Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Odg: Reprezentacija Srbije

    lepo odbranio golman farana panteli?u.

    Comment


    • #92

      Comment


      • #93
        Odg: Reprezentacija Srbije

        Ovo je bilo ko u ameri?kom fudbalu, utr?ali smo sa loptom u gol..:

        Comment


        • #94
          Odg: Reprezentacija Srbije

          Uterasmo ga nekako....

          Comment


          • #95
            Odg: Reprezentacija Srbije

            2-0,relativno sigurno,i prvi gol Nevena Subotica u dresu Srbije...
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • #96
              Odg: Reprezentacija Srbije

              I kao sto je bilo ocekivano POBEDA sad smo sto bi nas narod rekao na konju gol Subotica mi je posebno drag jer bas navijam za njega da se sto bolje snadje.Sto se tice igre pa realno
              nije se moglo ocekivati da farani nece napraviti ni jednu sansu ipak i oni pokazuju da sve vise igraju fudbal, mi smo igrali koliko je trebalo barem po meni.Jedino sto me je JAKO iznerviralo ali to je i
              normalno za mene je KOMENTATOR ali ovo nije mesto za to vazno da smo mi uzeli ta 3 boda sad lepo kuliramo i cekamo dosadne Francuze da vidimo kako ce oni proci u svakom slucaju
              AJMO SRBIJOOOOOOOOOOO

              Comment


              • #97
                Odg: Reprezentacija Srbije

                rutinska igra koja je ekvivalentna rutinskoj pobedi...
                "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

                Comment


                • #98
                  Odg: Reprezentacija Srbije

                  [quote author=Stevcuga link=topic=1569.msg69434#msg69434 date=1244672233]
                  I kao sto je bilo ocekivano POBEDA sad smo sto bi nas narod rekao na konju gol Subotica mi je posebno drag jer bas navijam za njega da se sto bolje snadje.Sto se tice igre pa realno
                  nije se moglo ocekivati da farani nece napraviti ni jednu sansu ipak i oni pokazuju da sve vise igraju fudbal, mi smo igrali koliko je trebalo barem po meni.Jedino sto me je JAKO iznerviralo ali to je i
                  normalno za mene je KOMENTATOR ali ovo nije mesto za to vazno da smo mi uzeli ta 3 boda sad lepo kuliramo i cekamo dosadne Francuze da vidimo kako ce oni proci u svakom slucaju
                  AJMO SRBIJOOOOOOOOOOO
                  [/quote]daaaaaaaa.....igrali smo koliko je bilo potrebno..jesmo malo smesno ispadali,ali dobro kraj je sezone igraci su verovatno iscrpljeni tako da je najbitnije sto smo uzeli 3 boda....za Francuze ako Antic spremi dobru taktiku i samo se malo uigramo ima da pokidamo....msm mora biti mnogooooo bolje nego danas ali ima vremena da se igra popravi...tako da SAMO HRABRO do JUZNE AFRIKE!!!!!

                  Comment


                  • #99
                    Odg: Reprezentacija Srbije

                    ovi Farani igraju brutalno dobro ako se uzme u obzir da im cela drzava ima 48000 stanovnika,nasi momci su dobili prethodne dve utamice u zabarskom stilu,i nadam se da smo najbolje ostavili za Francuze! ;) GO SERBIA,GO!!!


                    Comment


                    • Comment


                      • Odg: Reprezentacija Srbije

                        lepe zene nikada ne donose srecu,rece tada Zvezdan Terzic


                        Comment


                        • Comment


                          • Odg: Reprezentacija Srbije

                            eh eh eh...ima jos dosta da se igra a vi se raspricaste o SP...
                            "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

                            Comment


                            • Odg: Reprezentacija Srbije

                              Istina da ima ali ipak imamo ovog puta tim zbog kojeg mozemo da vec u napred nesto da planiramo iako se to u zivotu pokazuje kao fatalna greska svejedno se nadam da cemo nastaviti
                              sa ovom igrom koju smo do sad prikazali.

                              Comment


                              • [/quote]koda u JAR-u,ima manekenki...ccc,mi smo sad 20na svijetu,jos koja utakmica i bicemo 15,pa necemo biti u zadnjem sesiru nosijoca...
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X