Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Reprezentacija Srbije

    Steta za dva boda ,ali vraca nam se Antara pa cemo ih otelebati kod njih!
    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

    Comment


    • Odg: Reprezentacija Srbije

      Budimo realni, do zadnjih deset minuta nismo nista uradili, a sudija tele retardirano, kako nije video penal jos mi nije jasno. Dosta slabo smo igrali po strani, Krasić i Jovanović su totalno van forme, steta mogli smo i da pobedimo sa sansama koje smo imali na kraju utakmice.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Odg: Reprezentacija Srbije

        Ma uzas.Vazno da za klubove svi igraju dobro.Centarsutevi ocaj.Slovenija je bila bolja i to dosta.Dobro je sto izvukosmo i bod.Valjda nece ovako nastaviti.Trebalo bi da se kvalifikujemo mislim da smo ipak kvalitetniji od Slovenije.
        sigpic

        Comment


        • Odg: Reprezentacija Srbije

          [quote author=carter985 link=topic=1569.msg165449#msg165449 date=1283891254]
          jos jednom se pokazalo da nam ne fale napadaci, vec igraci koji znaju da centriraju!
          pa jedan linhestajn i farska ostrva imaju igrace koji bolje centriraju od nasih, to je bruka.
          [/quote]


          zao mi je sto nisam profesionalni montazer pa da sam snimao utakmicu, isekao neke detalje i okacio ovde da svi vide.. fali nam ova ekipica od 70og minuta, plus bane ivanovic, sulejmani,ljajic,cleo(da CLEO

          1. svi ce sad da se deru PENAL PENAL , ali sta je prethodilo penalu? lazovic koji prima loptu sam i umesto da raspali po njoj kao sto bi uradio NE MORA CLEO , nego BILO KO DRUGI !! mislim da bi cak i pantelic ... on je prima nesto mlako..nastavlja da trchi a dokle ni sam ne zna.. verovatno kao protiv farskih dok mu je golman lagano ne uzme iz ruke..

          2. kachar i kuzmanovic DMF ... stankovicu hvala za sve sto je uradio za nasu reprezentaciju od 1998e godine i onog sjajnog gola nemcima , do 2010 kada je isprovocirao klosea da dobije crveni sve cu mu to pamtiti sjajan covek, ali izgubio je vishe umetje, igra samo na zelju i snagu(koje isto tako slabo vise ima)

          uglavnom jako mi je zao sto pojedini propadaju dok se neki shire po reprezentaciji ali dobro sta da radim.. ja se ne pitam i ja se totalno okrecem nasim sportovima kosarci i vaterpolu dok se nesto drastichno ovde ne promeni u reprezentaciji... ako ne bi prvi tim Jelen super lige vishe ginuo na terenu ja ne znam..

          Comment


          • Odg: Reprezentacija Srbije

            "Za Srbe sa Kosova pasoša nema, a Brazilac ga dobija bez problema"

            pa se vi onda sto podrzavate klea malo zapitajte...

            Comment


            • Odg: Reprezentacija Srbije

              [quote author=carter985 link=topic=1569.msg165469#msg165469 date=1283893106]
              "Za Srbe sa Kosova pasoša nema, a Brazilac ga dobija bez problema"

              pa se vi onda sto podrzavate klea malo zapitajte...
              [/quote]

              Brate rekao si svu istinu kratko i jasno.RESPECT!!!!
              sigpic

              Comment


              • Odg: Reprezentacija Srbije

                [quote author=caniggia7 link=topic=1569.msg165475#msg165475 date=1283893495]
                [quote author=carter985 link=topic=1569.msg165469#msg165469 date=1283893106]
                "Za Srbe sa Kosova pasoša nema, a Brazilac ga dobija bez problema"

                pa se vi onda sto podrzavate klea malo zapitajte...
                [/quote]

                Brate rekao si svu istinu kratko i jasno.RESPECT!!!!
                [/quote]
                nisu to moje reci, to je transparent sa severne tribine koji je izasao danas na utakmici.
                u svakom slucaju kao sto kazes, poruka je kratka i jasna i pogadja u sam centar.
                a ako neko nakon ove istinite poruke ima smelosti da poziva klea u repku, nek je njemu na casti.

                Comment


                • Odg: Reprezentacija Srbije

                  Bod kao KUCA!
                  Drago mi je radi Zigare,ali igra je bila kriminalna,nista nije islo,najgora partija za vrijeme Antica.
                  Od prve minute sam pratio samo jednog covjeka,i nisam moga da se nacudim,covjek nije imao ni jedan sprent,ni jedan agresvni potez da otme loptu,taj gospodin,je izgleda na terenu samo da obora rekord Save Milosevica po broju nastupa,i on da nosi kapitnesku trako,njega treba najuriti iz reprezentacije,ko je pazljivo gledao,covjek izbjegava da primi loptu u svakom napadu(krije se iza protivnika),a u odbrani dzogira,on trckara po terenu. *%@(D!RY- *%@(D!RY-
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Odg: Reprezentacija Srbije

                    ja sam srbin sa kosova i imam pasosh.. #%d*

                    al dobro postujem ja vasha misljenja braco srbi, uzivajte u ovakvim igrama jer je ocigledno mnogo bitnije da se deremo po tribinama, zvizdimo za vreme minuta cutanja bobeku , nego da postizemo rezultate.. %QWT&W

                    Comment


                    • Odg: Reprezentacija Srbije

                      [quote author=carter985 link=topic=1569.msg165480#msg165480 date=1283893720]
                      [quote author=caniggia7 link=topic=1569.msg165475#msg165475 date=1283893495]
                      [quote author=carter985 link=topic=1569.msg165469#msg165469 date=1283893106]
                      "Za Srbe sa Kosova pasoša nema, a Brazilac ga dobija bez problema"

                      pa se vi onda sto podrzavate klea malo zapitajte...
                      [/quote]

                      Brate rekao si svu istinu kratko i jasno.RESPECT!!!!
                      [/quote]
                      nisu to moje reci, to je transparent sa severne tribine koji je izasao danas na utakmici.
                      u svakom slucaju kao sto kazes, poruka je kratka i jasna i pogadja u sam centar.
                      a ako neko nakon ove istinite poruke ima smelosti da poziva klea u repku, nek je njemu na casti.
                      [/quote]


                      Ja sam da pre se ne kvalifikujemo a da igraju samo nasi nego da budemo prvaci sveta sa gomilom stranaca.Ne mozemo da stvorimo bolje igrace ok ne mozemo.Igracemo sa najboljim sto imamo i gotovo.I nije stvar samo u Kleu.Sad ce on dobiti pa kad vezni red odigra lose 1 utakmivu dobice Moreira,Isah ili Savio(sad lupam)pa onda neki Kizito dok ne postanemo kao Nemci.Ne treba nam to.Ako se reprezentacija zove Srbija nek igraju Srbi.
                      sigpic

                      Comment


                      • Odg: Reprezentacija Srbije

                        Poslije briljante igre Lazovica i njegovih simuliranja(4-5 prije penala,i onda sudija je mislio da se valja i taj penal i zato ga nije dosudio),covjek je nesposban,ali zato Kleo ce da briljira u tandemu sa Zigarom. %QWT&W
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Odg: Reprezentacija Srbije

                          Bravo Anticu,izmena Tosic-Krasic je odraz tvog vodstva ove reprezentacije,neka ti bolji igraci sede na klupi a mi cemo i dalje da gutamo govna koja nam prosipas zajedno sa Toletom.Zbogom reprezentacijo,na kurac te nabijem.

                          Comment


                          • Odg: Reprezentacija Srbije

                            isti stav imam kao i caniggia7... pre sam za poslednje mesto u evropi sa nasim igracima, nego prvo u evropi sa strancem/strancima.
                            sto se tice nasih navijaca danas na utakmici-velika sramota i bruka, od zvizdanja himni(oni nama nisu zvizdali) do incidenata sa slovenskim navijacima... tacno covek da pozeli da izgubimo kolika smo stoka #%d*

                            Comment


                            • Odg: Reprezentacija Srbije

                              Ne znamo mi da igramo fudbal.

                              Comment


                              • Odg: Reprezentacija Srbije

                                Kakav incident,nisam cuo za to,pricaj.
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X