PDA

Pogledati punu verziju : Sport Klub i IKOM

AcaVeliki
24.08.2006, 16:50
Zanima me da li je bilo kontakta sa IKOM kablovskim opertareom da se sport klub nadje i u njihovoj ponudi i kolike su sanse da se nadje.

Hvala unapred na odgovoru.

SPORTKLUB
24.08.2006, 16:54
Zanima me da li je bilo kontakta sa IKOM kablovskim opertareom da se sport klub nadje i u njihovoj ponudi i kolike su sanse da se nadje.

Postovani,

Sport Klub je zainteresovana za saradnju. Trzisni principi postoje svuda u svetu, a program Sport Kluba ima kvalitet. Dakle, nije do nas.

Vas
Sport Klub

Dennis
24.09.2006, 23:17
Ja sam na "sugavom" Ikom-u,inace zivim u 70 bloku.Zanima me koja je procedura da predjem na SBB,tj. hocu da konacno imam sportklub na bilo koji nacin.Koliko to kosta i da li cela zgrada mora da se prebaci na SBB(mada je to kod mene nemoguce,80% su penzosi).Ukratko,kako da dodjem do sportkluba

autarh
26.09.2006, 13:03
Ja sam na "sugavom" Ikom-u,inace zivim u 70 bloku.Zanima me koja je procedura da predjem na SBB,tj. hocu da konacno imam sportklub na bilo koji nacin.Koliko to kosta i da li cela zgrada mora da se prebaci na SBB(mada je to kod mene nemoguce,80% su penzosi).Ukratko,kako da dodjem do sportkluba

ili TOTAL TV (www.totaltv.tv) ili da potpise predsednik kucnog saveta a moze i 51 % stanara

Dennis
26.09.2006, 15:19
hvala tebra

kitty
18.03.2007, 10:53
I ja sam na ovom BUDJAVOM ICOM-u koji nema sport klub! Nocas sam poludela sto ne mogu da pratim polufinalni mec Djokovic - Murray! Da li je ikako moguce da se dogovorite sa icom-om da emituje vas program ili da menjam kablovsku ?!

kitty
18.03.2007, 12:34
mala ispravka: BUDJAVOM IKOM-u

admin
18.03.2007, 20:33
to morate sa muzicarima :)

http://www.yu4you.com/slike/dvd/186.jpg

gornja slika objasnjava paralelu

kitty
25.03.2007, 14:57
Sta?! I dalje nema kontakta Sport Kluba i IKOM-a ?! I kad ce ih biti ?

admin
30.03.2007, 20:46
jako rado bih sada napisao sta je IKOM odgovorio ... ali bi me neko optuzio za nepostovnje pravila foruma pogotov onih o lepom ponasanju .... (tako sam cuo)

znaci moracete da zovete njihov Call centar ...

Dennis
18.04.2007, 00:08
Ovaj IKOM je totalna katastrofa od operatera.Ne ide mi u glavu da i posle toliko vremena nisu u stanju da odvoje odredjenu svotu novca i konacno pocnu da saradjuju sa zaista sjajnim i najboljim sportskim kanalom Sportklubom,jer to zaista nije fer prema svima koji zele da gledaju vrhunski sport,ali zbog operatera nisu u mogucnosti i da uzivaju u istom.Stvarno je to jedna velika nepravda,za koju, mi koji smo imali te "srece" da budemo pod katastrofalnim 'IKOM" operaterom i pored redovnog placanja i pretpostavljam,za slicnu pretplatu,a ni pod nekim "pay tv-extra" uslovima,ne mozemo da pratimo,pa sigurno najkvalitetniji program na nasem trzistu.Znam da nije do vas sa Sportkluba,ali ja bi iskreno voleo da se nadje neko resenje da i ostali gradjani imaju vas tv signal,....

P.S.Nadam se da necete kao smrdljivi SOS Kanal prenositi vrhunske sportske dogadjaje 2-3 sezone,a onda se ugasiti,......,ipak ste vi daleko ozbiljnija i kvalitetnija tv,.....,sretno i sve najbolje,...

admin
18.04.2007, 18:59
svi koji su na IKOMU...

moj savet otkazite ikom kupite TOTAL TV i nema frke....

www.totaltv.tv

trenutno je akcija tako da moze za 2000 i kusur da se dobije osnovna oprema

baja
18.04.2007, 19:31
svi koji su na IKOMU...

www.totaltv.tv

Moram priznati da stvarno nisam zeleo da se mesam (iako ovu informaciju znam vec par meseci) ali ovo brutalno reklamiranje totaltv-a me je iskreno isprovociralo.

Igrom slucaja sam se upoznao sa jednim deckom koji radi u tehnickoj sluzbi IKOM-a U neformalnom razgovoru (tako da nije imao razloga da me laze) sam ga pitao sta se desava sa sportklubom i dobio sam sledeci odgovor.
Da je sportklub bio kontaktiran, da IKOM HOCE sportklub u svojoj ponudi ali da im je kao najjacem SBB konkurentu zacepljena dosta velika cena, cena koja u sustini treba da ih odbije od uzimanja jer bi prihvatanjem te cene sama pretplata morala vrtoglavo da skoci.
Mene zanima da li vi kao administrator oficijalnog sportklub foruma smete odgovorno da negirate tu pricu.
Da li smete da napisete po kojoj ceni je nudjen sportklub ikom-u i koliko ima istine u tome sta sam cuo. (cena nije poslovna tajna jer ako treba ja sada mogu da vam iznesem cene svih kablovskih kanala, koliko po pretplatniku placa kablovski operater)
Ne tvrdim da je tacno, to sam samo cuo ali me zanima vase vidjenje price.
Iskreno. Vi kao vlasnici kanala smete to i da radite. Vi diktirate cenu, ali mene zanima prica po kojoj sam cuo da je vektor sportklub dobio po jednoj ceni a da je IKOM-u trazena druga. Da li je to tacno i molim vas da javno napisete po kojoj famoznoj ceni je IKOM-u nudjen sportklub.

P.S.
Takodje me zanima povodom iste teme sta je zapelo sa PTT-om? Zasto ga i oni nemaju iako po postovima u ovom podforumu i od strane PTT-a je postojalo interesovanje za sportklub. Da li je "zacepljena" cena i kod njih problem???

P.P.S.
Meni je jasno da SBB mora na neki nacin da pokusa da odrzi TTV koji propada i puca po svim savovima ali za sam sportklub i za same gledaoce bi bilo mnogo pametnije da ga po normalnoj ceni kupe svi kablovski operateri jer bi onda mnogo vise novca bilo za mnogo bolji program, ali kao sto rekoh, SBB je vlasnik sportkluba i on ima pravo da reklamira svoj ttv, ali gospodo to je jadno i to sigurno nece spaiti projekat ttv ako sam ttvne smanji cene i krene po recepturi digitv-a koji je za svega par meseci dostigao broj pretplatnika ttv-a. Mesto se ne drzi privilegijom i ekskluzivom, nego pametnom poslovnom politikom ;)

Dennis
18.04.2007, 23:19
Pa pazi prijatelju,ja sam na IKOM-u i ako je to sto je ovaj ortak napisao tacno,a upravo otvaram sajt total tv-a da vidim da li je zaista tako(do skoro cena bila 4 crvene),da je cena oko 2 somica za koriscenje opreme,bez obzira sto je to reklama,po meni to je zaista prihvatljiva cena za sve korisnike.Da konacno napusim ovaj smrdljivi IKOM i uzmem pravu kablovsku(podrazumeva se SPORTKLUB).A ako je istina da je SBB odvalio cenu za IKOM u odnosu na druge operatere,zaista nije fer prema nama,obicnim gledaocima,koji bi tu televiziju verovatno,uz sigurno veliku gledanost,koju verujem imaju,povecali drasticno i doprineli da se i cene reklama i bilo kakvog drugog reklamiranja podignu,kao i same gledanosti ovog sjajnog sportskog kanala.I svima bi bilo super,pretpostavljam.

P.S.Nije istina da je 2 somica,sad sam proverio.4 crvene je minimalno da se dobije oprema na koriscenje i naravno signal total tv-a uz instalaciju svega.

baja
19.04.2007, 00:23
Pa pazi prijatelju,ja sam na IKOM-u i ako je to sto je ovaj ortak napisao tacno,a upravo otvaram sajt total tv-a da vidim da li je zaista tako(do skoro cena bila 4 crvene),da je cena oko 2 somica za koriscenje opreme,bez obzira sto je to reklama,po meni to je zaista prihvatljiva cena za sve korisnike.Da konacno napusim ovaj smrdljivi IKOM i uzmem pravu kablovsku(podrazumeva se SPORTKLUB).A ako je istina da je SBB odvalio cenu za IKOM u odnosu na druge operatere,zaista nije fer prema nama,obicnim gledaocima,koji bi tu televiziju verovatno,uz sigurno veliku gledanost,koju verujem imaju,povecali drasticno i doprineli da se i cene reklama i bilo kakvog drugog reklamiranja podignu,kao i same gledanosti ovog sjajnog sportskog kanala.I svima bi bilo super,pretpostavljam.

P.S.Nije istina da je 2 somica,sad sam proverio.4 crvene je minimalno da se dobije oprema na koriscenje i naravno signal total tv-a uz instalaciju svega.

Samo pripazi. Da bi gledao sportklub preko ttv-a moras da kupis i dodatni plus paket pa te mesecna pretplata ispada 750 din.

admin
19.04.2007, 02:12
ovako...
cena je za svakog ista... nazovi sportklub u toku dana i cuces cenu uslove i slicno ...
IKOMU je data cena kao i svima, identicna cena i identicni uslovi odbili su.. ok njihovo pravo...

PTT samo sto nije sve je sredjeno ...

inace jeste da je TOTAL TV nesto skuplji od obicne kablovske pretplate ali veruj mi ja znam minimum 10 mojih prijatelja koji su prestali da placaju IKOMU i uzeli TOTAL TV ili presli na SBB, Radijus vektor.. ili sta im je vec blizu...

jedan deo ljudi je ostao na IKOMU zbog kablovskog modema jer ili SBB nije blizu ili nemaju mogucnost za ADSL...

SPORTKLUB
19.04.2007, 10:09
svi koji su na IKOMU...

www.totaltv.tv

Moram priznati da stvarno nisam zeleo da se mesam (iako ovu informaciju znam vec par meseci) ali ovo brutalno reklamiranje totaltv-a me je iskreno isprovociralo.

Igrom slucaja sam se upoznao sa jednim deckom koji radi u tehnickoj sluzbi IKOM-a U neformalnom razgovoru (tako da nije imao razloga da me laze) sam ga pitao sta se desava sa sportklubom i dobio sam sledeci odgovor.
Da je sportklub bio kontaktiran, da IKOM HOCE sportklub u svojoj ponudi ali da im je kao najjacem SBB konkurentu zacepljena dosta velika cena, cena koja u sustini treba da ih odbije od uzimanja jer bi prihvatanjem te cene sama pretplata morala vrtoglavo da skoci.
Mene zanima da li vi kao administrator oficijalnog sportklub foruma smete odgovorno da negirate tu pricu.
Da li smete da napisete po kojoj ceni je nudjen sportklub ikom-u i koliko ima istine u tome sta sam cuo. (cena nije poslovna tajna jer ako treba ja sada mogu da vam iznesem cene svih kablovskih kanala, koliko po pretplatniku placa kablovski operater)
Iskreno. Vi kao vlasnici kanala smete to i da radite. Vi diktirate cenu, ali mene zanima prica po kojoj sam cuo da je vektor sportklub dobio po jednoj ceni a da je IKOM-u trazena druga. Da li je to tacno i molim vas da javno napisete po kojoj famoznoj ceni je IKOM-u nudjen sportklub.

P.S.
Takodje me zanima povodom iste teme sta je zapelo sa PTT-om? Zasto ga i oni nemaju iako po postovima u ovom podforumu i od strane PTT-a je postojalo interesovanje za sportklub. Da li je "zacepljena" cena i kod njih problem???

P.P.S.
Meni je jasno da SBB mora na neki nacin da pokusa da odrzi TTV koji propada i puca po svim savovima ali za sam sportklub i za same gledaoce bi bilo mnogo pametnije da ga po normalnoj ceni kupe svi kablovski operateri jer bi onda mnogo vise novca bilo za mnogo bolji program, ali kao sto rekoh, SBB je vlasnik sportkluba i on ima pravo da reklamira svoj ttv, ali gospodo to je jadno i to sigurno nece spaiti projekat ttv ako sam ttvne smanji cene i krene po recepturi digitv-a koji je za svega par meseci dostigao broj pretplatnika ttv-a. Mesto se ne drzi privilegijom i ekskluzivom, nego pametnom poslovnom politikom ;)

Bajo,
cenimo tvoje postove, komentare i stavove. Ipak, ozbiljna prica ne moze i ne sme da se bazira da govorkanjima "decka iz tehnicke sluzbe IKOM-a". Dakle, u tvom postu, nenamerno, ima nekoliko velikih gresaka i netacnosti.
Prvo - IKOM nije hteo da uzame Sport Klub
Drugo - Cena za sve, i podvalcimo, za sve kablovske operatere je ista. Ako drugim operaterima koji su uzeli nas kanal, a ima ih vise od 20, cena osnovne ponude nije vrtoglavo skocila, nema razloga da tako bude s IKOM-om
Trece - cene jesu deo poslovnih tajni
Cetvrto - Nije po hronologiji, ali nije tacno da je SBB vlasnik naseg kanala
Peto - Da je stavka "cetvrto" tacna potvrdjuje i cinjenica da ce KDS PTT vrlo brzo poceti da u svom sistemu emituje Sport Klub

Pozdrav

baja
20.04.2007, 10:06

Bajo,
cenimo tvoje postove, komentare i stavove. Ipak, ozbiljna prica ne moze i ne sme da se bazira da govorkanjima "decka iz tehnicke sluzbe IKOM-a". Dakle, u tvom postu, nenamerno, ima nekoliko velikih gresaka i netacnosti.

Zahvaljujem se na lepim recima, preciznom i korektnom odgovoru.
KAo sto se moze videti iz dela koji sam ostavio ja sam se u startu ogradio.
Iskreno meni je prica delovala tacno zato sto je recena u neformalnom razgovoru i nisam video razloga da me lazu. ZAto sam i postavio komentar i pitanje ovde da bi se neke stvari razjasnile, narocito sto nema gore stvari od netacnih i polupreciznih inforamcija.
Premda i dalje smatram da brutalno reklamiranje ttv-a nije na mestu jednog kanala pogotovu sto tvrdite da nemate veze sa SBB-om (sto je malo diskutabilno ali ajde sada necu ni je da budem cepidlaka :) )
Samo sto se tice stavke tri.
Zasto za njih cene nisu deo poslovne tajne???
Da ne bude zabune, ovo su cene po korisniku.
http://img215.imageshack.us/img215/5250/kanalicene2uh1bv6.png (http://imageshack.us)

Jos jednom se zahvaljujem na fer i korektnom ophodjenju sa korisnicima i "braca" sa SBB foruma bi trebala da se ugledaju na vas.
ZA svaku pohvalu.

SPORTKLUB
20.04.2007, 10:31

Bajo,

Zahvaljujem se na lepim recima, preciznom i korektnom odgovoru.
KAo sto se moze videti iz dela koji sam ostavio ja sam se u startu ogradio.
Iskreno meni je prica delovala tacno zato sto je recena u neformalnom razgovoru i nisam video razloga da me lazu. ZAto sam i postavio komentar i pitanje ovde da bi se neke stvari razjasnile, narocito sto nema gore stvari od netacnih i polupreciznih inforamcija.
Premda i dalje smatram da brutalno reklamiranje ttv-a nije na mestu jednog kanala pogotovu sto tvrdite da nemate veze sa SBB-om (sto je malo diskutabilno ali ajde sada necu ni je da budem cepidlaka :) )
Samo sto se tice stavke tri.
Zasto za njih cene nisu deo poslovne tajne???
Da ne bude zabune, ovo su cene po korisniku.
http://img215.imageshack.us/img215/5250/kanalicene2uh1bv6.png (http://imageshack.us)

Jos jednom se zahvaljujem na fer i korektnom ophodjenju sa korisnicima i "braca" sa SBB foruma bi trebala da se ugledaju na vas.
ZA svaku pohvalu.

Bajo,
hvala i tebi na poverenju koje nam ukazujes - gledajuci nas kanal i aktivnom ucestvovanju na nasem forumu.
Nadamo se da su se sada neke bitne stvari razjasnile.
Pre nego sto ti odgovorimo na jos dve stvari, samo da dodamo da je ono sto smo najavljivali ispunjeno (sto samo potvrdjuje tacnost naseg predjasnjeg odgovora tebi) ptt je od juce pustio Sport Klub u svoju mrezu.
Prvo - reklamiranje ttv je potpuno normalnqa stvar iz najmanje dva razloga. Jedan je ekonomski, znaci ko plati pusta mu se reklama, a drugi jeste interes, a nama jeste interes da nas sto vise ljudi gleda, a to se pored kablovskih operatera moze postici i ttv.
Drugo - svako ima svoju poslovnu politiku. Kad neki, naprimer, fudbalski klub sklapa ugovor s nekim igracem, nekad objavi visinu transfera, a nekad ne.

pozdrav

Dennis
21.04.2007, 00:10
Ipak je za sve kriv mrtvi IKOM,...,pa da li je moguce da oni,kao ipak jedan od najvecih operatera odbiju SPORTKLUB,ali bas mi ne ide u glavu.Juce sam im poslao mail,bas da vidim da li ce da odgovore.Definitivno cu ih napustiti i uzeti total tv,pa kolk'o da kosta nek kosta.Pa ljudi,imam utisak da se oni plase da puste forum na svom sajtu(za sada ga nemaju),jer je logicno koliki bi pritisak i kritike pretrpeli od gledalaca.

mackey
08.08.2007, 04:12
Ahaaa, TotalTv je super...samo sto bi mi trebalo jedno 3 komada da uzmem ne bih li gledao na svom TV sta ja hocu a ostali ukucani sta oni hoce. Za neupucene: kad se prikljucite na TTV onda svi televizori koji se snabdevaju sa TTV receivera moraju da gledaju isti kanal. Znaci u nedelju uvece u 10 moji matorci moraju gledati NFL u svojoj sobi jer ja to gledam u mojoj! Potpuno neprihvatljivo za mene!!!

baja
23.08.2007, 01:03
NA nekim forumima se pojavila vest da ce IKOM od 1. Septembra uvesti SK.

Da li ima istine u toj informaciji?

SPORTKLUB
23.08.2007, 09:59

prvi put cujem. mora da proverim, ali bih zano. na kom forumu?

baja
23.08.2007, 10:05

prvi put cujem. mora da proverim, ali bih zano. na kom forumu?

ja sam to video na kablovskom forumu a informacija je sa nekog drugog foruma.
evo ga ceo tekst (da budem iskren i mene je informacija zacudila pa rekoh da proverim, narocito sto je ovde neko svojevrmeno napisao da su se dogovrili sa IKOM-om a vezano je bilo za Jotel)

Na jednom od nasih renomiranih foruma procitam informaciju kako ce IKOM od 1.Septembra u paketu kanala ovog kabl. provajdera imati i kanal SportKlub.

Koliko ima istine u tome i da li neko ima neke pouzdanije informacije ? :?:

admin
23.08.2007, 20:17
obavestio sam nadlezne o tvom postu , mislim da ce odgovor uskoro stici
... ali sumljam da ima nesto od te price...

baja
23.08.2007, 21:56
obavestio sam nadlezne o tvom postu , mislim da ce odgovor uskoro stici
... ali sumljam da ima nesto od te price...

Hvala.
VAse kolege sa SBB foruma bi trebali da dodju na cas obuke kako se ponasa pravi administrator.
JA cu pokusati da saznam izvor te informacije (cisto da bi mogli da suzbijemo dezinformaciju ako je to u pitanju)

Jos jednom hvala na trudu.

baja
24.08.2007, 01:19
Mislim da stvari pocinju da se kristalisu.

Tako uvek biva kad ljudi ne citaju ono sta pise, nego tumace na svoj nacin.

Izgleda da je doslo do zabune. U pitanju je bio tekst o SK+ gde se spominje Iko medija koja je sklopila ugovor o zastupanju SK-a i eto zabune :)

Dakle kako stoje stvari u pitanju je bila zabuna i nista od SK-a na IKOM-u. Izvinjavam se na unesenoj "pometnji" ali nije bilo do mene. JA sam samo hteo da rascistim nesto sta je i po mom misljenju bilo neverovatno (da IKOM kupi SK) :)
Ja verovatno ne bih ni odreagovao da nije bilo dodatne zabune u vasoj temi "SK i ostali operateri" gde se spominjao problem sa jotelom gde "nislija" pise sledece

ne mogu da verujem...u cemu je problem...kako su funkcionisali god. dana? a sa Ikomom mogu da se dogovore...jel postoji neka sansa da se ipak dogovore

Ali za 100% tacnu informaciju cekamo odgovor "nadlaznih" :)

SPORTKLUB
24.08.2007, 10:30
Mislim da stvari pocinju da se kristalisu.

Tako uvek biva kad ljudi ne citaju ono sta pise, nego tumace na svoj nacin.

Izgleda da je doslo do zabune. U pitanju je bio tekst o SK+ gde se spominje Iko medija koja je sklopila ugovor o zastupanju SK-a i eto zabune :)

Dakle kako stoje stvari u pitanju je bila zabuna i nista od SK-a na IKOM-u. Izvinjavam se na unesenoj "pometnji" ali nije bilo do mene. JA sam samo hteo da rascistim nesto sta je i po mom misljenju bilo neverovatno (da IKOM kupi SK) :)
Ja verovatno ne bih ni odreagovao da nije bilo dodatne zabune u vasoj temi "SK i ostali operateri" gde se spominjao problem sa jotelom gde "nislija" pise sledece

ne mogu da verujem...u cemu je problem...kako su funkcionisali god. dana? a sa Ikomom mogu da se dogovore...jel postoji neka sansa da se ipak dogovore

Ali za 100% tacnu informaciju cekamo odgovor "nadlaznih" :)

Ajmo u "rasciscavanje" :P

baja
24.08.2007, 12:08
cekamo "nadlezne" :)

SPORTKLUB
24.08.2007, 12:29

- Nasa firma se zove IKO MEDIA
- Icom je rekao da je SK skup

baja
24.08.2007, 14:08

dalo se ocekivati ;)

hvala.

admin
24.08.2007, 15:13

dalo se ocekivati ;)

hvala.

TOTAL TV

dr.dule
06.12.2007, 11:38

odakle sada u IKOM osnovnoj ponudi NASN UK a vi ste bili skupi? ili je taj NASN bas jeftiniji od SK(po kvalitetu nije bolji(da je NASN Europe onda bi bili tu izjednacaeni)) ako je tako onda je cudno sto su ove derikoze sa SBB ubacile NASN UK u pay ponudu i to sa ubacivanjem one kutije sto su nabavili jeftino(5000dinara ugradnja i aktiviranje kartica) a ne u osnovnu ponudu u kojoj svi kanali zajedno neprelaze 3evra....stvarno u Srbiji nikada dovoljna zarada.

murinjo80
25.12.2008, 12:25
Da li je tacna informacija da ce do nove godine Sport klub i Sport klub plus poceti da se emituje na IKOM kablovskoj.Hvala unapred na odgovoru

SPORTKLUB
25.12.2008, 15:41
Da li je tacna informacija da ce do nove godine Sport klub i Sport klub plus poceti da se emituje na IKOM kablovskoj.Hvala unapred na odgovoru

da sport klub + i doq

murinjo80
25.12.2008, 16:05
Hvala,interesuje me sta se desava sa SPORT KLUBOM.....Da li ce on biti na IKOM kablovskoj.

Liverpool FC
25.12.2008, 16:23
Hvala,interesuje me sta se desava sa SPORT KLUBOM.....Da li ce on biti na IKOM kablovskoj.

Pa ako ce biti Sport Klub + sigurno ce biti i Sport Klub
pozz

levi
25.12.2008, 17:08
Da, ali oni najavljuju od 1.1. samo SK+. Da ne poverujes :D

Zna li se okvirno kada mozemo da ocekujemo pravi SK?

Hvala

SPORTKLUB
25.12.2008, 18:46
Da, ali oni najavljuju od 1.1. samo SK+. Da ne poverujes :D

Zna li se okvirno kada mozemo da ocekujemo pravi SK?

Hvala

dakle, od 01/01 ide sk +. sto se tice sk, pitajte kablovskog operatera

ogischa
21.02.2009, 01:27
aaaaaaaaaa!!! ljudi idalje nista od sport kluba na IKOMU!!! samo sport klub + IKOM idalje nista ne obavestava!

asdfgh
09.04.2009, 21:41
poludecu,poludecu jos sad kad ce prenositi moto gp, ovo stvarno nije normalno. treba svi da predjemo na drugog operatera, kada ove iz ikoma ni ne interesuje sta mi hocemo, vazno da oni dobijaju pare. >:( >:( >:(
saljite im mailove dok ne polude, ja cu svakog dana ako treba, bezobrazni su vise.

spiki
09.04.2009, 22:51
ja bih predlozio neshto...motka u vugla i razbijaj govna:D:D:D

SPORTKLUB
10.04.2009, 15:00
poludecu,poludecu jos sad kad ce prenositi moto gp, ovo stvarno nije normalno. treba svi da predjemo na drugog operatera, kada ove iz ikoma ni ne interesuje sta mi hocemo, vazno da oni dobijaju pare. >:( >:( >:(
saljite im mailove dok ne polude, ja cu svakog dana ako treba, bezobrazni su vise.

pitajte ih zasto ne uzimaju sk?

dudaisofi
29.04.2009, 13:42
Pitao i dobio odgovor-za sada nema mogucnosti za gledanje SPORT KLUBA.

Liverpool FC
29.04.2009, 13:49
Pitao i dobio odgovor-za sada nema mogucnosti za gledanje SPORT KLUBA.

Znaci da je do njih a ne do SK. ;)

Ledja
03.05.2009, 22:41
Stvarno, hoce li konacno raspali IKOM otkupiti SK, da mozemo kao sav normalan svet da uzivamo u sportovima koje volimo! Ako ovo cita neko iz IKOM-a (a verovatno cita), nema vise smisla ljudi!

murinjo80
30.05.2009, 13:02
Jel ima nesto novo za SPORT KLUB na Ikom kablovskoj.Znaci mi danas mozemo da sanjamo Celsi-Everton na SK.

SPORTKLUB
30.05.2009, 19:02
Jel ima nesto novo za SPORT KLUB na Ikom kablovskoj.Znaci mi danas mozemo da sanjamo Celsi-Everton na SK.

ljudi, molimo vas da nas razumete - pitajte IKOM kad ce da nas uzme

ogischa
16.09.2009, 14:25

ljudi, molimo vas da nas razumete - pitajte IKOM kad ce da nas uzme

Potpuno ste u pravu,ali razumite nas.Oni kad ih pozoves uvek iskuliraju i tako se zavrsi svaki razgovor!! Iskreno mislim da od nas kao korisnika nema vajde, za tako nesto ne sisaju nas ni dva posto!!!

pedjadr
11.10.2009, 18:24
kada ce biti sportkluba i na IKOMU

SPORTKLUB
12.10.2009, 21:13

rekli su da ce da se zna za dve nedelje

pedjadr
13.10.2009, 22:41
hvala

ogischa
15.10.2009, 14:04

rekli su da ce da se zna za dve nedelje

samo nas obavestite kakv je konacan ishod! hvala puno!!

murinjo80
23.10.2009, 13:28
U prevodu za par dana,ajde i to da vidimo.Ja nisam optimista,kada pozovem njihov centar dobijem odgovor -zabelezili smo vase interesovanje i tako vec 2 godine.

SPORTKLUB
23.10.2009, 16:08
U prevodu za par dana,ajde i to da vidimo.Ja nisam optimista,kada pozovem njihov centar dobijem odgovor -zabelezili smo vase interesovanje i tako vec 2 godine.

cekamo i mi

murinjo80
27.10.2009, 14:43
Zvao IKOM i dobio odgovor da pojma nemaju za pustanje Sport klub kanala u svoju ponudu.Sta reci vise za njih,osim trazimo druge mogucnosti za gledanje.

murinjo80
08.11.2009, 23:07
Ljudi,jel ima nesto novo oko SPORT KLUBA na IKOMU?

SPORTKLUB
09.11.2009, 14:02

nece biti sk na ikomu. verovatno nemamo dovoljno dobaru programsku ponudu. to je procena kablovskog operatera

fergi 2
09.11.2009, 17:20

nece biti sk na ikomu. verovatno nemamo dovoljno dobaru programsku ponudu. to je procena kablovskog operatera
Ne?u dublje da ulazim u to,samo jedno pitanje:Kakav je to "Turnir ampionki" na kom igraju Bartoli,Lisi?ki i kojekakve pacerke a vi ga prenosili?Da,znam da mu vi niste dali ime,ali nemojte se brukati ljudi.Pa kad bi ja bio komentator na SK bilo bi me sramota da pre rane zore prenosim takvu smejuriju.

SPORTKLUB
09.11.2009, 18:27

Ne?u dublje da ulazim u to,samo jedno pitanje:Kakav je to "Turnir ampionki" na kom igraju Bartoli,Lisi?ki i kojekakve pacerke a vi ga prenosili?Da,znam da mu vi niste dali ime,ali nemojte se brukati ljudi.Pa kad bi ja bio komentator na SK bilo bi me sramota da pre rane zore prenosim takvu smejuriju.

turnir se tako zove. ne moras da ustajes rano

dr.dule
10.11.2009, 14:35

juce su ubacili Arenu a bio im je skup SportKlub. ocigledno da je borba glavnih operatera na uskrb publike. jos ce biti u pravu Dragisa Kovacevic da je mnogo kanala sportskog sadrzaja. mala bara mnogo zaba.

DANIJEL BL
10.11.2009, 15:02
Nije to nita....?ovjek zaduen za otkup prava na mom kablovskom operateru i dalje misli da DSF prenosi Bundes Ligu....i mene ubje?uje u to....

dr.dule
10.11.2009, 23:37
ima SOS kanal? to je moj omiljeni kanal. kanal ciji je vlasnik veliki borac za srpski sport od najezde ovi stranih propagadnih servisa sa raznim sportskih priredbi.

SPORTKLUB
11.11.2009, 14:21
ima SOS kanal? to je moj omiljeni kanal. kanal ciji je vlasnik veliki borac za srpski sport od najezde ovi stranih propagadnih servisa sa raznim sportskih priredbi.

da li je to onaj, koji je nama kao siromasnom i tlacenom pucanstvu, darivao holadjane i francuze. bez otkupljenih prava. pravi robin hud

dr.dule
11.11.2009, 18:29
da mu uzmete Loknera mozda bi Vas jos vise ,,voleo''. taman za neku dobru ligu od leta.

SPORTKLUB
12.11.2009, 13:54
da mu uzmete Loknera mozda bi Vas jos vise ,,voleo''. taman za neku dobru ligu od leta.

nema toliko prasica i jagnjica kod nas. a i on je ipak navikao da radi ove elitne lige

dr.dule
12.11.2009, 21:38

nema toliko prasica i jagnjica kod nas. a i on je ipak navikao da radi ove elitne lige

bice taj zadovoljan i sa onim giricama iz prodavnice preko puta a mozda i sa pljekom kod Lokija ako ga nesruse dok se Lokica pojavi. a sto se tice elitnih liga brzo bi se taj prebacio na ove vase ,,kanta'' pakete. i spustite cenu ovom mucenom Ikomu da vas ljudi malo vide . malo arene malo sportkluba a tu je i eurosport sa bundes ligom.

SPORTKLUB
13.11.2009, 11:17

bice taj zadovoljan i sa onim giricama iz prodavnice preko puta a mozda i sa pljekom kod Lokija ako ga nesruse dok se Lokica pojavi. a sto se tice elitnih liga brzo bi se taj prebacio na ove vase ,,kanta'' pakete. i spustite cenu ovom mucenom Ikomu da vas ljudi malo vide . malo arene malo sportkluba a tu je i eurosport sa bundes ligom.

ikom je odbio ponudu koja se ne odbija. dugacak je put od kante do glave

dr.dule
13.11.2009, 12:10
ikom je odbio ponudu koja se ne odbija....

stavili ste gazdi Ikoma konjsku glavu u krevet i on je opet odbio ponudu? sta su mu tek ponudli ovi sa arenasporta pa ih odmah prihvatio? tastu umesto zene!

SPORTKLUB
13.11.2009, 12:23
ikom je odbio ponudu koja se ne odbija....

stavili ste gazdi Ikoma konjsku glavu u krevet i on je opet odbio ponudu? sta su mu tek ponudli ovi sa arenasporta pa ih odmah prihvatio? tastu umesto zene!

boze dr.dule, pa mi volimo zivotinje.

dr.dule
13.11.2009, 21:41
to bolje po vas mada ovo sa Tatom je izgleda urodilo plodom.
jo ?e Dragia postati novi otac nacije. zabraniti svim kanalima da prenose inostrane lige i pustiti nae livada lige. pa nek se onda veliki igra?i krljaju za beogradsku zonu ili drugu pomoravsku.
ono me? u Mladenovcu ili u Prijepolju , prenos na SportKlub i uletov glas koji sa oduevljenjem prati me?.

SPORTKLUB
14.11.2009, 23:02
to bolje po vas mada ovo sa Tatom je izgleda urodilo plodom.
jo ?e Dragia postati novi otac nacije. zabraniti svim kanalima da prenose inostrane lige i pustiti nae livada lige. pa nek se onda veliki igra?i krljaju za beogradsku zonu ili drugu pomoravsku.
ono me? u Mladenovcu ili u Prijepolju , prenos na SportKlub i uletov glas koji sa oduevljenjem prati me?.

da malcice ne preuvelicivamo DrK-a. jeste da ce zlobnici reci da je on covek koji je sa uspehom u isto vreme nosio partizanov i zvezdin ders, navijao i za cetnike i partizane, ali bas da ce nas sve vratiti na taj nivo....mnogo bre

zagi
26.03.2010, 00:11
cetiri meseca su vec prosla a niko se ne interesuje kada ce se Sport klub naci u Ikomovoj ponudi,pored mene prolaze utakmice NBA-a mecevi Djokovica i ostalih tenisera a ja od toga nista ne vidim pa pitam nekoga ko zna,da li se uopste pregovara sa Ikomom i ima li imalo nade za nas iz Ikoma,ko koci i zasto

SPORTKLUB
26.03.2010, 10:19
cetiri meseca su vec prosla a niko se ne interesuje kada ce se Sport klub naci u Ikomovoj ponudi,pored mene prolaze utakmice NBA-a mecevi Djokovica i ostalih tenisera a ja od toga nista ne vidim pa pitam nekoga ko zna,da li se uopste pregovara sa Ikomom i ima li imalo nade za nas iz Ikoma,ko koci i zasto

zagi, ikom je prvobitno prihvatio da nas uvrsti u ponudu, posle par godina, ali je posle par dana konstatovao da neko drugi ima bolju programsku sportsku ponudu.

zagi
26.03.2010, 15:05
onda su pogresili jer imati tako kvalitetan tenis skoro svaki dan,imati najbolju evropsku i svetsku kosarku nije to losa ponuda iako,ruku na srce,njihov monter mi rece da im je Sport klub zacepio vrlo veliku cenu a i da im SBB ne dozvoljava da uvrste Sport klub u ponudu ali se ja ipak nadam da ce prevladati ekonomski momenti jer je u vreme krize svaki dinar dobro dosao.
pozdrav

Vladan
26.03.2010, 15:07
Promijeni operatera,uzmi nekog ko ima sve sportske kanale @(*6sd$%

zagi
26.03.2010, 15:16
nemoguce su promene jer celo naselje ima Ikom i tu nema drugih operatera ,jedino moze sa satelita ili tv preko telef. kabla

Vladan
26.03.2010, 15:18
Pa moze i TTV i IPTV,i jedni i drugi su bolji od Ikoma,s tim sto ni Telekom nema SK cini mi se (%fsd%&j
Ali ce ga oni svakako prije dobiti od Ikoma...

SPORTKLUB
26.03.2010, 15:37
onda su pogresili jer imati tako kvalitetan tenis skoro svaki dan,imati najbolju evropsku i svetsku kosarku nije to losa ponuda iako,ruku na srce,njihov monter mi rece da im je Sport klub zacepio vrlo veliku cenu a i da im SBB ne dozvoljava da uvrste Sport klub u ponudu ali se ja ipak nadam da ce prevladati ekonomski momenti jer je u vreme krize svaki dinar dobro dosao.
pozdrav

ne zelim da kazem da monter ikoma ne govori tacno, ali kazem ti kako je. dakle nije ekonomski momenat, nego procena o kvalitetu.

zagi
26.05.2010, 17:55
javlja li vam se u SK iko iz Ikoma zar oni ne vide da ste dobili Engleze ,o cemu oni uopste misle ja se ubih saljuci im poruke a oni nista,imal li barem trun nade da uvrste SK u ponudu uskoro

SPORTKLUB
26.05.2010, 17:58
javlja li vam se u SK iko iz Ikoma zar oni ne vide da ste dobili Engleze ,o cemu oni uopste misle ja se ubih saljuci im poruke a oni nista,imal li barem trun nade da uvrste SK u ponudu uskoro

sve, ali sve zavisi od njih

dr.dule
26.05.2010, 23:13
a mozda i neki ne razjasnjeni odnosi izmedju kablovskih operatera? eskluziva je cudo.

SPORTKLUB
27.05.2010, 09:35
a mozda i neki ne razjasnjeni odnosi izmedju kablovskih operatera? eskluziva je cudo.

glupost. casa vode je cudo. svako, ali svako moze da nas uzme.

dr.dule
27.05.2010, 15:18
naravno da nisu isti uslovi za SBB i ostale...casa vode je cudo a casa vinjaka jos vece. budi ozbiljan kao vrsnjak Martin Palermo.

zagi
15.06.2010, 22:54
ko o cemu ja o Ikomu ali svako se cese gde ga svrbi pa zato pitam da li oni tamo znaju da SK uskoro prenosi PL i da li ce SK ponuditi Ikomu placeni PL HD kanal da nas iz Ikoma sunce ogreje

pozdrav

SPORTKLUB
16.06.2010, 10:42
ko o cemu ja o Ikomu ali svako se cese gde ga svrbi pa zato pitam da li oni tamo znaju da SK uskoro prenosi PL i da li ce SK ponuditi Ikomu placeni PL HD kanal da nas iz Ikoma sunce ogreje

pozdrav

pitajte vaseg kablovskog operatera, ali svakako da ko ne bude imao sve nase kanale, tesko da ce imati i pl hd

zagi
16.06.2010, 12:59
ma nemoze se doci do njih nikako pa apelujem na korisnike Ikoma ako ih ima prijavljenih na SK forumu da vrsimo stalni pritisak na Ikom dok ne uvrste SK u ponudu

pozdrav

kezman75
17.06.2010, 22:51
ma nemoze se doci do njih nikako pa apelujem na korisnike Ikoma ako ih ima prijavljenih na SK forumu da vrsimo stalni pritisak na Ikom dok ne uvrste SK u ponudu

pozdrav

nije Ikom kriv nego je Sport klub cedo SBB ..a Ikom je neposlusan bio prema SBB ...Sport klub nikad nece biti na ikomu zato sto monopolista SBB Sport klub koristi za ucenu i gutanje manjih KDS ..To je jedan od SRmanijih primara monopola u ovoj zemlji .. Kratko i jasno SBB preko Sport Kluba da cenu koju Ikom ne moze da plati ili koja je suluda za jedan kanal a onde korsinicima kaze pitajte IKOM ... u svakoj uredjenoj zemlji kanal sport klub bi isto kostao i SBB i Ikomu i IPTV gde takodje nikad nece biti Sport Kluba ko sto je SBB pokusao da gusi i ugusi Arenu ...

zagi
17.06.2010, 23:01
znaci za nas sa Ikoma PL samo preko interneta ,steta

SPORTKLUB
18.06.2010, 10:12

pozdrav

nije Ikom kriv nego je Sport klub cedo SBB ..a Ikom je neposlusan bio prema SBB ...Sport klub nikad nece biti na ikomu zato sto monopolista SBB Sport klub koristi za ucenu i gutanje manjih KDS ..To je jedan od SRmanijih primara monopola u ovoj zemlji .. Kratko i jasno SBB preko Sport Kluba da cenu koju Ikom ne moze da plati ili koja je suluda za jedan kanal a onde korsinicima kaze pitajte IKOM ... u svakoj uredjenoj zemlji kanal sport klub bi isto kostao i SBB i Ikomu i IPTV gde takodje nikad nece biti Sport Kluba ko sto je SBB pokusao da gusi i ugusi Arenu ...

obicno ne reagujem na ovakve postove, ali na ovaj moram, prosto jer je pun neistina.
necu da odgovaram o cedima, cedomorstvima i ostalim insinuacijama. da smo bilo cije cedo, jasno da poneki kanali ne bi bili kod "nase majcice".
ali moram da ogovorim u vezi kablovskog operatera - ikom. naime, kao sto je nekima poznato, ikom ima sk +. dobio ga je posle dve godine postojanja. do tada ne nije mogao, bilo je preskupo ili sta ti ja znam - vec jednostavno nije hteo.
kao sto nije hteo da uzme sk pre par meseci, iako je sve bilo dogovoreno pa cak, a ne kao u ovom potpuno netacnom postu, jedinstvena cena, koju sk ima prema svim operaterima. dakel, tada je taj kablovski operater rekao da, posle svih uspesnih pregovora, sk ipak nije to sto im treba.
prema tome, nasa zelja da nas svi imaju, ali nije uvek sve na nama. zavisi dosta i od kablovskog operatera

kezman75
19.06.2010, 20:02

pozdrav

obicno ne reagujem na ovakve postove, ali na ovaj moram, prosto jer je pun neistina.
necu da odgovaram o cedima, cedomorstvima i ostalim insinuacijama. da smo bilo cije cedo, jasno da poneki kanali ne bi bili kod "nase majcice".
ali moram da ogovorim u vezi kablovskog operatera - ikom. naime, kao sto je nekima poznato, ikom ima sk +. dobio ga je posle dve godine postojanja. do tada ne nije mogao, bilo je preskupo ili sta ti ja znam - vec jednostavno nije hteo.
kao sto nije hteo da uzme sk pre par meseci, iako je sve bilo dogovoreno pa cak, a ne kao u ovom potpuno netacnom postu, jedinstvena cena, koju sk ima prema svim operaterima. dakel, tada je taj kablovski operater rekao da, posle svih uspesnih pregovora, sk ipak nije to sto im treba.
prema tome, nasa zelja da nas svi imaju, ali nije uvek sve na nama. zavisi dosta i od kablovskog operatera

ok u istoj ste zgradi i malo se pozajmljuje kad treba da se kupe prava ...
ako je tako kao sto kazete jel i IPTV Telekoma ne zeli da plati Sport Klub ili nema pare da kupi o cemu se radi ..
ili Vam SBB ne da da pojacate konkurenciju ---- Nije mogudje da 2 ozbiljna KDS ne zele Premijer Ligu u svom KDS ....

NIK
19.06.2010, 20:16
Ma da. To su price za malu decu da su isti uslovi za sve. I#^@8 I#^@8 Sigurno niste u ponudi IPTV-a zato sto oni nece da vas uvrste? &*#GI(] Ne nego ste zacepili takvu cenu kakvu oni NE MOGU da prihvate. Mogu ali bi cena pretplate morala naglo gore, s cime bi vi postigli isti cilj. &+I}\

dr.dule
20.06.2010, 18:29
Sava dobio najveći čvarak na forumu i sada zauzima mesto koje kao bog i batina u firmi i zaslužuje...čestitamo i u to ime sa čašom vinjaka a neki sa vodom da nazdravimo. *$^%T

naravno da nisu isti uslovi za vladara srpske kablovskih krovnih i vazdušnih položaja i za neke lokalce. sa lokalcima ne dele holove, kanalizacione i vodovodne vertikale, krov , liftove, vazduh, portire... mada i ti lokalci su stvarno tužno jedno društvo koje je odavno trebalo najuriti i iseći im kablove na krovu.

zagi
03.08.2010, 19:32
ponovo ja o Ikomu ,javljaju li se uopste u vezi potpisivanja ugovora sa SK

Vamos96
03.08.2010, 19:46
Postovani Zagi

Nazalost, ne mogu da kazem nista pozitivno po ovom pitanju. Ponovicu ono sto je vec poznato.
Upoznati ste da IKOM nije hteo da uvrsti u svoju ponudu SK, iako je vec sve bilo dogovoreno.
Tada su izjavili da SK ipak nije to sto im treba. I to nakon uspesnih pregovora.
Nasa je zelja da nas svi imaju, ali nije uvek sve na nama. Zavisi dosta i od kablovskog operatera.

Vas SportKlub

jax
08.08.2010, 19:10
Ja sam u delu grada gde su sve zgrade prkljucene na IKOM (od kog mi se btw povraca) i platio bih koliko god treba da predjem na SBB ali se to cini nemogucim. Pravio sam licno peticiju i imao potpise vecine stanova, kontaktirao SBB i ostalo je na tome. "Prebacicemo zahtev kolegama koe se time bave" i slicno, proslo godinu dana ja digao ruke. Zanime me bas da li je taj "trzisni princip" ikome omogucio da promeni kabovskog operatera u ovom gradu (a da ne pricamo o Totalu ili IPTV-u). Dakle volja vecine da gleda SK preko SBB-a postoji ali mogucnost ne. Prema tome porazgovarajte malo sa vasim partnerom SBB-om i vidite kako da obican sve malo jednostavnije dodje do njih i njihovih usluga. Cini mi se da je u BGD podeljena teritorija (ne znam po kom prncipu i kada) i to ti je sto ti je. Ne vidim ja tu nigde trzisnog principa pa prema tome ni razlog da se SK exluzivno daje na SBB-u jer eto primera - ja vec godinama ne uspevam da predjem na SBB! A znam jos mnogo primera. Pozdrav.

zagi
09.08.2010, 14:21
u ovom slucaju sve puca po ledjima nas malih korisnika ,imamo provajdera koga ne mozemo promeniti ni naa koji nacin a veliki igraci teraju inat jedni drugima,IKOM kaze da im je SK zacepio visoku cenu a tu je i netrpeljivost SBB-a prema IKOMU ,a SK kaze mi svima nudimo kanal po istoj ceni ali nas je IKOM odbio(sto je suludo sa strane IKOM-a).
na zapadu se bore za jednog pretplatnika vise a u nasem slucaju vise hiljada korisnika IKOMA vec godinama ne moze da gleda NBA,najbolji tenis a sada i najbolji fudbal u Evropi a najgore je sto niko ne popusta i nema naznaka zs srecan kraj a najgore prolazimo mi obicni korisnici nazalost.

SPORTKLUB
10.08.2010, 00:06
u ovom slucaju sve puca po ledjima nas malih korisnika ,imamo provajdera koga ne mozemo promeniti ni naa koji nacin a veliki igraci teraju inat jedni drugima,IKOM kaze da im je SK zacepio visoku cenu a tu je i netrpeljivost SBB-a prema IKOMU ,a SK kaze mi svima nudimo kanal po istoj ceni ali nas je IKOM odbio(sto je suludo sa strane IKOM-a).
na zapadu se bore za jednog pretplatnika vise a u nasem slucaju vise hiljada korisnika IKOMA vec godinama ne moze da gleda NBA,najbolji tenis a sada i najbolji fudbal u Evropi a najgore je sto niko ne popusta i nema naznaka zs srecan kraj a najgore prolazimo mi obicni korisnici nazalost.

tvrdim vam da ikom ne govori istinu. najblaze receno. cena uopste nije bila sporna. sve je bilo dogovoreno, ali su onda oni, ikom, promenili odluku i dogovor. nosu hteli da nas uzmu

dr.dule
11.08.2010, 00:23
kakav bakzuz treba da budes da imas taj ikom u zgradi. #%d*

uzimaj taj total tv. malo skuplja varijanta ali imas i SK i Komsije i naravno Espn A

cole85
12.08.2010, 22:23

uzimaj taj total tv. malo skuplja varijanta ali imas i SK i Komsije i naravno Espn A

veliki baksuz $JS}| a sto se tice totala dzabe onaj ko voli da gleda premier ligu jer koliko vidim to ce biti samo na digitalnoj ovi dodatni kanali mi mozda nesto i vidimo na sk+ a sport klub po prici administracije sa ovog foruma koiko vidim do ikoma iz ikoma kazu da nije do njih i onda tu korisnici ispadnu najvece budale po obicaju ja jedino da idem od vrata do vrata uperim pistolj i teram penzionere da predju na sbb neznam kako drugacije $#^%RT

SPORTKLUB
12.08.2010, 22:56

veliki baksuz $JS}| a sto se tice totala dzabe onaj ko voli da gleda premier ligu jer koliko vidim to ce biti samo na digitalnoj ovi dodatni kanali mi mozda nesto i vidimo na sk+ a sport klub po prici administracije sa ovog foruma koiko vidim do ikoma iz ikoma kazu da nije do njih i onda tu korisnici ispadnu najvece budale po obicaju ja jedino da idem od vrata do vrata uperim pistolj i teram penzionere da predju na sbb neznam kako drugacije $#^%RT

ovim zavrsavam pricu o pomenutom kabl operateru - iako je sve, ponavljam, sve bilo dogovoreno, u poslednjem trenutku su odustali od sport kluba. to je bila njihova odluka. to je jedina istina

Somi90
18.08.2010, 20:02
Znaci place mi se, zivim u zgradi a niko od komsija nije zainteresovan da promeni kablovskog operatera ili da uradi bilo sta, dok ja od 2006 cekam sa IKOM-om da gledam NBA i tenis a sad i trunka mog vremena posvecena gledanju TV-a zahvaljujuci premijer ligi je otisla do djavola..ovo je stvarno prevrsilo svaku meru.. +-*^%*

p.s- znam da nije do sportkluba, samo zelim da apelujem na sve korisnike IKOM-a da ako ikako mogu da vrse pritisak na IKOM u vezi sportklub-a, neka to ucine kako mogu.

mr.gold
18.08.2010, 20:13
Somi, oni su posebna sorta, ne znam da li ces sta uspeti $%&5qw7

A sto se tice zamene kablovskih operatera, Znam da Radijus Vektor i SBB ne zalaze jedni drugima u zauzete teritorije, to je provereno.
A nisam siguran da li bi radosni docekali da otmu IKOM-u deo zarade.

jaksa011
25.08.2010, 16:01
Trebalo bi pokrenuti širu akciju oko Ikoma i Sport Kluba jel ovo prevazilazi sve mere i granice maltretiranja korisnika Ikom kablovskih usluga!!!Ne mogu da verujem da svi imaju SK a mi na Ikomu i dalje nemamo i zbog toga smo degradirani u odnosu na sve ostale.Sramota je da samo mi ne možemo da gledamo Premijer Ligu i nikom ništa čak i ne žele javno da iznesu u čemu je problem,ako je do SK neka javno saopšte da znamo!!!Neka Ikom podigne cenu pretplate ali neka nas izjednače sa svim ostalim gledaocima kablovskih kanala!!!

cole85
24.09.2010, 22:41
eto krecu 3,4,5 sk a ovo kolo premier lige samo jednu utakmicu mozemo da gledamo uzivo na ikomu http://www.sportklub.info/forum/index.php?topic=2715.0 i posle recite da su uslovi isti za sve ikom jeste takav kakav jeste ali ovo je sramota mnogo vise utakmica sam mogao da gledam kad je rts imao prava pored skupstine koju je nonstop ubacivao a evo sk toliko kanala a samo jedna utakmica uzivo za celo kolo viste ste ocigledno kupili prava za sbb a ne za teritoriju srbije $JS}|

SPORTKLUB
25.09.2010, 16:47
eto krecu 3,4,5 sk a ovo kolo premier lige samo jednu utakmicu mozemo da gledamo uzivo na ikomu http://www.sportklub.info/forum/index.php?topic=2715.0 i posle recite da su uslovi isti za sve ikom jeste takav kakav jeste ali ovo je sramota mnogo vise utakmica sam mogao da gledam kad je rts imao prava pored skupstine koju je nonstop ubacivao a evo sk toliko kanala a samo jedna utakmica uzivo za celo kolo viste ste ocigledno kupili prava za sbb a ne za teritoriju srbije $JS}|

cole, prvo je sramota sto tako govoris.
drugo, uskoro ces dobti sk.
trece, za drugo pitaj svog kablovskog operatera - ikom

jax
27.09.2010, 09:50
Da li sam dobro razumeo? SK na Ikomu? fghj48d Ne verujem u taj dan al ajde....

zagi
27.09.2010, 15:19
ma ja hocu i hocu bas da verujem da konacno pogledam ko covek PL,tenis i NBA molim moderatora da potvrdi ovu,konacno,lepu vest

SPORTKLUB
27.09.2010, 16:09
ma ja hocu i hocu bas da verujem da konacno pogledam ko covek PL,tenis i NBA molim moderatora da potvrdi ovu,konacno,lepu vest

tu konacnu potvrdu ces prvo morati da dobijes od svog kablovskog operatera !*^*-S&

cole85
28.09.2010, 16:42
sto da me bude sramota pa nisam ja nista slagao samo govorim cinjenice plus dao sam bio link za program na na kom je bila samo jedna utakmica uzivo premier lige a da li ce doci sk na ikom nadam se jel evo povecali su pretplatu od oktobra e sad ako je to istina sto ti kazes uskoro kod ikoma to moze da traje i godinu dana ali ajde daj boze da bude videcemo dal je ovo bila laz ili istina da dolazi sk na ikom %QWT&W

jax
30.09.2010, 14:42
I? Je l proveravao neko sa Ikomom, poznatijim i kao "kablovski operater"? Ja ne, ne mogu da ih smislim, jos da ih kontaktiram telefonom - #&^Dk*

zagi
04.10.2010, 13:09
nema sanse da se neko iz Ikoma javi o SK da li je sve bila necija neslana sala ?

zagi
12.10.2010, 01:18
samo nam recite da li pregovaraju......

murinjo80
28.10.2010, 18:16
Sport klub na ikom kablovskoj pocinje za dva-tri dana!

murinjo80
29.10.2010, 18:40
Danas oko 16h pocelo emitovanje SPORT Klub kanala na IKOM-kablovskoj.

cole85
30.10.2010, 02:40
krenuo i sk na ikomu docekasmo i to hvala administraciji na info da ce krenuti na ikomu sk ipak neocekivano sta smo sve doziveli od ikoma godinama

Somi90
30.10.2010, 12:12
E hvala bogu, Ikom se smislio.. %QWT&W 7@$** %&ES7 *#AI&D

zagi
30.10.2010, 18:26
ma hvala svima koji su doprineli dogovoru

ogischa
31.10.2010, 10:34
Sport Klub u osnovnoj ponudi na frekvenciji C29 (535.25 MHz) i MEGA paketu Digitalne TV.
Uživajte u fudbalu gledajući Premijer Ligu, pratite tenis i mnoge druge sportove na Sport Klubu na Vašoj kablovskoj televiziji.

zagi
03.11.2010, 19:20
odusevljen da su se dogovorili samo da upitam hoce li na Ikomu ici SK 3,4,5

pozdrav

cole85
05.11.2010, 19:41
tesko dacemo to da gledamo na ikomu to je rezervisano za sbb to samo kod njih ima i neverujem da ce da daju nekom drugom da hoce mogu odmah da puste na digitalnu na ikomu ali jbg mogu misliti cenu kolika je da se ubaci u ponudu

cole85
23.12.2011, 01:32
hoce li skoro doci na ikom sk prime i sk 3 , 4 , 5 ili cemo cekati ko sk godinama makr do pocetka primere vidite da sredite

saburo sakai
28.05.2017, 21:28
https://img.torrenthr.org/images/2017/05/28/CaptureOMdx0.jpg

glforge
31.05.2017, 14:21
https://img.torrenthr.org/images/2017/05/28/CaptureOMdx0.jpg

Počelo je! Mogli su doduše prvo da ponude sportski paket :biggrin:

saburo sakai
31.05.2017, 14:51
ne kontam ih stvarno, zvao sam ih bar 5x, molim onu ženu da mi ubace bar SK4, reko platiću više, ma jok :D samo mi kaže da će moja sugestija biti prosledjena dalje :D

još su kraljevi izbacili iz ponude eurosport 2 gde daju Bundes

sad da se molim da završe nešto do početka avgusta ali nisam optimista, pošto čitam da će prelazak ići fazno, neko u julu a neki u najgorem slučaju do kraja godine

zefram
01.06.2017, 11:42
ne kontam ih stvarno, zvao sam ih bar 5x, molim onu ženu da mi ubace bar SK4, reko platiću više, ma jok :D samo mi kaže da će moja sugestija biti prosledjena dalje :D

još su kraljevi izbacili iz ponude eurosport 2 gde daju Bundes

sad da se molim da završe nešto do početka avgusta ali nisam optimista, pošto čitam da će prelazak ići fazno, neko u julu a neki u najgorem slučaju do kraja godine

Bitka sa vetrenjačama :angry: To prilagođavanje SBB-u će trajati mesecima... :td:

mil85
22.08.2017, 15:30
interesuje me zasto je preko kablovske ukinut sport klub 1?inace pretplatnik sam IKOM operatera.sto je jos najtragicnije na mesto sport klub 1 je postavljen kanal film box koji je skremblovan...tako da sada imam sport klub 2 i 3.unapred hvala

Lallana20
01.10.2017, 18:02
Daj vise sredite audio, koji kurac komentator govori da je postignut goö a gol pola minuta kasnije dodje

Gb92
07.10.2017, 10:13
Ovo nije mesto gde se dobijaju zvanicne informacije od sportkluba i sbba

ikom i dalje ima sk1 samo skeniraj kanale

a svi ostali kome treba jos sportklubova nek predju na sbb .. do kraja god ce svi moci .. mada vecina i sada moze

za ovo kasnjenje imas call centar o cas posla ce to da rese ako si na sbb cim se neko pozali.