Announcement

Collapse
No announcement yet.

CRT timovi,Promasaj i Dornina maska za tesko stanje u moto gp ili nesto drugo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • CRT timovi,Promasaj i Dornina maska za tesko stanje u moto gp ili nesto drugo

    Zanima me vase misljenje o trenutnom stanju u Moto Gp - ju.Nekonkurentni motocikli,Velike razlike po krugovima izmedju vozaca,crt masine koje cini mi se samo smetaju i popunjuju broj na stazi.Od fabrickih timova jedino jos funkcionisu Honda i Jamaha.Mladi vozaca koji svoj talenat ne mogu da iskazu na crt masinama.Odredjeni broj vozaca u fabrickim timovima koji zauzimaju fabricka mesta u ekipama godinama i nemaju nikakve rezultate dok mladje snage ne dobijaju sansu.

  • #2
    Edvards je objasnio sve oko CRT na pre-event presici u Laguni,ako ko nadje snimak na netu nek postavi....ali ukratko je rekao da mu je motor cisto s*anje ;)
    Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

    Comment


    • #3
      PROMASAJ CRT blago receno UZAS!!! Bolje da je ostalo 17 prototipa nego ovo sad... Kao sto je Stoner rekao crt masine samo smetaju vozacima prototipova, to je jedina stvar u vezi koje se slazem sa njim Ajmo jedno poredjenje.. Silverston kvalifikacije najbzi prototip Alvaro Bautista 2'03.303, najbrzi crt Alex Espargaro 2'06.283, najbrza moto2 masina Pol Espargaro 2'08.01 (losiji uslovi na stazi nego za motogp i crt), e sad najbrza SBK masina Tom Sykes 2'05.350 (sa gumama za trku (isti uslovi kao za motogp))... Ovi podaci vam sve govore

      Comment

      Working...
      X