Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Reprezentacija Srbije

    Gledaju se samoi bodovi,igra nije bila bas sjajna,moze to mnogo bolje, 9.9.9 sa Francima
    No bodovi se gledaju,cestitke Suboticu,Laza je trebalo da da onaj glavometni gol,no nema veze,Panta,solidno,nije on kriv sto nije dao gol.
    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

    Comment


    • Odg: Reprezentacija Srbije

      Pantelic i Subotic kriminalino odigrano mada ukupno gledano Subotic se jos prilagodjava na celu ekipu,lep gol je postigao...Ostatak ekipe solidno odigrao,mozda su Kacar i Sulejmani trebali ranije da udju videlo se koliku zelju imaju momci kad su usli,elem Lazovic je vise pokazao za 20 minuta nego sto je Pantelic za 70 pa mozete da pricate sta ocete.....

      Comment


      • Odg: Reprezentacija Srbije

        subotic je bio u centru paznje,onaj lukovic se nije vidio,ovaj igrao dobro,ali je i gresio...u globalu dobro je odigrao
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Odg: Reprezentacija Srbije

          Bice od njega nesto,vidi se da ima ono sto je potrebno samo mislim da ga Antic prebrzo ubacuje u vatru,njegova pozicija zahteva mnogo odgovornosti na koju trenutno po meni mogu samo Vidic i Ivanovic da odgovore...

          Comment


          • Odg: Reprezentacija Srbije

            [quote author=Layzick link=topic=1569.msg69460#msg69460 date=1244710840]
            Bice od njega nesto,vidi se da ima ono sto je potrebno samo mislim da ga Antic prebrzo ubacuje u vatru,njegova pozicija zahteva mnogo odgovornosti na koju trenutno po meni mogu samo Vidic i Ivanovic da odgovore...
            [/quote]
            Nek vrati onda oronulog mladena krstajica,po tebi je bolje,kada ce ga ubacivati u vatru nego protiv farana,mozda protiv francuske?
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Odg: Reprezentacija Srbije

              Prvo ko je pomenuo Krstajica? ??? Realno decko ne treba da ima ovoliku minutazu jer je u ekipu usao juce a iskustvo mu nije jaca strana,naravno da ne treba ni protiv farana,to je kvalifikaciona utakmica,bitna 3 boda s time se ne treba kockati,igracima koji tek dolaze u reprezentaciju se prvo daje velika minutaza u prijateljskim utakmica i po malo u ovim kvalifikacionim(znaci max 20 minuta) kada je rezultat siguran,juce je njegovo i lukovicevo neisukustvo moglo skupo da nas kosta,farani su imali previse sansi po mom ukusu...

              Comment


              • Odg: Reprezentacija Srbije

                nema ko drugi da igra,a neven je dao gol,i po meni ima potencijal nemanje vidica,poslije ove utakmice on je startna postava
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Odg: Reprezentacija Srbije

                  Neznam meni se on najbolje pokazao na poziciji zadnjeg veznog,ima visinu,brzinu i agilnost za tu poziciju...elem naravno da imamo ko da igra umesto njega,imali smo mi dobru odbranu i pre njegovog dolaska,nije on nista promenio na bolje nasu odbranu.....

                  Comment


                  • Odg: Reprezentacija Srbije

                    [quote author=Layzick link=topic=1569.msg69470#msg69470 date=1244720400]
                    Neznam meni se on najbolje pokazao na poziciji zadnjeg veznog,ima visinu,brzinu i agilnost za tu poziciju...elem naravno da imamo ko da igra umesto njega,imali smo mi dobru odbranu i pre njegovog dolaska,nije on nista promenio na bolje nasu odbranu.....
                    [/quote] koga bi ti stavio subotica ili krstajica kojeg su francuzi unistili,ili dragutinovica kojem to nije prirodna pozicija,meni je ovo odlicna konbinacija...
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Odg: Reprezentacija Srbije

                      Opet on Krstajic?neznam bre dal si ozbiljan ili je ovo neka neslana sala,taj covek je zavrsio sa reprezentacijom,jbg,stigle godine vise ne moze da igra na tom nivou kao nekada ranije....elem Dragutinovica su unistili francuzi Subotica su ovi ribari sto im drzava nema 50 000 stanovnika,licno bih mi odbrambeni dvojac bio Vidic-Ivanovic....

                      Comment


                      • Comment


                        • Odg: Reprezentacija Srbije

                          [quote author=Layzick link=topic=1569.msg69475#msg69475 date=1244724727]
                          Opet on Krstajic?neznam bre dal si ozbiljan ili je ovo neka neslana sala,taj covek je zavrsio sa reprezentacijom,jbg,stigle godine vise ne moze da igra na tom nivou kao nekada ranije....elem Dragutinovica su unistili francuzi Subotica su ovi ribari sto im drzava nema 50 000 stanovnika,licno bih mi odbrambeni dvojac bio Vidic-Ivanovic....
                          [/quote]znam i ja to,a ko ce da igra na poziciji od ivanovica,uz aut liniju,nema niko
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Odg: Reprezentacija Srbije

                            Pa nek proba Rukavinu sad u avgustu protiv J.Afrike na desnom boku,on je takodje imao ove sezone solidan broj utakmica....

                            Comment


                            • Comment


                              • Odg: Reprezentacija Srbije

                                [quote author=Layzick link=topic=1569.msg69482#msg69482 date=1244726101]
                                Pa nek proba Rukavinu sad u avgustu protiv J.Afrike na desnom boku,on je takodje imao ove sezone solidan broj utakmica....
                                [/quote]
                                U drugoj ligi,nismo spali da uzmamo iz drugoligase,ima i onaj lomic u koblencu,moze i on,subotic i vidic nema druge...
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X