Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Reprezentacija Srbije

    Slobodno,ajde bre napraviste od njega bauk,pobedjuje TIM a ne jedan igrac....

    Comment


    • Odg: Reprezentacija Srbije

      sve je to tacno,ali on jeste bauk
      al svejedno,ima da ih dobijemo!!!!jer smo,ko sto rece,bolji tim

      Comment


      • Odg: Reprezentacija Srbije

        zar nije anri povrijedjen??

        vec par dana razmisljam o tekmi bez njega ???

        btw, dosla mi neka familija iz france..
        kazu tamo svi ubijedjeni u poraz francuza 8)

        Comment


        • Odg: Reprezentacija Srbije

          Imamo veliku sansu da se plasiramo na prvenstvo sveta... Dobrog trenera koji ako odemo tamo nece da nas bruka, igramo lep fudbal sto je najvaznije dajemo golove... Igraci se kao nikada bore za dres sve je leglo mislim da mozemo da pobedimo francuze... Tipujem 2-0
          http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

          Comment


          • Odg: Reprezentacija Srbije

            ma uvalice onoj nesreci od golmana go, ne daj boze.
            ali i za to ima lijeka, kao u konstanci 8)

            Comment


            • Comment


              • Odg: Reprezentacija Srbije

                Ma koji neresen rezultat... Imamo ih. Pun stadon, euforija, vera u ovu reprezentaciju i Antica... Prvi smo u grupi imamo dobru priliku... Ako ih sada ne dobijemo nikada necemo jos igraju sa Rumunima pre nas bice umorni tako da SP eto nas... ;D
                http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                Comment


                • Odg: Reprezentacija Srbije

                  Jedva sam nabavio kartu zbog lopova iz saveza i njihovog sistema prodaje karata,elem,licno bi bio zadovoljan sa neresenim,ali i za taj rezultat nam treba gol po mom misljenju....

                  Comment


                  • Odg: Reprezentacija Srbije

                    Billo je trebovano izmedju 400 000 i 500 000 karata tako nije skoro bilo bar ne od kada sam ja rodjen... Kako si nabavio karte?
                    http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                    Comment


                    • Odg: Reprezentacija Srbije

                      [quote author=vuk link=topic=1569.msg87762#msg87762 date=1251834880]
                      Billo je trebovano izmedju 400 000 i 500 000 karata tako nije skoro bilo bar ne od kada sam ja rodjen... Kako si nabavio karte?
                      [/quote]

                      Ma kakvo trebovanje,prica za malu decu,Vip,Telenor i Mts uzeli 30% ulaznica....ostale delili kremu drustva,smesni pokusaji da se napravi pozorisna atmosfera,da ne bude zvizdanje himni Francuza itd.Sve je to smisljeno,i jos na kraju puste kao 4k u prodaju...smejurija....Nabavio sam preko poznanika,dugovao mi uslugu pa sam ga iscimao...

                      Comment


                      • Odg: Reprezentacija Srbije

                        [quote author=Layzick link=topic=1569.msg87767#msg87767 date=1251835454]
                        [quote author=vuk link=topic=1569.msg87762#msg87762 date=1251834880]
                        Billo je trebovano izmedju 400 000 i 500 000 karata tako nije skoro bilo bar ne od kada sam ja rodjen... Kako si nabavio karte?
                        [/quote]

                        Ma kakvo trebovanje,prica za malu decu,Vip,Telenor i Mts uzeli 30% ulaznica....ostali delili kremu drustva,smesni pokusaji da se napravi pozorisna atmosfera,da ne bude zvizdanje himni Francuza itd.Sve je to smisljeno,i jos na kraju puste kao 4k u prodaju...smejurija....Nabavio sam preko poznanika,dugovao mi uslugu pa sam ga iscimao...
                        [/quote]
                        Bar si se snasao... Ja sam preko caletove firme... 8)
                        http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                        Comment


                        • Odg: Reprezentacija Srbije

                          IZVOR

                          Comment


                          • Odg: Reprezentacija Srbije

                            [quote author=xtryce link=topic=1569.msg87863#msg87863 date=1251918788]
                            IZVOR[/quote]pa kako ti sportal.rs,nije obezbjedin karte,koliko ga reklamiras,mislim da je to najmanje sto mogu uraditi!

                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Odg: Reprezentacija Srbije

                              [quote author=manda link=topic=1569.msg87864#msg87864 date=1251919272]
                              pa kako ti sportal.rs,nije obezbjedin karte,koliko ga reklamiras,mislim da je to najmanje sto mogu uraditi!
                              [/quote]

                              Bravo majstore 8)
                              sigpic

                              Comment


                              • Odg: Reprezentacija Srbije

                                e bas treba da reklamira sportal kad je ovaj sportklub postao smejurija,a vesti na ovom sajtu su odavno smejurija
                                neka malo to srede pa ljudi nece postavljati linkove drugiih sajtova
                                xtryce samo tako nastavi!!!

                                Comment

                                Working...
                                X