Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Reprezentacija Srbije

    [quote author=milanche link=topic=1569.msg164887#msg164887 date=1283720086]
    [quote author=carter985 link=topic=1569.msg164637#msg164637 date=1283694197]
    [quote author=milanche link=topic=1569.msg164594#msg164594 date=1283690305]
    Ne mogu da verujem kakvih ljudi ima... Srecom pa se nista ne pitaju.Kao sto neko vec rece velika vecina je ZA, tako da... Valjda smo demokratsko drustvo.Jovanovic mi je bio omiljen igrac i na terenu i van njega dok nije dao tu izjavu.Jako sam se razocarao u lika #%d*
    A i sto kaze Manda ko zna da li ce biti i pozvan da igra ikada... Ne znam kakvih je Antic shvatanja ali bojim se da malo ko od domacih "strucnjaka" ima pozitivan stav o tome
    [/quote]
    eto ovo dovoljno kakvi to "mislioci" podrzavaju klea za repku... razocarao se u laneta, koji je jedan od najzasluznijih sto smo i otisli na sp, koji je dao gol nemcima i sta sve jos ne, a sve zbog toga sto je lane dao sasvim normalnu izjavu da drzvna reprezentacija nije klub, da se u nju poziva svaki stranac kome to padne da pamet.
    [/quote]

    E mislioce moj... Poredjenje reprezentacije i kluba je neostvarivo i besmisleno iz prostog razloga sto klub mozes uvek da menjas a repku nikada.Jednom zaigras za A tim neke zemlje i uvek ces moci samo za nju i igrati a klubove mozes menjati 20 puta... Nikada ne moze biti isto.
    [/quote]
    ti ocigledno ne kapiras o cemu pricam, tako da te ne bi vise zadrzavao...
    ali cu ti probati nacrtati jos jednom, pa mozda shvatis paralelu izmedju kluba i repke koji su sam spominjao...
    u klubu, kad imas recimo loseg levog beka, onda u pelaznom roku dovedes boljeg levog beka od tog koji je trenutno u klubu, kako bi tim postizao bolji rezultat.
    a ako i u repku pocnemo da dovodimo strance koji su bolji od nasih koje trenutno imamo, onda do vise nije reprezentacija te zemlje, vec to postoje isti princim kao i klub, i time se gubi znacaj drzavne rerezentacije.

    Comment


    • Odg: Reprezentacija Srbije

      Malo smirimo strasti,da ovo ne ode predaleko.
      Postujte tudje misljenje,da i vas postuju.
      I jos nesto,citirajte post na koji odgovorate,a ne 3-4odgovora. ;)

      Da nastavimo sa temom,sutra je vazan mec,mozda najvazniji,sta mislite da li cemo uzeti Slovence?
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Odg: Reprezentacija Srbije

        manda je upravu , pričamo o svemu osim o onom najvažnijem , o mečevima reprezentacije ! Sutra idemo na pobjedu , iako bismo pogotovo nakon one njihove slabe igre u Ljubljani mogli očekivati pobjedu naših reprezentativaca , ništa nije sigurno ! Mada ja mislim da uzimamo tu tri boda , pogotovo nam je prednost to što igramo u BG , gdje nismo u zvaničnim utakmicama pobjeđeni bogznakad!
        FC Red Star , AC Milan , Athletic club , Newcastle United , CSKA Moscow , Borussia Monchengladbach , Boca Juniors , Nagoya Grampus Eight , Celtic , Porto & AJ Auxerre- My teams in best world leagues !

        Comment


        • Odg: Reprezentacija Srbije

          Jako tesko postizemo golove pa se jedino plasim da ne bude 0:0 ili 1:1 a da imamo posed lopte u nasu korist, negde 60:40 ... i suteva u gol mi 10 a Slovenci 2 ili 3. (%fsd%&j

          Comment


          • Odg: Reprezentacija Srbije

            Da vas pitam,da li neko zna koliko je prodano karata na Marakani,da li ce biti iole pun stadion.
            Ma imam predosjecaj da cemo unistiti Slovence,nece izdrzati pritisak.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Odg: Reprezentacija Srbije

              [quote author=manda link=topic=1569.msg165057#msg165057 date=1283782861]
              Da vas pitam,da li neko zna koliko je prodano karata na Marakani,da li ce biti iole pun stadion.
              Ma imam predosjecaj da cemo unistiti Slovence,nece izdrzati pritisak.
              [/quote]

              ja bash imam neki osecaj da cemo se debelo razocharati i da ce stadion biti dosta prazan... nadam se da greshim $#^%RT

              Comment


              • Odg: Reprezentacija Srbije

                ja imam utisak da cemo pobediti ali da ce marakana biti polu-prazna.
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Odg: Reprezentacija Srbije

                  [quote author=manda link=topic=1569.msg165057#msg165057 date=1283782861]
                  Da vas pitam,da li neko zna koliko je prodano karata na Marakani,da li ce biti iole pun stadion.
                  Ma imam predosjecaj da cemo unistiti Slovence,nece izdrzati pritisak.
                  [/quote]

                  Ne ocekuj pun stadion,to sigurno nece biti.

                  Comment


                  • Odg: Reprezentacija Srbije

                    [quote author=Melo link=topic=1569.msg165060#msg165060 date=1283783107]
                    [quote author=manda link=topic=1569.msg165057#msg165057 date=1283782861]
                    Da vas pitam,da li neko zna koliko je prodano karata na Marakani,da li ce biti iole pun stadion.
                    Ma imam predosjecaj da cemo unistiti Slovence,nece izdrzati pritisak.
                    [/quote]

                    ja bash imam neki osecaj da cemo se debelo razocharati i da ce stadion biti dosta prazan... nadam se da greshim $#^%RT
                    [/quote]
                    da su pozvali stojkovica, stadion bi sigurno bio pun... samo sto bi tada bio gadjan bar sa 30k stolica $8#a
                    al polako... doce i on na marakanu i lepo biti docekan ^&*ST*^#

                    Comment


                    • Odg: Reprezentacija Srbije

                      Večernje Novosti:

                      SRBIJA (4-3-2-1): Đuričić - Ninkov, Vidić, Subotić, Luković - Stanković, Kuzmanović, Ninković - Krasić, Jovanović - Žigić
                      to je to, jos samo kad bi i izasli u tom sastavu 7@$**

                      Comment


                      • Odg: Reprezentacija Srbije

                        Ovo je za mene najbolja varijanta,ali do nje nece doci. $#^%RT
                        Djuricic
                        Rukavina Vida Subotic Lukovic
                        Stanko Kuzmanovic
                        Krasic Tosic
                        Zigara Lane

                        Mislim da cemo igrati sa dva spica,posto sa jednim nema sanse da zabijemo gol,narociti sa Zigicem.
                        Ninkov nema iskustvo nece igrati,igrace Rukavina.
                        I trebao bi Tosic igrati, ako je ozdravio. @R&}*

                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Odg: Reprezentacija Srbije

                          [quote author=manda link=topic=1569.msg165349#msg165349 date=1283865798]
                          Ovo je za mene najbolja varijanta,ali do nje nece doci. $#^%RT
                          Djuricic
                          Rukavina Vida Subotic Lukovic
                          Stanko Kuzmanovic
                          Krasic Tosic
                          Zigara Lane

                          Mislim da cemo igrati sa dva spica,posto sa jednim nema sanse da zabijemo gol,narociti sa Zigicem.
                          Ninkov nema iskustvo nece igrati,igrace Rukavina.
                          I trebao bi Tosic igrati, ako je ozdravio. @R&}*
                          [/quote]

                          Ovako bi bilo dobro ali jedino Zigica bih zaobisao i ubacio Mrdju jer je mnogo opasniji trenutno

                          Comment


                          • Odg: Reprezentacija Srbije

                            Djuricic
                            Rukavina - Vidic - Subotic - Lukovic
                            Stankovic - Kuzmanovic
                            Lane Krasic
                            Zigic Lazovic

                            Comment


                            • Odg: Reprezentacija Srbije

                              taj rukavina se odbijao i ispadao i protiv farana, tako da... #%d*

                              Comment


                              • Odg: Reprezentacija Srbije

                                [quote author=manda link=topic=1569.msg165349#msg165349 date=1283865798]
                                Ovo je za mene najbolja varijanta,ali do nje nece doci. $#^%RT
                                Djuricic
                                Rukavina Vida Subotic Lukovic
                                Stanko Kuzmanovic
                                Krasic Tosic
                                Zigara Lane

                                Mislim da cemo igrati sa dva spica,posto sa jednim nema sanse da zabijemo gol,narociti sa Zigicem.
                                Ninkov nema iskustvo nece igrati,igrace Rukavina.
                                I trebao bi Tosic igrati, ako je ozdravio. @R&}*
                                [/quote]


                                Umesto Stankovica bi ubacio Ninkovica a ostalo je ok.Stankovic je brate mili dosta igrao i vreme je za promene.On treba da bude tu ali da ulazi s klupe,a neki drugi igraci da preuzmu odgovornost.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X