Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Reprezentacija Srbije

    zivu za selektora!!!
    bar ce biti urnebesne konferencije sa novinarima $#^%RT $#^%RT

    Comment


    • Odg: Reprezentacija Srbije

      [quote author=carter985 link=topic=1569.msg167889#msg167889 date=1284323269]
      zivu za selektora!!!
      bar ce biti urnebesne konferencije sa novinarima $#^%RT $#^%RT
      [/quote]

      da !! slusao sam ga na radio programu 202 .. pre neku nedelju gostovao.. umirao sam od smeha kakve izvale ima &*#GI(] &*#GI(]

      Comment


      • Odg: Reprezentacija Srbije

        Zivadinovic nije izdrzao ni ceo ciklus kvalifikacija za euro 2000 Boskov je to preuzeo mesto njega,a Ziva je jedan od onih koji puno prica a nije uradio nista,on kritikuje Antica a nije mu ni do kolena.
        sigpic

        Comment


        • Odg: Reprezentacija Srbije

          [quote author=caniggia7 link=topic=1569.msg167908#msg167908 date=1284325761]
          Zivadinovic nije izdrzao ni ceo ciklus kvalifikacija za euro 2000 Boskov je to preuzeo mesto njega,a Ziva je jedan od onih koji puno prica a nije uradio nista,on kritikuje Antica a nije mu ni do kolena.
          [/quote]

          a ko je po tebi iznad anticevih kolena? nije valjda da mislis da je antic najbolje reshenje?

          Comment


          • Odg: Reprezentacija Srbije

            Antic je nas najbolji strucnjak ali treba da ide.Po meni ili Rehagel ili Mateus.
            sigpic

            Comment


            • Odg: Reprezentacija Srbije

              [quote author=caniggia7 link=topic=1569.msg167934#msg167934 date=1284327864]
              Antic je nas najbolji strucnjak ali treba da ide.Po meni ili Rehagel ili Mateus.
              [/quote]

              nikako rehagel, to je bunker i samo bunker...

              Mateus je odlichan

              Comment


              • Odg: Reprezentacija Srbije

                Pa i po meni je Mateus najbolje resenje jer je vec bio trener u Srbiji i zna mentalitet.A sta mislis o onom grofu Bozovicu?Kakav je on?Ja sam cuo da je dobar.
                sigpic

                Comment


                • Odg: Reprezentacija Srbije

                  [quote author=Melo link=topic=1569.msg167897#msg167897 date=1284324408]
                  [quote author=carter985 link=topic=1569.msg167889#msg167889 date=1284323269]
                  zivu za selektora!!!
                  bar ce biti urnebesne konferencije sa novinarima $#^%RT $#^%RT
                  [/quote]

                  da !! slusao sam ga na radio programu 202 .. pre neku nedelju gostovao.. umirao sam od smeha kakve izvale ima &*#GI(] &*#GI(]
                  [/quote]ma cuti, meni su suze isle na oci kad je sad ovo za vreme svetskog prvenstva gostovao po kosavi i sos-u i objasnjavo taktiku i ostale price &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
                  najjace mi bilo kad je bio na kosavi kod one nevene(crnke) sto vodi onu sportsku emisiju... pa uzeo ziva da objasnjava kako je ronaldinjo propao:"znate sta, onaj ronaldinjo je bio majstor fudbala... i sta se onda desava, predje u milan pa postane slavan, pun para, pa upozna tako 2-3 zanosne plavuse kao sto ste vi(govori voditeljki koja je crna &*#GI(]) i ode sve dodjavolo" $#^%RT

                  Comment


                  • Odg: Reprezentacija Srbije

                    [quote author=carter985 link=topic=1569.msg167961#msg167961 date=1284330211]
                    [quote author=Melo link=topic=1569.msg167897#msg167897 date=1284324408]
                    [quote author=carter985 link=topic=1569.msg167889#msg167889 date=1284323269]
                    zivu za selektora!!!
                    bar ce biti urnebesne konferencije sa novinarima $#^%RT $#^%RT
                    [/quote]

                    da !! slusao sam ga na radio programu 202 .. pre neku nedelju gostovao.. umirao sam od smeha kakve izvale ima &*#GI(] &*#GI(]
                    [/quote]ma cuti, meni su suze isle na oci kad je sad ovo za vreme svetskog prvenstva gostovao po kosavi i sos-u i objasnjavo taktiku i ostale price &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
                    najjace mi bilo kad je bio na kosavi kod one nevene(crnke) sto vodi onu sportsku emisiju... pa uzeo ziva da objasnjava kako je ronaldinjo propao:"znate sta, onaj ronaldinjo je bio majstor fudbala... i sta se onda desava, predje u milan pa postane slavan, pun para, pa upozna tako 2-3 zanosne plavuse kao sto ste vi(govori voditeljki koja je crna &*#GI(]) i ode sve dodjavolo" $#^%RT
                    [/quote]

                    Ja sam gledao kad je objasnjavao taktiku protiv Nemaca.Da smo igrali sa tom postavom i na nacin na koji je on objasnio Nemci bi dobili 5-0Takvi sto dalje od reprezentacije.
                    sigpic

                    Comment


                    • Odg: Reprezentacija Srbije

                      izgleda da je stvarno anticu odzvonilo... ali ne mozemo mi da uradimo nista kako valja..taman se resimo manjeg zla , dolazi vece zlo... ali ko zna.. ljudi zamislite pizon nas odvede sa prvog mesta, zove neke druge igrache, pobedi italijane tamo.. cuda se dogadjaju ! &*#GI(]

                      Comment


                      • Odg: Reprezentacija Srbije

                        Pizon nije za reprezentaciju,on nije nizasta,kada bolje razmislim.
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Odg: Reprezentacija Srbije

                          Da ali u bajkama.Sve mlade i perspektivne trenere je ova banda iz FS unistila.Vazno je da samo oni opstaju,nije mi jasno i nikada nece bititi kako stalno ostaju isti propali ljudi u savezu Kosanovici,Djorici,Karadzici i ostali, sve gori od goreg. Oni o svemu odlucuju ko ce biti trener, ko ce dobiti licencu, ko ce da igra ,ma treba usrane motke da uzmemo.
                          &d$7

                          Comment


                          • Odg: Reprezentacija Srbije

                            Pizon #%d* ...jedini gori potez od ovoga bi bio postavljanje Srpskog Murinha na klupu.Serem im se u izbor.

                            Comment


                            • Odg: Reprezentacija Srbije

                              ovde je najveci problem tole karadzic i niko drugi!
                              jednostavno antic nije doneo pare iz afrike i toleta je to najvise pogodilo... a ovi izbori su smejurija... u tom savezu ima nekih 15 likova i samo ih premestaju sa mesta na mesto, prvo si u savezu beograda pa trener/direktor mlade repke, pa trener/direktor A tima i tako sve u nedogled.
                              TOMISLAV KARADZIC JE RAK RANA SRPSKOG FUDBALA I AKO NEKOG TREBA MENJATI/SMENJAVITA TO JE ON!!!

                              Comment


                              • Odg: Reprezentacija Srbije

                                Ja nisam za to da se mijenja Antic. Nije on kriv sto je nesposoban. Treba Karadzic & Co,sto naravno nece, da daju ostavke. Pa oni su krivi,sto su pustili Antica. &+I}\

                                Comment

                                Working...
                                X