Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Reprezentacija Srbije

    U dosadasnja 4 duela ishod je uvijek bio nerijesen. Po meni vrlo vjerovatno da i u 5 susretu bude peti X. Igra protiv Farana je bilo losa,ako se onako bude igralo,onda nemamo sta traziti. Slovenci imaju ovog Cesara stopera koji je visok 190+ tako da bi se on mogao nositi sa Zigicem, mozda bi bilo bolje ostaviti Kloca na klupi a Lazovic i Lane da igraju gore ofanzivno,desno Sickra(Tosic) a lijevo Ninkovic,koji je jedini iole kreativan igrac,definitivno cu se razocarati ako ga ne vidim na terenu od pocetka.

    Comment


    • Odg: Reprezentacija Srbije

      [quote author=caniggia7 link=topic=1569.msg165385#msg165385 date=1283879332]
      Umesto Stankovica bi ubacio Ninkovica a ostalo je ok.Stankovic je brate mili dosta igrao i vreme je za promene.On treba da bude tu ali da ulazi s klupe,a neki drugi igraci da preuzmu odgovornost.
      [/quote]Dao gol iz slobodnjaka,i da ne igra,a jos kapiten. ;)
      Zezam se,treba da Kacar i Kuzman da igraju.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Odg: Reprezentacija Srbije

        Nas sastav na pocetku utakmice, ako je verovati UEFA-i.

        Djuricic - Rukavina, Vidic, Subotic, Lukovic - Tosic, Stankovic, Kuzmanovic, Jovanovic - Zigic, Lazovic

        Comment


        • Odg: Reprezentacija Srbije

          [quote author=Nightfall link=topic=1569.msg165397#msg165397 date=1283881959]
          Nas sastav na pocetku utakmice, ako je verovati UEFA-i.

          Djuricic - Rukavina, Vidic, Subotic, Lukovic - Tosic, Stankovic, Kuzmanovic, Jovanovic - Zigic, Lazovic
          [/quote]

          Moze i tako.Meni je najvaznije Tosic da igra a za ostale manje vise mi je isto %QWT&W
          Vreme je da dobije redovnu sansu.

          Comment


          • Odg: Reprezentacija Srbije

            Pozitivno sam iznenadje sto je Tosic umjesto Sickre,ali opet nema Ninkovica $JS}|

            Comment


            • Odg: Reprezentacija Srbije

              U odnosu na Farane Luković umesto Obradovića i Tošić umesto Krasića.

              DO POBEDE!!! SRBIJA!!!
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Odg: Reprezentacija Srbije

                Mozemo mi promeniti 80 trenera i dovesti 20 Brazilaca, to nece promeniti cinjenicu da nemamo pojma. &+I}\
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Odg: Reprezentacija Srbije

                  [quote author=T-Mac link=topic=1569.msg165433#msg165433 date=1283889248]
                  Mozemo mi promeniti 80 trenera i dovesti 20 Brazilaca, to nece promeniti cinjenicu da nemamo pojma. &+I}\
                  [/quote]


                  Majke mi upravu si.Ovo je strsano.Nema veze sto gubimo nije Slovenija losa ekipa nego sto nema nikakve igre nikakvog znaka da mozemo nesto da uradimo.Strasno!!!
                  sigpic

                  Comment


                  • Odg: Reprezentacija Srbije

                    #%d* #%d* #%d* neverovatno
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Odg: Reprezentacija Srbije

                      serem ti se u ekipu koja za 90 minuta nema ni jedan uspesan centarsut &Q45q@%

                      edit:eto, prvi uspesan centarsut i odma ziginho!!!
                      ajmo sad jos jedan!!!

                      Comment


                      • Odg: Reprezentacija Srbije

                        Evo ga #$&+|r
                        Sad je i bod dobar posle svega
                        sigpic

                        Comment


                        • Odg: Reprezentacija Srbije

                          Ko ce drugi nego Ziga...
                          Jos da nas coravi sudija nije ostetio za penal, mozda bismo i dobili.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Odg: Reprezentacija Srbije

                            Bio je penal,pogrijesio je sudija
                            sigpic

                            Comment


                            • Odg: Reprezentacija Srbije

                              jos jednom se pokazalo da nam ne fale napadaci, vec igraci koji znaju da centriraju!
                              pa jedan linhestajn i farska ostrva imaju igrace koji bolje centriraju od nasih, to je bruka.

                              Comment


                              • Odg: Reprezentacija Srbije

                                Ako je ovaj sudija normalan skacem sa mosta,'em nas je ostetio za penal 'em deli zute katone kao manijak i kada treba i kada ne treba...!
                                <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                                *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                                *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                                LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                                Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                                JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X