ne vole Bugarina. Pa eno interesujemo se za Bendtnera, Arsenalovu zvezdu, danskog virtouzu, matadora, golgetera... verujem da ces uzivati gledati ga. Ima ti da places za Berbatovim :biggrin:
Ако неког играча мрзим то је он, неописив кретен и егоиста....истрипована звезда а реално нема места ни у Торину:facepalm:

Sara
30.08.2012, 01:40
El Klasiko u slikama :)

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/217967_462930577072215_1063451964_n.jpg
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/386856_462930747072198_957486942_n.jpg
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/527999_462930933738846_1587839414_n.jpg
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/377313_462931083738831_1249379098_n.jpg
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/523105_462931177072155_249116196_n.jpg
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/386835_462931323738807_1420440738_n.jpg
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/386011_462931500405456_650880334_n.jpg
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/206060_462931617072111_1404177214_n.jpg
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/574637_462931850405421_913283979_n.jpg
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/309148_462931940405412_423051339_n.jpg
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/523353_462932067072066_1887777495_n.jpg
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/524463_462932163738723_875502425_n.jpg
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/558464_462932317072041_560477063_n.jpg
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/523156_462932457072027_1451401729_n.jpg
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/564341_462932683738671_488249898_n.jpg
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/206094_462932813738658_2037028523_n.jpg
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/542543_462932953738644_462845446_n.jpg
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/399733_462933010405305_2072222597_n.jpg
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/304718_462933127071960_493310542_n.jpg
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/424684_462933210405285_1081173902_n.jpg
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/545997_462933357071937_898560752_n.jpg
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/284986_462933553738584_1584374581_n.jpg
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/223936_462933837071889_846476048_n.jpg
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/296095_462933993738540_627156259_n.jpg
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/538768_462934290405177_1971769614_n.jpg
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/424254_462934723738467_1837360622_n.jpg
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/206212_462935257071747_123281675_n.jpg
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/426685_462935360405070_1700081926_n.jpg
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/223869_462935603738379_1500563641_n.jpg
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/574621_462935657071707_245855819_n.jpg
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/309180_462935710405035_2076408221_n.jpg
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/320246_462935830405023_1294083511_n.jpg
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/400444_462936033738336_742759585_n.jpg
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/539231_462936210404985_1207035113_n.jpg
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/538544_462936363738303_231631329_n.jpg
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/378282_462936643738275_438905401_n.jpg
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/293466_462936710404935_2078480618_n.jpg
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/216829_462936840404922_2074195797_n.jpg
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/293434_462936987071574_895782963_n.jpg
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/3120_462937200404886_1649080736_n.jpg
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/539305_462937270404879_1362167091_n.jpg
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/538791_462937473738192_4082110_n.jpg
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/423934_462937660404840_503059484_n.jpg
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/294366_462937850404821_1186138852_n.jpg
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/294422_462938100404796_649144677_n.jpg
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/582814_462938400404766_15666647_n.jpg
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/295943_462938477071425_1341728796_n.jpg
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/405308_462938557071417_105274941_n.jpg

Sara
30.08.2012, 01:41
2. deo:

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/296677_462938703738069_515754102_n.jpg
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/552114_462938987071374_1422384086_n.jpg
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/419972_462939063738033_763061560_n.jpg
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/542511_462939253738014_153333127_n.jpg
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/376888_462939653737974_921956729_n.jpg
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/308402_462939697071303_1895804954_n.jpg
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/556603_462939727071300_368536879_n.jpg
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/291932_462939923737947_1252640382_n.jpg
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/293182_462940420404564_9972846_n.jpg
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/426606_462940490404557_537587677_n.jpg
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/551953_462940537071219_1381579158_n.jpg
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/564473_462940583737881_1751514600_n.jpg
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/561700_462940687071204_1683649089_n.jpg
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/564565_462940760404530_1097234660_n.jpg
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/255528_462940797071193_877895774_n.jpg
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/561603_462940830404523_1705316827_n.jpg
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/575029_462940937071179_2029496145_n.jpg
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/284702_462941040404502_1387626628_n.jpg
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/216861_462941097071163_1704045149_n.jpg
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/575631_462941713737768_633780809_n.jpg
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/539043_462941783737761_692412281_n.jpg
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/291956_462941890404417_419434093_n.jpg
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/547247_462941957071077_454606522_n.jpg
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/296049_462942040404402_230218030_n.jpg
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/217903_462942053737734_1207832562_n.jpg
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/526172_462942163737723_2052876180_n.jpg
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/305010_462942230404383_307794940_n.jpg
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/400521_462942863737653_588893089_n.jpg
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/399764_462943027070970_1219614478_n.jpg
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/293181_462943217070951_2083782674_n.jpg
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/539445_462943363737603_1052420244_n.jpg
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/527877_462943687070904_377152785_n.jpg
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/577031_462945077070765_1709558088_n.jpg
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/386146_462945100404096_1453463103_n.jpg

Brajkula
30.08.2012, 01:45
Победила http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/426685_462935360405070_1700081926_n.jpg

Phenom
30.08.2012, 01:46
E stvarno sam se uzbudio oko ove utakmice veceras,ali bas sam se potresao,dobar nagovjestaj nastavka sezone<3

Kralju :wthy: :wthy: :wthy:

zdravkelja
30.08.2012, 01:51
Bez tenzije sam gledao, bio sam uveren u pobedu. Sjajan potez Ronalda kod gola :) A i Mesijev slobodjak je bio odlican.

Nespo
30.08.2012, 02:19
http://www.abload.de/img/untitled-3c6k8g.gif

http://www.abload.de/img/untitled-41hkf2.gif

http://www.abload.de/img/untitled-5sbcx7.gif

Phenom
30.08.2012, 02:24
Jos uvek ne verujem, 2 pacerska gola gde se lopta ispucava i prebacuje sredinu, i tako umuljaju 2 komada.

Phenom
30.08.2012, 04:58
14/19.

danijelkr
30.08.2012, 10:52
Sinoc prvih 30 minuta u fudbalu mi nikad brze nisu prosle, kako je samo Real odigrao taj dio i steta sto je samo dva gola zabio jer je bilo prilike za veceom razlikom. Higuain bi od oni sinoc bezbroj prilika protiv bezveze ekipa zabio gotovo sve, ali protiv Barcelone se usere.

Barcelona dosta dobro odigrala sa igracem manje, pogotovo je dobro bilo kad umrtve igru i odjednom 100% prilika. Za kraj, nikako mi nije jasno zbog cega je Fabregas dovodjen ako ce sijediti na klupi :facepalm:

SportMaster
30.08.2012, 12:48
Mislim da ce ovo biti dodatan motiv za odbranu primere. Hala Madrid!

BG7
30.08.2012, 12:56
ja bih želio da izrazim, kao ljubitalj BARSELONE, veliki ponos na igrače Barse jer igrati na Santiago B. dvije trecine utakmice sa igracem manje i još juriti dva gola zaostatka i biti na neki način blizu cilja je stvarno nevjerovatna stvar...igrači Barse su pokazali veliki pobjednički karakter i svaka im, još jednom, čast na tome...Barsa ima +5 u prvenstu i vjerujem da to daje kako navijačima tako i igračima veliki optimizam u nastavku sezone...takođe danas je žrijeb Lige šampiona, bilo bi po meni poželjno da Barsa tu dobije jednog jačeg protivnika da bi što ozbiljnije igrala u tom takmičenju....naravno, svaka čast Realu na pobjedi, ali sam samo htjeo da iskažem svoje zadovoljstvo...

zdravkelja
30.08.2012, 13:30
Ja sa druge strane zelim da kazem da je prvo poluvreme trebalo da zavrsi 3 ili 4 prema 1, da Higuain nije pravio gluposti. I onda su dozvolili Barseloni sa igracem manje da se razmase. Posle 2:0 trofej nije smeo da se dovodi u pitanje, a oni su im dozvolili da uvedu neizvesnost u mec.

BG7
30.08.2012, 13:42
Jedna između ostalih izjava Andresa Inieste poslije meča: "Nikad ne treba govoriti o pogreškama pojedinaca, sve je u kolektivu."....još jedan primjer velikog sportiste i na kraju krajeva čovjeka

Ja sa druge strane zelim da kazem da je prvo poluvreme trebalo da zavrsi 3 ili 4 prema 1, da Higuain nije pravio gluposti. I onda su dozvolili Barseloni sa igracem manje da se razmase. Posle 2:0 trofej nije smeo da se dovodi u pitanje, a oni su im dozvolili da uvedu neizvesnost u mec.

a šta misliš da je mesi onda na kamp nou pogodio ono za 4:1, bila je bolja šansa od sve i jedne Higuanove, i da Valdes nije izmišljao toplu vodu, kako bi ovo sve završilo....hipotetičkim izjava nije mjesto u fudbalu

Vule_89
30.08.2012, 13:48
Modric osvojio prvi trofej:D

zdravkelja
30.08.2012, 14:00
a šta misliš da je mesi onda na kamp nou pogodio ono za 4:1, bila je bolja šansa od sve i jedne Higuanove, i da Valdes nije izmišljao toplu vodu, kako bi ovo sve završilo....hipotetičkim izjava nije mjesto u fudbalu

Nista hipoteticki, Real je bespotrebno dozvolio Barsi da se razmase....

BG7
30.08.2012, 14:06
Nista hipoteticki, Real je bespotrebno dozvolio Barsi da se razmase....

ma da , inače ovi iz Barselone nemaju pojma o fudbalu pa im je Real morao dati da igraju...:biggrin:

zdravkelja
30.08.2012, 14:29
Igrac vise i 2:0 u prvih pola sata, neizvesnost se nije smela dozvoliti.

Prototype
30.08.2012, 14:46
Pa Barselona nije dokrajcila Reala na Camp Nou i ostavila ga u zivotu sto se tice ovog Super Kupa. Lepo rece ovaj @BG7 da je Messi dao gol i da glupi Valdes nije napravio onakvu gresku, dvomec bi vec bio resen. Plus i Barsa se propisno ispromasivala sinoc

Condition23
30.08.2012, 15:08
Plus i Barsa se propisno ispromasivala sinoc
Boga mi Real se mnogo vise ispromasivao, da se ne lazemo :)

Phenom
30.08.2012, 16:56
KRALJEVSKI KLUB!!!

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/207053_434626716578349_900811820_n.jpg

"Iker Casillas se zahvalio ekipi Barcelone što je ostala na terenu kako bi im čestitala na osvojenom trofeju. Podsjećamo, prošle godine igrači Madrida napustili su teren kada je Barcelona osvojila isti ovaj trofej."

Skrillex
30.08.2012, 17:42
Jos jedan trofej u prebogatoj riznici Reala!

http://1x2.eu/wp-content/uploads/mvbthumbs/img_135081_spain-supercup-supercopa-de-espana-2012-23-08-2012-trofeo-trophy-barcelona-vs-madrid.jpg

Phenom
30.08.2012, 17:45
Mourinho pre meca pricao kako mu trofej nije vazan i nebitan je, a kada su ga osvojili skakao k'o malo dete..

AK47
30.08.2012, 17:49
Marcelo legenda :D

http://estaticos03.marca.com/albumes/2012/08/30/supercopa_madrid/1346282698_extras_albumes_0.jpg

Condition23
30.08.2012, 18:35
Mourinho pre meca pricao kako mu trofej nije vazan i nebitan je, a kada su ga osvojili skakao k'o malo dete..
Ma to je trofejcic, nije to nista za njega sta je sve osvojio. Verovatno mu je bila veca satisfakcija sto je Real bio bolji u dvomecu pa je bio zadovoljan i srecan.

Barca4EVER
30.08.2012, 19:49
Sve u svemu, nezadovoljan sam odbranom barselone, trebali su da pozajme par odbrambenih iz naše lige.
Osvojio je real kup, svaka čast. Nego, to je korisno na više polja. Elem, ronaldo je dao gol tako da će cijena kozmetičkih proizvoda koji nose njegov potpis dobiti na cijeni. Taman da kupim jedan šampon dok ih još ima na lageru po maloj cijeni. :D

Phenom
30.08.2012, 23:07
Ma to je trofejcic, nije to nista za njega sta je sve osvojio. Verovatno mu je bila veca satisfakcija sto je Real bio bolji u dvomecu pa je bio zadovoljan i srecan.

Da, bio je bolji, samo u prvih 45 minuta na Bernabeu..

Condition23
30.08.2012, 23:09
Da, bio je bolji, samo u prvih 45 minuta na Bernabeu..
Bio Real bolji u 135 minuta. Taman.

Phenom
30.08.2012, 23:24
Pa ne znam ja sta si ti gledao, ali ok.

Condition23
30.08.2012, 23:28
Pa ne znam ja sta si ti gledao, ali ok.
Postajes neozbiljan, znam sta sam gledao Barselona-Real pa Real-Barselona mislim da je bio superkup Spanije :) 135 minuta bolji Real, dam desnu ruku i levu potkolenicu.

Phenom
30.08.2012, 23:37
Nemam komentar.

Condition23
30.08.2012, 23:40
Nemam komentar.
Lakse ti je onda bilo da ne iskucas nista. Moras da gledas da sto vise vremena sacuvas...kao npr Murinjo.

BG7
30.08.2012, 23:43
jos samo da nesto kazem vezano za mec, a to je da mi se zaista svidio Montoya na poziciji desnog beka, ako nastavi sa napornim radom ceka ga svijetla buducnost...

Phenom
31.08.2012, 00:04
Lakse ti je onda bilo da ne iskucas nista. Moras da gledas da sto vise vremena sacuvas...kao npr Murinjo.

Mislio sam da je ovde drugacija situacija, da nije stalno podbadanje ja tebe, ti mene, mislio sam da ovde ima dubokih analiza utakmica i bas dobre tematike i rasprave, ali za sada nista od toga, previse pristrasnosti...

AK47
31.08.2012, 11:00
Malaga dovela dva pojacanja,stigli su Santa Cruz i Saviola...

D-Wade
31.10.2012, 23:26
Jose Rodriguez! Bravo mali, lep gol.:D

danijelkr
01.11.2012, 22:14
Jao golcine Manuela Pabla za Deportivo. Vodi Deportivo protiv Mallorce 1:0.

danijelkr
02.11.2012, 09:54
U prvim utakmicama 1/16 finala Copa del Rey favoriti Barcelona, Real Madrid, Valencia, Malaga, Atletico Madrid i Getafe su osigurali prolazak u narednu fazu. Druge utakmice se igraju 28. novembra u kojim ce najzanimljivije biti na susretima klubova iz Primere u Sevilli, Granadi i na Palma de Mallorci. Od klubova koji bi mogli napraviti iznenadjenje su Melilla i Cordoba, tako da bi i ove godine mogli imati novog Mirandesa. Ovo su svi rezultati i golovi sa odigranih utakmica.

Llagostera - Valencia 0:2

http://www.dailymotion.com/video/xuq56z_copa-del-rey-llagostera-0-valencia-2_sport
Alavés - Barcelona 0:3

http://www.dailymotion.com/video/xuq5m8_copa-del-rey-alaves-0-barcelona-3_sport
Almería - Celta 2:0

http://www.dailymotion.com/video/xur16a_copa-del-rey-ud-almeria-2-celta-de-vigo-0_sport
Cacereno - Málaga 3:4

http://www.dailymotion.com/video/xurty3_copa-del-rey-cacereno-3-malaga-4_sport
Las Palmas - Rayo Vallecano 1:0

http://www.dailymotion.com/video/xuru2c_copa-del-rey-las-palmas-1-rayo-0_sport
Real Jaén - Atlético Madrid 0:3

http://www.dailymotion.com/video/xur0jl_copa-del-rey-real-jaen-0-atletico-de-madrid-3_sport
Zaragoza - Granada 1:0

http://www.dailymotion.com/video/xur1o4_copa-del-rey-real-zaragoza-0-granada-cf-1_sport
Alcoyano - R. Madrid 1:4

http://www.dailymotion.com/video/xur1aj_copa-del-rey-alcoyano-1-real-madrid-4_sport
Eibar - Athletic 0:0

http://www.dailymotion.com/video/xuru6d_copa-del-rey-sd-eibar-0-athletic-club-0_sport
Sporting - Osasuna 1:0

http://www.dailymotion.com/video/xurvif_copa-del-rey-sporting-de-gijon1-osasuna-0_sport
Sevilla - Espanyol 3:1

http://www.dailymotion.com/video/xurvoq_copa-del-rey-fc-rcd-3-espanyol-1_sport
Ponferradina - Getafe 0:4

http://www.dailymotion.com/video/xurw2o_copa-del-rey-sd-ponferradina-0-getafe-cf-4_sport
Valladolid - Betis 1:0
Melilla - Levante 1:0
Córdoba - R. Sociedad 2:0
Deportivo - Mallorca 1:1

danijelkr
26.11.2012, 23:42
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/6/6c/Copa_del_Rey_logo_since_2012.png

Od 27. do 29. igraju se uzvratne utakmice 1/16 finala Copa del Rey, ovo su parovi.

Utorak

Rayo Vallecano - Las Palmas 19:30 (0:1)
Osasuna - Sporting Gijón 19:30 (0:1)
Real Sociedad - Córdoba 19:30 (0:2)
Real Betis - Real Valladolid 19:30 (0:1)
Real Madrid - Alcoyano 21:30 (4:1)
Málaga - Cacereño 21:30 (4:3)

Srijeda

Valencia - Llagostera 19:30 (2:0)
Atlético Madrid - Real Jaén 19:30 (3:0)
Levante - Melilla 19:30 (0:1)
Getafe - Ponferradina 19:30 (4:0)
Barcelona - Deportivo Alavés 21:30 (3:0)
Espanyol - Sevilla 21:30 (1:3)

Cetvrtak

Celta de Vigo - Almería 19:30 (0:2)
Granada - Real Zaragoza 19:30 (0:1)
Mallorca - Deportivo La Coruna 21:30 (1:1)

U zagradi su rezultati prvih utakmica.

danijelkr
28.11.2012, 09:19
Odigrane su prve uzvratne utakmice Copa del Rey u kojima su se desila dva iznenadjenja, odnosno dva kluba iz Primere su zaustavljena od drugoligasa. Tako Rayo Vallecano i Real Sociedad nisu uspjeli nadoknaditi zaostatke pred svojim navijacima. Sinoc je najvise simpatija pobrala ekipa Cacereña koja je pobijedila Malagu, ali im to nije bilo dovoljno za prolazak dalje. Ovaj treceligas je ocitao lekciju mnogim ekipama kako se bori i samo je Bog spasio igrace Malage od ispadanja. Ovo su rezultati i golovi sa svi odigranih utakmica:

Rayo Vallecano - Las Palmas* 0:0 (0:1)

http://www.dailymotion.com/video/xvfhy6_copa-del-rey-vallecano-0-las-palmas-0_sport

Osasuna* - Sporting Gijón 2:0 (0:1)

http://www.dailymotion.com/video/xvfibs_copa-del-rey-osasuna-2-sporting-0_sport

Real Sociedad - Córdoba* 2:2 (0:2)

http://www.dailymotion.com/video/xvfiyp_copa-del-rey-real-sociedad-2-cordoba-2_sport

Real Betis* - Real Valladolid 3:0 (0:1)

http://www.dailymotion.com/video/xvfiqs_copa-del-rey-betis-3-real-valladolid-0_sport

Real Madrid* - Alcoyano 3:0 (4:1)

http://www.dailymotion.com/video/xvfj8b_copa-del-rey-real-madrid-3-alcoyano-0_sport

Málaga* - Cacereño 0:1 (4:3)

http://www.dailymotion.com/video/xvfiht_copa-del-rey-malaga-0-cacereno-1_sport

U zagradi su rezultati prvih utakmica, a timovi sa zvijezdicom su prosli u narednu fazu.

danijelkr
12.12.2012, 00:13
Veceras je odigrana prva utakmica 1/8 finala izmedju Osasune i Valencie. Kao i u prvenstvenom okrsaju bolja je bila Valencia samo ovaj put ubjedljivija pobjeda Sismisa, fenomenalan gol je postigao Parejo. Valverde je vec u dvije gostujuce utakmice ostvario dvije pobjede, Pellegrino od pocetka pa do smjene nije pobijedio na gostovanju. Ovo me podsjeca na Atletico Madrid prosle sezone kad su angazovali Chola, a otjerali profesora Manzana.

http://www.dailymotion.com/video/xvtz9x_osasuna-vs-valencia-0-2-copa-del-rey-2012_creation?search_algo=2#.UMe8KYPLRcE

Phenom
12.12.2012, 21:07
Barcelona na poluvremenu vodi 0:1 golom Messija, asistent je David Villa :)

EDIT: Barsa je povecala na 0:2, strelac Messi, asistent Alexis :)

Dale
12.12.2012, 23:17
Kako je inteligentno Park pustio loptu , kad je shvatio da je u offsideu , a Bermejo lijepo pogodio .. Krohn - Dehli sjajno uradio sve ..

Potpuno zasluzeno , rekao bih .

Dale
12.12.2012, 23:38
WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOW , kakav gol :O :O

A tek je covjek usao , strasno , strasno igra Celta .. :tu:

edohz
12.12.2012, 23:40
Bravo majstore, auuuuuuuuuuuu koja golčina :wthy:

Ronaldo stidi se:facepalm:

MareLFC
12.12.2012, 23:47
Uh,dobro,dado smo gol u gostima.Bravo Alonso,bravo Ronaldo.

Dale
12.12.2012, 23:47
Divna lopta Alonsa , a Cristiano zabija gol , nakon jedno 5-6 udaraca :D

D-Wade
09.01.2013, 21:32
Cristiano macko!:wthy:

MareLFC
09.01.2013, 21:33
Ronaldo! :wthy: :dw: :wthy:

edohz
09.01.2013, 21:37
Ma ovi neće zanti šta ih je snašlo. :D

Phenom
09.01.2013, 21:46
Jos jedan u nizu retardiranih golmana.

Mr. Wolf
09.01.2013, 21:51
Daj te neki stream za Real !

MareLFC
09.01.2013, 21:53
Daj te neki stream za Real !

http://www.thefirstrow.eu/watch/162411/1/watch-real-madrid-vs-celta-de-vigo.html

edohz
09.01.2013, 21:53
Idemo dalje ;)

Modrić :cool: