Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Reprezentacija Srbije

    JEdno pitanje za sve vas?Jel mislite da odlaskom Toleta resiti problemi u sprskom fudbalu?Doci ce jos gori,kad se setim kakav je Piksi bio u savezu Tole je zlatan.

    Comment


    • Odg: Reprezentacija Srbije

      Antic treba da ide iz tog razloga jer sve dok je tu napadace ga za svaku sitnicu i tu se stvara losa atmosfera i igraci ne mogu da igraju kako su igrali.Karadzicu je zao para sto je i sam rekao kad su se vratili iz Afrike.Citiram:"Mi iz saveza smo im obezbedili sve ocekivali smo cetvrtfinale a oni nisu ni grupu prosli.Ostali smo bez 5 miliona dolara.Moracemo da skratimo sve troskove pocevsi od selektorove plate."Treba da ode i Tole i Djoric i svi ostali koji nam upropastavaju fudbal ali posto oni nece otici dok ne umru onda nek Antic ode jer je neophodna neka promena.Ali i da ovi i saveza odu doci ce drugi mafijasi i opet ce biti isto.Nema spasa nasem fudbalu.
      sigpic

      Comment


      • Odg: Reprezentacija Srbije

        A zasto da ode? Sto nas je odveo na svetsko gde konacno nismo primili 5-6 komada u jednoj utakmici i sto smo do zadnjeg kola bili u igri za prolaz (sticajem nesretnih okolnosti nismo prosli)? Pa nismo mi Brazil, Argentina, Spanija, Engleska pa da se nadamo da cemo tako lako u 1/4. "Mi iz saveza smo im obezbedili sve ocekivali smo cetvrtfinale'' Ovo je mogao da izjavi samo teski fudbalski LAIK &*#GI(] &*#GI(] Prosto je neverovatno koliko je ova izjava glupa &*#GI(] &*#GI(] ON je ocekivao 1/4 &*#GI(] &*#GI(] G-din ''Zvezda nece biti prvak dok sam ja na celu saveza''. I 100% je tacno nasem fudbalu nema spasa; dokle god je ova banda na celu. Samo menjaju funkcije i uvek ostaju u vrhu. $JS}| $JS}| $JS}|

        Comment


        • Odg: Reprezentacija Srbije

          Mi smo sami sebi napravili "medveđu uslugu" kad smo pobedili Rumune sa 5:0...
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Odg: Reprezentacija Srbije

            [quote author=NIK link=topic=1569.msg168145#msg168145 date=1284403449]
            A zasto da ode? Sto nas je odveo na svetsko gde konacno nismo primili 5-6 komada u jednoj utakmici i sto smo do zadnjeg kola bili u igri za prolaz (sticajem nesretnih okolnosti nismo prosli)? Pa nismo mi Brazil, Argentina, Spanija, Engleska pa da se nadamo da cemo tako lako u 1/4. "Mi iz saveza smo im obezbedili sve ocekivali smo cetvrtfinale'' Ovo je mogao da izjavi samo teski fudbalski LAIK &*#GI(] &*#GI(] Prosto je neverovatno koliko je ova izjava glupa &*#GI(] &*#GI(] ON je ocekivao 1/4 &*#GI(] &*#GI(] G-din ''Zvezda nece biti prvak dok sam ja na celu saveza''. I 100% je tacno nasem fudbalu nema spasa; dokle god je ova banda na celu. Samo menjaju funkcije i uvek ostaju u vrhu. $JS}| $JS}| $JS}|
            [/quote]

            Antic treba da ide zato sto je jako losa atmosfera i zato sto ga savez napada za svaku sitnicu.To lose utice na igrace i onda igraju kilavo.Po meni treba da idu svi iz saveza ali oni nece nikad otici tako da Antic treba da ide ne zato sto je los trener vec zato sto je prosto predobar strucnjak i covek za ovu bandu i njemu tu nije ni mesto.Po meni treba predsednik saveza da bude Dule Savic ali nikad posten covek nece biti rukovodeci na nekoj jacoj funkciji u nasem sportu izuzev sto je Vlade Divac predsednik olimpijskog komiteta.Nas moze da spase samo neki trener kalibra Murinja i Fergusona jer samo takvima se Karadzic ne bi mesao u posao i dao bi im odresene ruke.Da se rukovodstvo promeni onda nek Antic ostane.Mozda nismo prosli grupu ali je covek digao repku iz mrtvih i uveo neke novine pre svega u taktickoj postavci.Mi otkad nas on vodi nismo nijedan gol iz prekida primili.On je dobar trener i ne vidim zasto ga pljuju.Jedino sto mi se nije svidelo sto je rezultat na SP pokusao da nam predstavi kao uspeh ali dobar je on.Da nije ne bi vodio 3 najveca spanska kluba.
            sigpic

            Comment


            • Odg: Reprezentacija Srbije

              Ako on ode i dodje Pizon #%d*, ne daj Boze, onda smo tek (*#^R^ (*#^R^ Pa remi protiv Slovenije i nije neki neuspeh &+I}\ treba da puste coveka da radi posao za koji je placen

              Comment


              • Odg: Reprezentacija Srbije

                [quote author=NIK link=topic=1569.msg168150#msg168150 date=1284404723]
                Ako on ode i dodje Pizon #%d*, ne daj Boze, onda smo tek (*#^R^ (*#^R^ Pa remi protiv Slovenije i nije neki neuspeh &+I}\ treba da puste coveka da radi posao za koji je placen
                [/quote]

                Nije neuspeh remi protiv Slovenije vec nacin na koji smo igrali a igrali smo tako zbog lose atmosfere.Ne daj boze da dodje Pizon pa bicemo jedva cetvrti u grupi.Ako Antic ide nek dodje Mateus.Koliko ja znam on nema klub i ne vidim razlog sto ne kontaktiraju njega a pregovaraju sa Pizonom.
                sigpic

                Comment


                • Odg: Reprezentacija Srbije

                  [quote author=MKSerbia link=topic=1569.msg168146#msg168146 date=1284403568]
                  Mi smo sami sebi napravili "medveđu uslugu" kad smo pobedili Rumune sa 5:0...
                  [/quote]

                  &+I}\ +1

                  Comment


                  • Odg: Reprezentacija Srbije

                    Dok su ovi u savezu nikada necemo imati dobrog trenera, vec stalno ove likove koji su radili u najacim ligama kina,emirati,irak,iran i sl.Barabama ne treba trener koji misli svojom glavom i koji neda da mu drugi odredjuju tim, vec kukavice koje su tu da slusaju i pored toga uzmu pare.Pizonova plata je 300000 evra po godini, prosli mi dalje ili ne njemu lepo. Covek je vec dao izjavu kako je sve dogovorio sa savezom i da ce raskinuti ugovor u temisvaru da bi radio u reprezentaciji. &d$7

                    Comment


                    • Odg: Reprezentacija Srbije

                      Ocigledno da ce morati Anticu da pljunu brdo kesa pa se hvataju za ove secikese tipa Pizon koji ce da radi za minimalac.

                      Comment


                      • Odg: Reprezentacija Srbije

                        Nije trebao da pristane na smanjenje ugovora uzeo bi vise, mogu samo da ga zamislim kad je objasnjavao strucnjacima iz saveza djoricu,kosanovicu, ljupku taktiku igre, jadan covek kakvim kretenima je on morao da polaze racune. &d$7

                        Comment


                        • Odg: Reprezentacija Srbije

                          Zapravo taj drugi ugovor jos nije potpisan tako da ce uzeti pare po starom $#^%RT

                          Comment


                          • Odg: Reprezentacija Srbije

                            Ma treba da uzme pare,pa neka onda Pizon i Tole selektiraju tim,vazdizu u nebesa srpski fudbal. *%@(D!RY-
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Odg: Reprezentacija Srbije

                              [quote author=gigas link=topic=1569.msg168517#msg168517 date=1284464771]
                              Nije trebao da pristane na smanjenje ugovora uzeo bi vise, mogu samo da ga zamislim kad je objasnjavao strucnjacima iz saveza djoricu,kosanovicu, ljupku taktiku igre, jadan covek kakvim kretenima je on morao da polaze racune. &d$7
                              [/quote]

                              Koje ponizenje... #%d* A taj Djoric je zajebo i Cak Norisa,verovatno ce i za 100 godina biti u FSS .Znam! Djoric je zapravo vampir. 7&@%q

                              Comment


                              • Odg: Reprezentacija Srbije

                                Znate ljudi sta me zanima?Da li uopste postoji neko da bi mogao da vodi savez a da je bar donekle posten i da ne misli samo na sebe vec da radi u korist reprezentacije.Ja ne znam nikog.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X