Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Reprezentacija Srbije

    Vidic je najbolji igrac po meni....a kada kazem vrhunski mislim na to da skoro svi igraju u poznatim i jakim stranim klubovima dobro a za reprezentaciju ne cine nista!
    <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
    *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
    *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
    LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
    Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
    JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

    sigpic

    Comment


    • Odg: Reprezentacija Srbije

      Mene čudi zašto je Zoran Tošić od mogućih 180 minuta u oba duela odigrao samo 45 minuta. Realno čovek je u najboljoj formi od svih naših igrača a naši nikakav obzir nemaju prema tome.
      Krasić i Jovanović u zadnje vreme ne mogu da se sastave na terenu (i u klubu i reprezentaciji) a Tošić koji dere za CSKA u ligi i evropi a još je i u najboljoj fizičkoj kondiciji od svih naših igrača sedi na klupi.
      Još kad tome dodamo igračke kvalitete onda je stvarno smešno što takva igračina ne igra &amp;8@^J.
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Odg: Reprezentacija Srbije

        Nasa igra je totalni raspad sistema,uopste ne lici na reprezentaciju iz kvalifikacija za SP.. Jos jednom se pokazalo da je Zigicu SAMO potreban neko ko ce da mu da loptu .. Ne kazem, cinjenica je da nije u formi kao ranije, ali onakav gol daje pravi centarfor .. I ono sto mi se svidjalo kod njega i dok je bio u Zvezi, ima dobar pregled igre i zna da proigra bocne igrace ili da dobru povratnu loptu da bi se kreirala akcija .. Odbrana nam je bas suplja, posebno se to odnosi na Lukovica i Subotica .. U sredinu bih pod obavezno stavio Ninkovica .. Lane je totalno van forme .. Sve u svemu, bas igramo bezidejno, veliki je razmak izmedju svih linija, sve se svodi na pokusaj nekih prodora, centarsut, pa kako bude .. a uglavnom ne bude nista .. Sreca da izvukosmo remi !!

        Comment


        • Odg: Reprezentacija Srbije

          Mi imamo dobre igrace ali ne znam sta nam je.Igramo totalno nepovezano i nerezonski.Jako nam fale Ivanovic i Kolarov nazad.Ninkovic obavezno u vezni red.Lane i Krassic ce se verovatno tokom sezone vratiti u formu.Treba da bude mesta i za Tosica i da igramo 4-2-3-1,a i Jovanovic moze da igra spica.U spicu Zigic koji nije neki vrhunski napadac ali zna bar da da go nekoj jacoj ekipi od Farskih Ostrva.Lazovic treba da bude dzoker sa klupe jer tad uvek igra dobro a kad pocne utakmicu onda sve zasere.Dva vezna Kuzma i Ninkovic a Stankovic ili na klupu ili van reprezentacije.Nema vise on ni zelje ni snage da igra svih 90 minuta.I jos nesto.J..o vas Kleo.Navijam za Partizan i mislim da je Kleo odlican igrac ali ako se zovemo Srbija pa daj majku mu da igraju Srbi.
          sigpic

          Comment


          • Odg: Reprezentacija Srbije

            Slazem se za Ninkovica i Tosica.Ako za nekoga treba da ima mesta u startnih 11 onda su to njih dvojica.Nije mi jasno zasto je Tosic zamenjen na poluvremenu,bio sam zabezeknut tom izmenom... Cudne se tu radnje rade...
            Lukovic je po meni bio dobar,energican i preduzetljiv,mada je imao par kikseva koji su nas mogli kostati gola ipak je pokazao da je poprilicno univerzalan odbrambeni igrac.
            Subotic se nikako ne sme nazvati rupom.Jedan je od nasih najvecih talenata i medju glavnim je igracima Borusije..Naravno da niko nije savrsen pa se i njemu desi da mu promakne igrac.Nije ni Vidic briljirao,ako cemo tako...

            Comment


            • Odg: Reprezentacija Srbije

              Tosic se navodno povredio. Opet pitam da li neko zna zasto Mrdja nije bio u protokolu, a zdrav je.Provereno Antic dobija pedalu u ponedeljak, a ovi sada hoce Pizona za trenera. Da li cemo mi ikada imati nekog ko je bar dva takmicarska ciklusa na klupi. &amp;d$7

              Comment


              • Odg: Reprezentacija Srbije

                Tesko .. Ko zna koje su to radnje ..

                Comment


                • Odg: Reprezentacija Srbije

                  Karadzica treba otjerati,ako smjeni Antica.
                  Dao mu je povjerenje,neka sada suti do kraja kvalifikacija,pa na kraju neka sudi,sta sada dize prasnu bez razloga,ako mu je dao povjerenje.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Odg: Reprezentacija Srbije

                    Slažem se s Mandom &amp;+I}\

                    Karadžić je rekao da Antić vodi reprezentaciju do kraja ovog ciklusa i da neće biti smenjen bez obzira kakvi se rezultati budu ostvarili. Ako ga stvarno smene u ponedeljak onda bi pogazio svoju reč.

                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Odg: Reprezentacija Srbije

                      Karadzic je jedno veliko debelo g...o.
                      sigpic

                      Comment


                      • Odg: Reprezentacija Srbije

                        Ima ona njegova prica prve tri utakmice devet bodova.Ko da skupla jabuke. TReba pijanac da ode sto pre da bi stvari bile normalne ali i uvek to j.... ali &amp;d$7

                        Comment


                        • Odg: Reprezentacija Srbije

                          Izgleda da ce nam Pizon aka &quot;Utakmica je bila prava prvenstvena&quot; biti novi selektor. #%d* #%d* #%d*
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Odg: Reprezentacija Srbije

                            Zašto Karadžić gazi svoju reč $JS}|. Ima da kaže sigurno nisam ga ja smenio nego izvršni odbor #%d*

                            Jeste da se Radomir uzdigao mnogo i da nije ostvario rezultat na SP (10 puta spominje svoje ime na konferencijama) ali ako nije dobio otkaz pred start kvalifikacija pa pusti ga onda da odradi ovaj započeti posao do kraja.
                            A spominje se Pižon $JS}|. Ja njega pamtim iz mlade reprezentacije kada nas je doveo do polufinala EP i na to mu svaka čast. Ali posle jedne trenerske veličine kakav je Radomir dovesti Pižona pa to je smešno.
                            Inače Pižon je dobar u proceni igrača $JS}|, zbog njega Misimović ne igra za Srbiju...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Odg: Reprezentacija Srbije

                              Pizon zna da motivise ekipu, to smo videli prosle godine sa Zvezdom. A, isto tako ne zna da postavi taktiku zbog cega smo i ispali iz LE od Slavije.
                              Njemu je dosta neki mali klub ili ovako Rumunija, Bugarska, Makedonija gde mozda nesto i moze da uradi, ali reprezentacija od koje cela zemlja ocekuje da bude neko i nesto u svetu fudbala, daleko je on od tog nivoa...
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Odg: Reprezentacija Srbije

                                Bolje da ostane u Temišvar, nisu ni oni loši $#^%RT
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X