Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Reprezentacija Srbije

    [quote author=manda link=topic=1569.msg165522#msg165522 date=1283897097]
    Kakav incident,nisam cuo za to,pricaj.
    [/quote]
    pa odma na pocetku jos ono, dok je trebao da bude minut cutanja za bobeka, na jugu je skinuta zastava slovenaca pa je doslo do sukoba izmedju navijaca preko ograde, pa kad je onda milicija krenula da ulazi pocelo je da se zvizdi, a to sve se desavolo u tom minutu cutnje...

    Comment


    • Odg: Reprezentacija Srbije

      [quote author=Melo link=topic=1569.msg165464#msg165464 date=1283892633]
      [quote author=carter985 link=topic=1569.msg165449#msg165449 date=1283891254]
      jos jednom se pokazalo da nam ne fale napadaci, vec igraci koji znaju da centriraju!
      pa jedan linhestajn i farska ostrva imaju igrace koji bolje centriraju od nasih, to je bruka.
      [/quote]


      zao mi je sto nisam profesionalni montazer pa da sam snimao utakmicu, isekao neke detalje i okacio ovde da svi vide.. fali nam ova ekipica od 70og minuta, plus bane ivanovic, sulejmani,ljajic,cleo(da CLEO


      1. svi ce sad da se deru PENAL PENAL , ali sta je prethodilo penalu? lazovic koji prima loptu sam i umesto da raspali po njoj kao sto bi uradio NE MORA CLEO , nego BILO KO DRUGI !! mislim da bi cak i pantelic ... on je prima nesto mlako..nastavlja da trchi a dokle ni sam ne zna.. verovatno kao protiv farskih dok mu je golman lagano ne uzme iz ruke..

      2. kachar i kuzmanovic DMF ... stankovicu hvala za sve sto je uradio za nasu reprezentaciju od 1998e godine i onog sjajnog gola nemcima , do 2010 kada je isprovocirao klosea da dobije crveni sve cu mu to pamtiti sjajan covek, ali izgubio je vishe umetje, igra samo na zelju i snagu(koje isto tako slabo vise ima)

      uglavnom jako mi je zao sto pojedini propadaju dok se neki shire po reprezentaciji ali dobro sta da radim.. ja se ne pitam i ja se totalno okrecem nasim sportovima kosarci i vaterpolu dok se nesto drastichno ovde ne promeni u reprezentaciji... ako ne bi prvi tim Jelen super lige vishe ginuo na terenu ja ne znam..
      [/quote]
      slazem se,nasi reprezentativci ne cine nista za drzavu,vrhunski fudbaleri a igraju kao babe za svoju zemlju dok u inostranstvu liju krv i znoj za tim tacnije receno za pare...i onda imaju obraza da govore:''srbija srbima'' a svi su jos odavno brze bolje pobegli odavde a taj jedan brazilac je po meni najzasluzniji sto smo uopste usli u ligu sampiona i predstavljamo srbiju a ne samo partizan!Kakav patriotizam bre njih samo pare zanimaju! Kleo je igrac kakav nam treba u reprezentaciji on bi ginuo na terenu za istu tu nasu srbiju za koju nase srbe boli uvo! Pogledajte vaterpoliste sta rade,cuda prave bez ikakvih finansijskih sredstava to su ljudi koji vole svoju zemlju to su patriote svi do jednog! evo imamo i crnogorca u timu vaterpolo reprezentacije pa sta?! covek postize golove,fantasticno igra i brani boje nase zemlje,cak se i izjasnio da nije crnogorac nego srbin jer se tako oseca kao srbin a ne kao crnogorac,rekao je da je njegova zemlja srbija,i svi se ponosimo uspesima vaterpolista srbije i niko ne mari sto imamo crnogorca u timu! Sta vam smeta kleo decko moze samo da nas dovede do vrha!
      <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
      *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
      *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
      LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
      Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
      JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

      sigpic

      Comment


      • Odg: Reprezentacija Srbije

        Prvo sto se tice Clea - nikad ga ne bih zvao u reprezentaciju i to ne zato sto je stranac nego zato sto nije nista bolji od napadaca koje imamo.
        Mos&#039; misliti, dao dva gola Anderlehtu, komentator ga nazvao velemajstorom i mediji samo pitaju kad ce da zaigra za Srbiju.
        Nista ne garantuje da bi davao golove za nas, evo kako Pantelic - daje golove u svakom klubu, a za reprezentaciju jednom godisnje(ako i toliko).
        Da je Cleo neka igracina ne bih imao nista protiv, mada bi u tom slucaju igrao za svoju zemlju.

        @Raikkonen_Rossi_Vettel Koji su to vrhunski igraci?? Po meni jedini stvarno vrhunski su Ivanovic(nije igrao) i Vidic(ne mozes da ocekujes od stopera da utice na utakmicu).
        Stankovic kao prvo ne igra na svojoj poziciji u reprezentaciji, a ovi ostali su proglaseni igracinama od strane nasih komenatora(idiota). Tako da nije stvar u tome da se oni ne trude, vec je u pitanju nedostatak kvaliteta. Takodje i neuigranost, sto je odlika svake reprezentacije, osim Spanije(s obzirom da je pola ekipe iz Barse vec su uigrani), tako da do izrazaja dolazi individualni kvalitet koji mi nemamo.
        Ovo i dalje ne znaci da Cleu treba dati sansu, jer nije bolji ni od koga u reprezentaciji.

        Comment


        • Odg: Reprezentacija Srbije

          Slazem se, Ivanovic i Vidic su jedini vrhunski igraci u ovom timu. &amp;+I}\ Onaj Jovanovic kao da radi na carini,toliko gnjavi loptu,to je nemoguce gledati. Kvalifikacije za SP smo prosli jer su protivnici bili losi i time se zamaglila losa igra,na SP i sada to polako izlazi na povrsinu.

          Comment


          • Odg: Reprezentacija Srbije

            Pocetak je kvalifikacija,ne moze se suditi nakon jednog meca.
            Mi ne znamo igrati fudbal kao svijetske,ekipe to je nasa realnost,i zato ne treba ocekivati cuda od nase reprezentacije.
            A smjesno je uporedjivati Clea sa Pantelicem i Lazovicem,ovaj prvi ne zna ustopati loptu zar ste zaboravili SP,a Lazovic simulira i stalno se izvlaci da on centrira,ne konta da on treba da ceka centarsu u srcu sesnesterca.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Odg: Reprezentacija Srbije

              Igra je bruka.Vec dugi niz godina forsiramo taktuku ja tebi ti meni.Nasa pas igra svodi se na to da loptu sto vise puta vratimo iz srednjeg reda odbrani i tako pomognemo protivniku. Neverovatno je da nasi igraci iz srednjeg reda nemaju hrabrosti da krenu napred.Napadaci nemogu da prime loptu ko da imaju drvene noge, nijedan nas igrac nemoze da predribla protivnickog igraca kad je jedan na jedan.
              Vrhunac su nebulozne izjave da su se slovenci odlicno branili,a oni imali vise sansi od nas.
              I da li neko zna zasto smo poceli sa dva napadaca u igri i bez ijednog na klupi.Mrdja nije bio u protokolu. &amp;d$7

              Comment


              • Odg: Reprezentacija Srbije

                [quote author=manda link=topic=1569.msg165567#msg165567 date=1283927316]
                Pocetak je kvalifikacija,ne moze se suditi nakon jednog meca.
                Mi ne znamo igrati fudbal kao svijetske,ekipe to je nasa realnost,i zato ne treba ocekivati cuda od nase reprezentacije.
                A smjesno je uporedjivati Clea sa Pantelicem i Lazovicem,ovaj prvi ne zna ustopati loptu zar ste zaboravili SP,a Lazovic simulira i stalno se izvlaci da on centrira,ne konta da on treba da ceka centarsu u srcu sesnesterca.
                [/quote]
                a ko da mu centrira, ko?
                u fudbalu je najvaznija sredina, sredina je ta koja pravi i organizuje napad... kad nemas sredinu koja zna da centrira i prosledi napadacu loptu, dzaba ti i drogba u napadu, a kamoli tek tamo neki prosecni brazilac.

                Comment


                • Odg: Reprezentacija Srbije

                  Ovo za centarsuteve ste apsolutno u pravu. Mi jos i imamo konjinu Zigica u napadu. Kolko god bio kilav kad dobije loptu u noge, sinoc su mi jedan ipo put dobro centrirali loptu i on je dao jedan gol. Jos je par puta na retardirane centarsuteve uspevao da spusti loptu Ninkovicu, Kuzmanovicu, Lazovicu... Samo sto su se oni svaki put uplasili da slucajno ne daju gol.

                  Comment


                  • Odg: Reprezentacija Srbije

                    kolko timova ide iz grupe ono? 2 ili samo prvi i druga najbolja ekipa?

                    Comment


                    • Odg: Reprezentacija Srbije

                      Prvi i najbolja drugoplasirana. A ostale drugoplasirane u baraz.

                      Comment


                      • Odg: Reprezentacija Srbije

                        &quot;Za Srbiju treba da igraju Srbi,&quot; rekao je Ognjen Koroman.
                        Najfascinantnije kada se ovako neko osjeca prozvan da iznese svoje misljenje,a to niko od njega ne trazi. #%d*

                        &quot;Kleo je kvalitetan igrač i odličan momak, ali cela situacija oko mogućeg igranja za Srbiju napravljena je više marketinški kako bi se iskoristila situacija i rezultati Partizana. Srbija ima dosta kvalitetnih špiceva, trebalo bi da se oslanja na svoje talente a ne da popunjava mesta sa recimo Brazilcem. Klea zaista cenim i ako bude zaigrao za Srbiju prvi ću mu poželeti sreću i on to zna,&quot; tvrdi Koroman.
                        Smisao je izjave je da Kleo ne treba igrati,ali ako zaigra on njemu zeli srecu. (%fsd%&amp;j

                        http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...;nav_id=457267
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Odg: Reprezentacija Srbije

                          [quote author=manda link=topic=1569.msg165609#msg165609 date=1283948171]
                          &quot;Za Srbiju treba da igraju Srbi,&quot; rekao je Ognjen Koroman.
                          Najfascinantnije kada se ovako neko osjeca prozvan da iznese svoje misljenje,a to niko od njega ne trazi. #%d*
                          [/quote]
                          a meni je jos fascinantnije da stranac kojeg niko nista nije pitao, govori kako nema sanse da bude pozvan za svoju raperezentaciju i da bi zbog toga sto ne moze da igra za svoju, voleo da igra za drugu (nasu) reprezentaciju. #%d*

                          Comment


                          • Odg: Reprezentacija Srbije

                            [quote author=carter985 link=topic=1569.msg165613#msg165613 date=1283949727]
                            a meni je jos fascinantnije da stranac kojeg niko nista nije pitao, govori kako nema sanse da bude pozvan za svoju raperezentaciju i da bi zbog toga sto ne moze da igra za svoju, voleo da igra za drugu (nasu) reprezentaciju. #%d*
                            [/quote]
                            Stranca su pitali,i pola javnosti zeli da postane &quot;Srbin&quot;. ;D
                            On je izrazio zelju da igra za Srbiju,i kada dobije pasos,stavi ce se na raspolaganje,a Antic moze da ga ne pozove.
                            Poslije ovog juce,ne vidim drugu varijantu,nego Kleo u dresu Srbije.
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Odg: Reprezentacija Srbije

                              Kleo mora da zaigra za Srbiju! Radi se jednostavno o tome da ce KAD TAD neki stranac zaigrati za Srbiju.Da li neko misli da ce zauvek biti samo domaci igraci u repki? Ako ne sada onda za 5 ili 10 godina... Neminovno je.
                              Kleo je fenomenalan igrac,pravi golgeter i sto je najvaznije poprilicno inteligentan sto se vidi (ko malo pomnije gleda i prati) po njegovim resenjima u igri.Moze da prica ko sta hoce ali mi takvog igraca (jos) nemamo.

                              Comment


                              • Odg: Reprezentacija Srbije

                                [quote author=carter985 link=topic=1569.msg165613#msg165613 date=1283949727]
                                a meni je jos fascinantnije da stranac kojeg niko nista nije pitao, govori kako nema sanse da bude pozvan za svoju raperezentaciju i da bi zbog toga sto ne moze da igra za svoju, voleo da igra za drugu (nasu) reprezentaciju. #%d*
                                [/quote]

                                A njegova reprezentacija je Brazil,sta ti je tu cudno #^GH*#

                                Comment

                                Working...
                                X