Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Reprezentacija Srbije

    Ma nama treba Svetislav Stevanovic Limeni iz Ratkova.Bar bi bi bolji od Zivadinovica i Petkovica. h5g6k8
    sigpic

    Comment


    • Odg: Reprezentacija Srbije

      Neko je spomenuo da nece gledati reprezentaciju ako Kleo zaigra.Ja necu gledati ako Pizon bude trener.Bruka i sramota sta se radi.Nikada nista od biti nece,nikada.... #%d* #%d* #%d* $JS}| $JS}|

      Comment


      • Odg: Reprezentacija Srbije

        Ako vec menjaju Antica(a ne bi trebalo)onda nek ga zamene bar s nekim ko je vodio vece klubove od Zvezde i Temisvara.
        sigpic

        Comment


        • Odg: Reprezentacija Srbije

          Ovaj Karadzic nije zdrav,on ce da upropasti sve sto je Antic uradio,dogurao reprezentaciju na 13.mjesto,a bili smo oko 40.mjesta,samo to neka se uzme.
          I jos smo poceli ime stvarati,i on zove Pizona,da to unisti.
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Odg: Reprezentacija Srbije

            Debilcina.Treba u penziju da ode pod hitno majmun jedan.
            sigpic

            Comment


            • Odg: Reprezentacija Srbije

              Antic sa svojim kukavichkim izborom igracha i taktikom sto dalje od reprezentacije... a Pizon jos dalje #%d*

              Comment


              • Odg: Reprezentacija Srbije

                ne znam nemam misljenje o ovome,ja bih licno volela rajevac da dodje!
                <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                sigpic

                Comment


                • Odg: Reprezentacija Srbije

                  Nije ni Antic puno bolji,od napadacke,atraktivne igre koja je krasila reprezentaciju,uspio je sve da upropasti na svjetskom prvenstvu i da igra tako kukavicki da je to nevjerovatno nesto.Pizon tek pojma nema.
                  Ni jedan ni drugi sto se mene tice
                  sigpic

                  Comment


                  • Odg: Reprezentacija Srbije

                    Sto se mene tice Antic bi mogao da ostane sa onom igrom od ranije.Mateus po meni nije los izbor ako vec menjamo.Samo da ne bude Santrac,Zivadinovic ili Petkovic. h5g6k8
                    sigpic

                    Comment


                    • Odg: Reprezentacija Srbije

                      Naravno da sam za smenu demagoga.Po meni jedina prava zamena u ovom trenutku Otto Rehagel.

                      Comment


                      • Odg: Reprezentacija Srbije

                        Treba Antic uzeti pare i bjezati sa mjesta selektora,ovi iz saveza samo cekaju priliku da mu zabiju noz u ledja.
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Odg: Reprezentacija Srbije

                          trifunovica u repku!
                          kaduu i savio dati srpske pasose, pa da pojacamo nasu sredinu u repci! 7@$**

                          Comment


                          • Odg: Reprezentacija Srbije

                            sta fali santrachu? #^GH*#

                            Comment


                            • Odg: Reprezentacija Srbije

                              Fali mu to sto su mu drugi sastavljali spisak.U insajderu je lepo sve objasnjeno.
                              sigpic

                              Comment


                              • Odg: Reprezentacija Srbije

                                insajder #%d* #%d* #%d*

                                a zivadinovicu?

                                Comment

                                Working...
                                X