PDA

Pogledati punu verziju : Laguna Seca 2008

Marko90
06.08.2012, 14:43
Da li se secate ove trke? :D Predpostavljam da se vecina seca. Juce kao sto znate nije bilo motogp-a, pa sam morao da pogledam ovu trku, jer jednostavno ne mogu da imam vikend bez motogp-a, te sam se podsetio starih dobrih dana u motogp-u sa Rosijem na tronu. Da sve bude jos zanimljivije trku je prenosio Srdjan Erceg, koji je to fenomenalno odradio :D Moram vam reci da je to jedna od mojih omiljenih trka... Ovo je jedna od trka na kojoj se vidi zasto je Rosi kralj motogp-a, ceo vikend je zaostajao za Stonerom oko pola sekunde da bi na trci pokazao da to nije njegova prava forma, vec da moze mnogo brze od toga... Sta mislite o ovoj trci? :biggrin:

andrijast
07.08.2012, 09:53
Da li se secate ove trke? :D Predpostavljam da se vecina seca. Juce kao sto znate nije bilo motogp-a, pa sam morao da pogledam ovu trku, jer jednostavno ne mogu da imam vikend bez motogp-a, te sam se podsetio starih dobrih dana u motogp-u sa Rosijem na tronu. Da sve bude jos zanimljivije trku je prenosio Srdjan Erceg, koji je to fenomenalno odradio :D Moram vam reci da je to jedna od mojih omiljenih trka... Ovo je jedna od trka na kojoj se vidi zasto je Rosi kralj motogp-a, ceo vikend je zaostajao za Stonerom oko pola sekunde da bi na trci pokazao da to nije njegova prava forma, vec da moze mnogo brze od toga... Sta mislite o ovoj trci? :biggrin:

Koliko je bilo Rossijevih trka za pamcenje.I u 125 i kasnije sa Hondom.Steta sto vremenom covek ih zaboravi.Lepo je imati snimke stare i podsetiti se.Laguna Seca 2008 :) Duel zbog koga se gleda Moto gp.Kejsi je bio odlican ali na svaki njegov potez Rossi je odgovorio neverovatno.Pricao je Rossi da kada vozi ispod kacige uzvikuje,navija i dere se od adrenalina kada je duel u pitanju.Ovde je bilo ko na roler kosteru :). Trka koja ce ostati u istoriji moto gp kao i mnogo druge.Rosijev prelazak kroz vadicep preko zemlje :) odmah na tom mestu se nalaze dva metalna sahta..Rossi na twiteru ima jednu sliku gde pokazuje te sahtove :D Kejsi je umeo da ostavi konkurente bez ikakve sanse ali cesto kada su mu bili ravnopravni u duelu je bio slab.To mu je i najveca mana Duel..Moze neko da kaze Whein,Kevin Svarc,Agostini,Duan ali niko od njih nije ni blizu Rossija.Toliko trka,toliko dokaza,toliko rekorda,toliko duela,toliko pobeda...Rossi je pobedjivao i tog Stonera i Lorenca i osvajao titule.I mnogo drugih imena Biadjija,Gibernaua,Ukawu,Kata,Capirosija,Simonceli ja,Aleksa Barosa,Hagu,Melandrija,Andreja Pita,sampione super bajka Spiza,Silvana Gintolija,Stonera,Pedrosu,Lorenca i da se ne vracam mnogo u proslost.Koga sve nije i po ko zna koliko puta..Cinjenica je da je Rossi najbolji u istoriji moto gp i ne vidim nikog ko ce da ka skine.I sto je rekao jednom u prenosu Srdjan Erceg,koliko smo srecni sto zivimo u eri jednog ovakog coveka.Ja sam imao srecu i uzivo da ga gledam.Jednostavn 46 forever.

Adje
17.05.2013, 18:26
:tu: