Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Reprezentacija Srbije

    [quote author=Melo link=topic=1569.msg163750#msg163750 date=1283544928]
    da, posto nam je drzava tako jaka , stabilna, i sasvim svoja..
    zasto se niko nije bunio kad je klemente bio trener? a 10 puta gori potez nego eventualno da kleo bude u postavi..

    rodio se decko u Brazilu, dosao u Srbiju, svidja mu se ovde, vise puta izrazio da zeli da ovo bude njegova zemlja, ne moze da se ubije sad sto se nije rodio u Srbiji.. aj zamisli samo sebe da si se tako rodio u tadzikistanu ali da zivis u Srbiji i hoces da budes gradjanin Srbije a onda dodju srbende i krenu da te pljuju i teraju nazad u tadzikistan? bilo bi lose zar ne? prvo teramo mlade , perspektivne ljude van zemlje, a sada pocinjemo da teramo i strance koji zele da budu nasi sunarodnici... sjajno.. &*#GI(]
    [/quote] fghj48d o cemu ti pricas, gde ja to njega teram? u klubu mu niko ne brani da igra, al da igra ze repku sam protivnik 100%, ne samo on, nego bilo koji stranac.
    i mesas zabe i babe, trener je jedno a igrac nesto drugo.

    Comment


    • Odg: Reprezentacija Srbije

      zasto je trener nesto drugo? pa naprotiv on je vodja reprezentacije.. on im govori kako da igraju, on bira ko ce da igra... sta.. lakse prihvatash da nam "naredjuje" stranac sa klupe nego da nas covek "naredjuje" strancu? &+I}\

      i josh nesto... mislis li iskreno posle svih odgledanih utakmica partizana za sada da kleo ne bi ginuo 3 puta vise na terenu kada bi mu se ukazala shansa od Velike Trojke(zigic,pantelic,lazovic) zajedno?? nemoj da si nerealan.. pa patriotizam je pre svega ljubav prema svojoj zemlji... ako je za nasu zemlju BOLJE da kleo bude u napadu i daje golove zasto da ne? nismo ga mi kupili ili slichno vec je sam izrazio zelju... ne znam stvarno na koji nacin razmisljas ali ja sigurno ne planiram da na Evropskom 2012. lupam opet glavom o zid kad pantelic i zigic promashuju zicere jer bolje NEMAMO a NASHI su...

      Comment


      • Odg: Reprezentacija Srbije

        trener je neko ko se razume u struku i koji zna kako da postavi tatktiku i da pripremi igrace kako psihicki tako i fizicki, a to sve kako bi odredjeni tim funkcionisao bolje, nije to nikakvo naredjivanje kako ti predstavljas.
        kako da se radujem strancu koji nije nas?
        ako bi gledali sta nam sve fali, onda bi trebali da naturalizujemo jedno 7-8 igraca, ali to onda nije to... i kako da se radujes uspehu svoje "zemlje" ako ti to donose stranci.
        pre sam za opciju da ni ne odemo na sp ili ep ako to ne mozemo da uradimo svojim snagama, nego da nam stranci donose uspehe.
        a plus, kleo je nista drugo do najprosecniji igrac i kao sto rekoh, ne bi dao ni mesiju da igra za nas a kamoli tamo nekom prosecnom brazilcu.
        toliko od mene na ovu temu, ne bi vise sirio.

        Comment


        • Odg: Reprezentacija Srbije

          Postavio sam aktuelnu anketu.
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Odg: Reprezentacija Srbije

            Ja, bogme, nista nemam protiv Klea, kao ni protiv stranaca .. Kad je Odonkor mogao za Nemce, iako se Hitler prevrce u grobu, onda moze sve !!

            Comment


            • Odg: Reprezentacija Srbije

              sa tim sto ce kleo da ode vec sledece sezone,vise nece ziveti u srbiji,nesto slicno kao eduardo sa hrvatima.
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • Odg: Reprezentacija Srbije

                Hrvati su naturizovali jos dva brazilca,i cekaju da vide hoce li biti ista od njih,ali izgeda da nece,pa nece u reprezentaciju.
                Edurado je jedini ostao.
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Odg: Reprezentacija Srbije

                  Ja apsolutno podrzavam da "stranci" poput Clea igraju. Zasto Cleo da ne igra? Zato sto nije rodjen u Bg ili NS ili negdje drugo,zato sto se ne zove Nikola ili Marko? To apsolutno nikakve veze nema,ako covjek zeli da igra i da se bori do posljednjeg daha, a slazem se sa Melom ,apsolutno bi se vise borio od ovih mulaca.

                  Comment


                  • Odg: Reprezentacija Srbije

                    Pa kada Omar Cook moze da igra u kosarci za CG i Mekejleb za Makedoniju sto ne bi mogao Cleo za Srbiju... {-8*
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Odg: Reprezentacija Srbije

                      Treba da igra,ako ce nam pomoci i bude efikasan,a ja tvrdim da ce izgrati na terenu vise nego pola reprezentivaca.
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Odg: Reprezentacija Srbije

                        [quote author=bice link=topic=1569.msg163789#msg163789 date=1283547599]
                        Pa kada Omar Cook moze da igra u kosarci za CG i Mekejleb za Makedoniju sto ne bi mogao Cleo za Srbiju... {-8*
                        [/quote]

                        Sta tek reci za rukomet,Rutenka igrao za Sloveniju,pa je onda "presao" u Spaniju.

                        Comment


                        • Odg: Reprezentacija Srbije

                          Pa kada svi mogu sto i mi ne bismo mogli da imamo.Lepo samo kazu:"Klinac evo ti pasos ti ces igrati dosta daj puno golova i miran si".
                          Ali tesko ce on ostati u Partizanu zbog dobrih partija u Kval.za LS. @(*6sd$%
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Odg: Reprezentacija Srbije

                            [quote author=Funkerman link=topic=1569.msg163786#msg163786 date=1283547487]
                            Ja apsolutno podrzavam da "stranci" poput Clea igraju. Zasto Cleo da ne igra? Zato sto nije rodjen u Bg ili NS ili negdje drugo,zato sto se ne zove Nikola ili Marko? To apsolutno nikakve veze nema,ako covjek zeli da igra i da se bori do posljednjeg daha, a slazem se sa Melom ,apsolutno bi se vise borio od ovih mulaca.
                            [/quote]
                            nije poenta u tome, ali vi ocigledno ne kapirate neke stvari...
                            ako vec hocete da se dovede kleo koji je bolji od sadasnjih napadaca, zasto se onda ne bi doveo i bolji golman, posto nam je ovaj krs? jos bar dva srednja vezna, umesto trapavih kuzmanovica, petrovica i ostalih? krila koja nisu sebicna kao krasic i jovanovic i koji ce znati da iskoriste cistu sansu? jedan desni bek, umesto rukavine? i tako dalje...

                            a najbolje bi bilo da naturalizujemo 11 brazilaca, pa da sve lagano pobedjujemo, a?

                            Comment


                            • Odg: Reprezentacija Srbije

                              Sta ti predlazes koga da stave u napad,od nasih napadaca,ko su po tebi idealan par?

                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Odg: Reprezentacija Srbije

                                pobrisi ove duple moje postove, server zakucava h5g6k8

                                to sto imamo imamo, ako smo dobri pobdicemo ako nismo necemo, i to je to.

                                Comment

                                Working...
                                X