Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Reprezentacija Srbije

    ovde da odgovorim darth gunneru da ne skrecem u PArtizanu sa teme...

    nije bash tako crno-bela(lol) situacija ako dodje kleo , onda ce i svi ostali.. ovo je jednostavno prekopotrebno jer mi je stvarno zao da propada mozda i najbolja generacija nasih fudbalera od raspada jugoslavije samo zato sto imamo balvane u napadu.. a i veruj mi neece bash u nashu ligu juriiti igrachi koji su bolji od nashih na bilo kojoj poziciji, da je recimo Vucinic tu za nas ili Jovetic ne bi se jurilo za kleom nikako jer je loshiji od njih.. nego jednostavno napad nam je jedan od najgorih u evropi... i to je tuzhno jako , e sad jedino ako imash stav da nema veze sto su najgori kada su nashi.. ali opet ponavljam ne bi bilo fer da zbog toga ispashtaju bane, krasic, lane , kuzmanovic vidic i ostali, pa TEK onda srpski ponos..

    Comment


    • Odg: Reprezentacija Srbije

      NE
      Ako Kleo , ili bilo koji drugi stranac zaigra za Srbiju , ili bude uopšte pozvan da eventualno igra - više ne navijam za Srbiju ! Znam da to nema veze , ali jednostavno moram ovo negdje da "kažem" !
      FC Red Star , AC Milan , Athletic club , Newcastle United , CSKA Moscow , Borussia Monchengladbach , Boca Juniors , Nagoya Grampus Eight , Celtic , Porto & AJ Auxerre- My teams in best world leagues !

      Comment


      • Odg: Reprezentacija Srbije

        Sta imacemo jednog stranog igraca bolje da nas zapaze ljudi po igri koju pruzamo a ne po sastavu tima koji uvek ima potencijal a nikada nista ne uradi,nece jedan stranac nikome bosti oci,bolje da nam bode oci nasa ocajna igra s' obzirom kakve igrace imamo koji cine cuda po inostranstvu a za zemlju ne pruzaju ni 10 odsto svojih mogucnosti!A Kleo je fantastican igrac i moze samo dosta dobrog da donese reprezentaciji!
        <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
        *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
        *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
        LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
        Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
        JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

        sigpic

        Comment


        • Odg: Reprezentacija Srbije

          Ja se nadam da ce Kleo vec u septembru da zaigra.
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Odg: Reprezentacija Srbije

            [quote author=rossoner link=topic=1569.msg164169#msg164169 date=1283624499]
            NE
            Ako Kleo , ili bilo koji drugi stranac zaigra za Srbiju , ili bude uopšte pozvan da eventualno igra - više ne navijam za Srbiju ! Znam da to nema veze , ali jednostavno moram ovo negdje da &quot;kažem&quot; !
            [/quote]
            Odlicno,to je pravo razmisljanje!
            Zasto se zaustaviti na tome,Viktor Troicki je Rus,ne treba mu dati da igra za DC
            reprezentaciju Srbije,sta radi Miralem Sulejmani u reprezetnaciji,sta je radio Denis Sefik?
            Balkan je uvijek bio i ostace ZATUCAN!
            sigpic

            Comment


            • Odg: Reprezentacija Srbije

              Svi su oni rodjeni u Srbiji @(*6sd$%
              Mi ni u jednom sportu nemamo igraca koji nije Srbin.
              Pri tome ne mislim da smo etnicki cisti kao sovinizam, vec Srbin kao neko ko je rodjen ovde.

              I ne vidim zasto se nerviras, kao da ce nas stav promeniti odluku koju ce doneti FSS ili ko vec %QWT&amp;W

              Comment


              • Odg: Reprezentacija Srbije

                Ja garantujem da ce ovaj momak da proliva krv i znoj za reprezentaciju Srbije ukoliko bude zaigrao za nju,a to je najvaznije.


                A da je rodjen ovdje,a Brazilac ja,onda bi mogao da igra za reprezentaciju? #%d*

                Albert Nadj,Adem Ljajic,Caba Siladji,ma ne bi ja nikome od njih dozvolio da nastupaju za Srbiju...

                Na kraju ce taj isti Kleo da pruzi vise i da se vise bori za dres Srbije od Ziginja i kompanije,eto dobre ironije!
                sigpic

                Comment


                • Odg: Reprezentacija Srbije

                  Da zanemarimo ovo misljenje da je Kleo brazilac,da li on zasluzuje da igra u reprezentaciji,da li je on bolji od ovog trojca u napadu,kojeg su svi pljuvali do prije tri dana,a sada ih ti pocnju braniti da igraju.
                  Ja sam da Kleo se oproba par utakmica,gori od Zigica ili Pantelica ne moze biti.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Odg: Reprezentacija Srbije

                    [quote author=Vladan link=topic=1569.msg164202#msg164202 date=1283626768]
                    Ja garantujem da ce ovaj momak da proliva krvi i znoj za reprezentaciju Srbije ukoliko bude zaigrao za nju,a to je najvaznije.


                    A da je rodjen ovdje,a Brazilac ja,onda bi mogao da igra za reprezentaciju? #%d*

                    Albert Nadj,Adem Ljajic,Caba Siladji,ma ne bi ja nikome od njih dozvolio da nastupaju za Srbiju...

                    Na kraju ce taj isto Kleo da pruzi vise i da se vise bori za dres Srbije od Ziginja i kompanije,eto dobre ironije!
                    [/quote]
                    Svaka cast apsolutno isto mislim,kleo stavlja srce na teren,bori se za svoj tim do zadnjeg atoma snage a ove ostale samo pare zanimaju...nema boljeg igraca od njega za reprezentaciju sigurno!!!!! a i kada dobije nase drzavljansto bice i srbin jednim delom @(*6sd$% daj boze da zaigra za srbiju treba da budemo zahvalni imamo priliku da jedan takav igrac i covek zaigra za nas!
                    <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                    *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                    *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                    LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                    Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                    JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                    sigpic

                    Comment


                    • Odg: Reprezentacija Srbije

                      [quote author=Vladan link=topic=1569.msg164184#msg164184 date=1283625410]
                      [quote author=rossoner link=topic=1569.msg164169#msg164169 date=1283624499]
                      NE
                      Ako Kleo , ili bilo koji drugi stranac zaigra za Srbiju , ili bude uopšte pozvan da eventualno igra - više ne navijam za Srbiju ! Znam da to nema veze , ali jednostavno moram ovo negdje da &quot;kažem&quot; !
                      [/quote]
                      Odlicno,to je pravo razmisljanje!
                      Zasto se zaustaviti na tome,Viktor Troicki je Rus,ne treba mu dati da igra za DC
                      reprezentaciju Srbije,sta radi Miralem Sulejmani u reprezetnaciji,sta je radio Denis Sefik?
                      Balkan je uvijek bio i ostace ZATUCAN!
                      [/quote]
                      Viktor Troicki , je rođen u Beogradu , Sulejmani isto , Šefik iz Niša , a Kleo iz Gvarapuave (to nije dio Srbije , čak i ako računaš ono &quot;Srbija dok Tokija&quot; ! )
                      A za ovo se zadnje slažem , naravno .

                      FC Red Star , AC Milan , Athletic club , Newcastle United , CSKA Moscow , Borussia Monchengladbach , Boca Juniors , Nagoya Grampus Eight , Celtic , Porto &amp; AJ Auxerre- My teams in best world leagues !

                      Comment


                      • Odg: Reprezentacija Srbije

                        A da je Kleo rodjen u Srbiji,a Brazilac je porijeklom,onda bi mogao da igra za Srbiju?
                        Niko nije trazio od njega da uzme drzavljanstvo,on to sam oce,moze li biti da su mu ovdasnji ljudi prirasli za srce,da je zavolio Srbiju za ovo vrijeme?
                        Nadam se da ce zaigrati za reprezentaciju,a ti i ostali koji necete navijati za svoju zemlju ste svakako u ogromnoj manjini &#039;65slif
                        sigpic

                        Comment


                        • Odg: Reprezentacija Srbije

                          [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_tg2p9xFliY[/youtube]

                          ma dajte bre , dal stvarno treba raspravljati ... #%d*

                          @rossoner ajde samo mi iskreno reci nemoj lagati... posto vidim da volis ovaj tekst koji si stavio ovde...

                          &quot;problem nase neefikasnosti je sreca&quot; - da li se slazes?

                          Comment


                          • Odg: Reprezentacija Srbije

                            Ma ovaj Lane lupa kao prvo siri nacionalizam javno kao srbija srbima razumem ja to za kosovo i metohiju i bilo sta drugo npr ali ne i za ovo konkretno o kleu jer decko je nasem klubu pomogao da udje u ligu sampiona posle 7 godina i on tako prica o nekome ko igra za nasu srbiju dok on igra tamo negde u inostranstvu,sto nije ostao ovde kada toliko voli svoju zemlju??? ...A on nesto prica kao nama je sa strane uvek neko bolji pa neka pogleda sta su oni uradili sada na ovom sp u africi protiv autsajdera australije a sta je kleo za mesec dana uradio u partizanu tj za 1 mec protiv anderlehta belgijskog sampiona a i kada kaze da su nasi reprezentativci bolji od klea treba malo da se zapita jer nista nisu pokazali a kleo igra nadljudski za svoj tj NAS TIM!!!
                            <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                            *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                            *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                            LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                            Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                            JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                            sigpic

                            Comment


                            • Odg: Reprezentacija Srbije

                              Ne bi valjalo da na kraju ovde ispadne svadja i vredjanje zato sto neko ima drugaciji stav.
                              Rasprava da, ali sa argumentima i bez vredjanja i svadjanja!

                              Comment


                              • Odg: Reprezentacija Srbije

                                Interesantno mi je sto je vecina onih koje ja znam a koji su za to da Kleo igra za nas svojevremeno kada se pricalo o tome za koju ce reprezentaciju da igraju Krkic i Marin prosipali drvlje i kamenje po njima, jer su se opredelili da ne igraju za Srbiju. Zamislite samo tu drskost.

                                Ovo sto sad neki porede nas i Nemce je poredjenje baba i zaba. Jer oni retko kad naturalizuju igrace namenski zbog igranja za reprezentaciju, vec su to uglavnom u pitanju deca imigranata koji su se doselili u Nemacku, koja su prosla njihove fudbalske skole i timove.

                                Sto se nas tice, nemam apsolutno nista protiv da za reprezentaciju igraju igraci bilo koje nacionalnosti. Bosnjak, Crnogorac, Albanac, Rumun, Kinez, nema problema. Ali sam sa druge strane veoma protiv toga da se namenski naturalizuju igraci od 25+ godina da bi pokrivali deficitne pozicije u nasem timu. Ako su nam svi napadaci u zemlji kilavi dovodjenje stranaca da ih menjaju nije resavanje tog problema, nego njegovo prikrivanje. Ja bih radije da se narednih 20 godina ne kvalifikujemo ni na jedno znacajno takmicenje sa igracima koje imamo bili oni kilavi ili ne, nego da se na ovakav vestacki nacin pokusava gurnuti pod tepih cinjenica da sto sta u nasem fudbalu ne valja.

                                Comment

                                Working...
                                X