Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Reprezentacija Srbije

    Opet siris dezinformacije....Pantelic u herti nikad nije dao 15 golova,za reprezentaciju je dao 3 gola i to sve u prijateljskim susretima toliko o njegovom slavnom ucinku.....

    Comment


    • Odg: Reprezentacija Srbije

      neka ti imas sve informacije u malom prstu,i ja sam to ganjao kada sam imao 10godina,a sad ganjam faks,pa ne mogu da pratim...
      Ti si u pravu,trebaju se i pantelic i subotic povuci kada su nesposobni,igrati na prijateljskim utakmicama,posto iz tvoji iskaza,prvi daje golove samo na prijateljskim,a
      subotic treba da se uigrava na prijateljskim...eto
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Odg: Reprezentacija Srbije

        I opet usled nedostatka argumenata krece prica o faxu ,druze nema to veze s vremenom,jednostavno ili te interesuje ili ne,ja i pored faxa i posla stignem da pogledam i ispratim jer volim da sam obavesten o stvarima koje me interesuju tako da te tvoje price idi prodaj nekom drugom,ovo je vec drugi put da polemises sa mnom o fudbalu treci put necu ulaziti u raspravu jer nema logike.....kad nece breg muhamedu....

        Comment


        • Odg: Reprezentacija Srbije

          [quote author=Layzick link=topic=1569.msg69531#msg69531 date=1244753552]
          I opet usled nedostatka argumenata krece prica o faxu ,druze nema to veze s vremenom,jednostavno ili te interesuje ili ne,ja i pored faxa i posla stignem da pogledam i ispratim jer volim da sam obavesten o stvarima koje me interesuju tako da te tvoje price idi prodaj nekom drugom,ovo je vec drugi put da polemises sa mnom o fudbalu treci put necu ulaziti u raspravu jer nema logike.....kad nece breg muhamedu....
          [/quote]
          mozes stici kada upises privatni fakulte i kada ucis sat na dan...i onda boli te briga,koji ti faks studias kada imas vremena i za posao...
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Comment


            • Odg: Reprezentacija Srbije

              Rekao bih da je ovo savrsen opis naseg stanja potpuno isto razmisljam ja kazem HVALA svima njima sto konacno mozemo i da pricamo o mogucnosti da
              stvarno odemo na SP,sa obzirom kako smo i igrali i imali pristup igri.

              Comment


              • Odg: Reprezentacija Srbije

                Studiram na Singinudumu,radim..pa nije bitno gde i sta ....Po cemu je Pantelic bolji u reprezentaciji nego Lazovic?Po golovima nije,po fudbalskom znanju nije,jedino sto ima vise odigranih meceva sto mu opet ne ide u korist...

                Comment


                • Odg: Reprezentacija Srbije

                  [quote author=Stevcuga link=topic=1569.msg69536#msg69536 date=1244770146]
                  Rekao bih da je ovo savrsen opis naseg stanja potpuno isto razmisljam ja kazem HVALA svima njima sto konacno mozemo i da pricamo o mogucnosti da
                  stvarno odemo na SP,sa obzirom kako smo i igrali i imali pristup igri.
                  [/quote]

                  Comment


                  • Odg: Reprezentacija Srbije

                    [quote author=Patriota link=topic=1569.msg69550#msg69550 date=1244802382]
                    [quote author=Stevcuga link=topic=1569.msg69536#msg69536 date=1244770146]
                    Rekao bih da je ovo savrsen opis naseg stanja potpuno isto razmisljam ja kazem HVALA svima njima sto konacno mozemo i da pricamo o mogucnosti da
                    stvarno odemo na SP,sa obzirom kako smo i igrali i imali pristup igri.
                    [/quote][/quote]tako je,cak i stanko poceo da trci...ccc,mada to nije radio cesto za reprezentaciju...ali mora...
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Odg: Reprezentacija Srbije

                      Pantelic je dobar igrac, ali nije WC. On je navikao da igra za Zigom i to mozda koristi i Antic. Treba nam jos neki napadac pored Zige. Za sada su tu dva igraca koji iako su napadaci retko daju golove. Nemojte sve povezivati da kadaneko kritikuje nekog igraca da ga kritikuje zato sto je cigan ili grobar. Realno ja kazem da pantelic nije za prvog napadaca uz zigu u repki a tek o lazovicu da ne pricam.
                      http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                      Comment


                      • Odg: Reprezentacija Srbije

                        Pantelic totalno nije moj tip napadaca,nije bas neki na lopti,nema ga u duelu,malo koga moze da prodje,nije ni da skace kao kengur.. Kvalitet mu je snalazljivost pre svega i dosta dobra preciznost i kretanje i po tome me malo podseca na Inzagija samo sto ne verujem da ce ikada postici i pola golova koliko je Pipo dao (kojeg takodje bas ne gotivim).Ali bojim se da stvarno nemamo boljih trenutno.Eto.Ma samo da funkcionisemo kao tim.

                        Comment


                        • Odg: Reprezentacija Srbije

                          Upravo tako boljeg u ovom trenutku nemamo Pantelic je medju najboljim resenjima ili da budemo kao Hrvati pa da dovedemo nekog
                          Brzilca (Washington iz Partizana muhamuaha) koji ce nam igrati.

                          Comment


                          • Odg: Reprezentacija Srbije

                            da dzamuga igra za srbiju,to nikad!
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Odg: Reprezentacija Srbije

                              [quote author=manda link=topic=1569.msg69574#msg69574 date=1244829921]
                              da dzamuga igra za srbiju,to nikad!
                              [/quote]
                              Iako bi to mozda donelo kvalitet, nikada ne bih pristao da stranac igra za nas ponos i otadzbinu.
                              http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                              Comment


                              • Odg: Reprezentacija Srbije

                                Hahah pa onda Pantelic i neizgleda kao lose resenje u tom slucaju )

                                Comment

                                Working...
                                X