Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto 3-Red Bull Indianapolis Grand Prix

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moto 3-Red Bull Indianapolis Grand Prix

    Ovog vikenda konacno se ponovo druzimo i sa junacima Moto3 takmicenja. Nekako smo vec navikli da nam ovaj sampionat donosi pregrst uzbudjenja-neke od najboljih borbi smo gledali bas ovde, u “najslabijoj” kategoriji.
    Dakle, Korteze ima samo 9 poena prednosti u odnosu na Vinjalesa sto obecava neizvestan nastavak takmicenja. Sigurna sam da Vinjales nece posustati do poslednjeg momenta jer je gladan pobeda i dokazivanja, ali Kortezeovo iskustvo moze da bude velika prednost.
    Iskreno, mene jako zanima sta moze da uradi Fenati. Posle neverovatnog starta sezone malo je usporio, ali nekako cini mi se da moze da bljesne u svakom trenutku. Ne bih otpisala ni Lui Rosija -on je pretodne 2 trke zavrsio pre vremena i sigurno zeli da prekine taj niz.
    Inace, ovih dana je bilo mnogo novosti i izmena u timovima.
    Ponovo cemo gledati i 16-to godisnjeg Aleksa Markeza umesto Grockija. Simone Grocki je dobio otkaz jer je osvojio samo 1 poen ove godine. Uz A.Markeza nastupace i novajlija Djulijan Pontone
    Takodje, novo je i to da ce Folger verovatno zameniti Monkaja u Mapfre Aspar timu, jer smatraju da Monkajo nije ispunio ocekivanja. Cak se suska se da nije sigurno ni mesto Hektora Faubela.
    U svakom slucaju, spremite se-petak se blizi, a onda zabava pocinje!!!!


    GENERALNI POREDAK

    1 Sandro Cortese 164
    2 Maverick Viñales 155
    3 Luis Salom 104
    4 Romano Fenati 85
    5 Alexis Masbou 75
    6 Zulfahmi Khairuddin 66
    7 Alex Rins 63
    8 Louis Rossi 56
    9 Niccolo Antonelli 55
    10 Danny Kent 53
    Last edited by nb_korac; 14-08-12, 09:13.
    sigpic

  • #2
    Korteze se fantasticno bori ove sezone. Tesko do titule, ali ako nista drugo bar ce skupo prodati kozu

    Comment


    • #3
      Jel ovo Folger promenio ekipu?

      Comment

      Working...
      X