Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Reprezentacija Srbije

    Stanković dao gol iz slobodnjaka @(*6sd$%, zapanjen sam #^GH*# $#^%RT

    Tošić treba da dobije šansu u drugom delu &+I}\

    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Odg: Reprezentacija Srbije

      Ne bi me cudilo da ga kazne posle utakmice &d$7
      To samo nama vide *%@(D!RY-

      EDIT:Jer lud ovaj Jovanovic sta promasi? fghj48d fghj48d #%d*
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Odg: Reprezentacija Srbije

        A Lazovic sto je usrao dve ciste?!

        Comment


        • Odg: Reprezentacija Srbije

          Ma imali smo sansi koliko hoces.
          Zigic dao gol....Padace kisa /#*^D &($%WP+
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Odg: Reprezentacija Srbije

            [quote author=bice link=topic=1569.msg163705#msg163705 date=1283539142]


            EDIT:Jer lud ovaj Jovanovic sta promasi? fghj48d fghj48d #%d*
            [/quote]

            Nije lud, nego sebican ..

            Comment


            • Odg: Reprezentacija Srbije

              ESTONIJA-ITALIJA 1-0(41.minut) &*#GI(]
              Vazno je da su ubiljezena tri boda,i najvaznije je da je Zigic dao gol. &8@^J
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Odg: Reprezentacija Srbije

                Italijani #%d*, a beše nedavno to opasna ekipa...

                U prvoj postavi im je Molinaro #%d*
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Odg: Reprezentacija Srbije

                  Sto je najgore hvatam Litvanija - Skotska X i na kraju ce me samo zabari sjebati. $JS}| $JS}| $JS}|
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Odg: Reprezentacija Srbije

                    [quote author=T-Mac link=topic=1569.msg163728#msg163728 date=1283541963]
                    Sto je najgore hvatam Litvanija - Skotska X i na kraju ce me samo zabari sjebati. $JS}| $JS}| $JS}|
                    [/quote]

                    ISTO ISTO ISTO !! znaci ceo zivot govorim kako necu da igram na italijane i na njihovu ligu, i prosle nedelje me sjebe inter i evo sad italija...


                    a nasa igra katastrofa... ovo je delovalo kao neki skrpljeni tim .. Cleo je prekopotreban, Ljajic i Sulejmani...
                    Lazovic i Zigic u penziju

                    ali NE !!!! oni su dali po gol i sad imaju kredita da budu startni napadaci do kraja kvalifikacija... a Cleo dobija pasosh da bi mogao da putuje po zemljama BELOG SHENGENA !! #%d* #%d* #%d*

                    edit: burno smo reagovali..sve je ok. 2-1 .. ima nade da nastavim kladjenje na zabare

                    Comment


                    • Odg: Reprezentacija Srbije

                      Kakav bre crni Cleo, ako si Brazilac, Amerikanac, Japanac ili sta vec nema sta da trazis u drugim reprezentacijama.
                      Kao sto se gnusam toga sto mnoge kosarkaske reprezentacije (npr Makedonija, Bugarska, Crna Gora...) koriste i po vise od jednog Amerikanca, tako se gnusam i mogucnosti da stranac zaigra za nas.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Odg: Reprezentacija Srbije

                        isti si ko milan jovanovic ! $#^%RT

                        opusteno onda ce srbende lazovic zigic i pantelar da cepaju mreze i dalje 7@$**

                        Comment


                        • Odg: Reprezentacija Srbije

                          ma kakvi bre stranci u nasoj repki(bilo fudbal, bilo kosarka, tj svi sportovi), este vi normalni?
                          za repku treba da igraju igraci te zemlje a ne stranci, zato se i zove repka... ako pocnemo sa uvodjenjem stranaca onda to vise nije drzava vec je to pretvaranje u klubastvo.
                          nasta lice one pizdarije, tipa brazilac u japanu, eduardo u hrvatskoj i tako dalje...o kosarci tek da ne govorim, kuk u cg, domerkant u bosni, holden, mekarti u rusiji...
                          i da mesi hoce da igra za nas ne bi mu dao pasos, pre bi igrao sa 10 igraca nego da imamo strance u repki.
                          kakav kleo, kakve glupsti.

                          Comment


                          • Odg: Reprezentacija Srbije

                            da, posto nam je drzava tako jaka , stabilna, i sasvim svoja..
                            zasto se niko nije bunio kad je klemente bio trener? a 10 puta gori potez nego eventualno da kleo bude u postavi..

                            rodio se decko u Brazilu, dosao u Srbiju, svidja mu se ovde, vise puta izrazio da zeli da ovo bude njegova zemlja, ne moze da se ubije sad sto se nije rodio u Srbiji.. aj zamisli samo sebe da si se tako rodio u tadzikistanu ali da zivis u Srbiji i hoces da budes gradjanin Srbije a onda dodju srbende i krenu da te pljuju i teraju nazad u tadzikistan? bilo bi lose zar ne? prvo teramo mlade , perspektivne ljude van zemlje, a sada pocinjemo da teramo i strance koji zele da budu nasi sunarodnici... sjajno.. &*#GI(]

                            Comment


                            • Odg: Reprezentacija Srbije

                              Ja sam da Kleo igra za Srbiju,kada vidim kako su sposobni Zigic,Panetelic,Lazovic... #%d* #%d* #%d*
                              Neka odigra koju utakmicu,ako zadovolji neka igra i dalje,a gori od ove trojice ne moze biti,a ovo nije presedan u svijetu svi to rade.
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Odg: Reprezentacija Srbije

                                Slovenija - Severna Irska 0:1 #$&+|r #$&+|r #$&+|r

                                mada shta.. ovo samo pokazuje da Sev. Irska nije nimalo naivna..
                                ali isto tako i da ne bi trebalo biti problema na marakani protiv slovenaca (ako smemo sad da igramo na marakani? )

                                Comment

                                Working...
                                X