Announcement

Collapse
No announcement yet.

Borilački sportovi

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Borilački sportovi

    Srbija će u Londonu imate predstavnike u četiri borilačka sporta.

    Tekvondo

    Dragana Gladović (-57kg)

    Milica Mandić (-67kg)

    Damir Fejzić (-68kg)

    Boks

    Aleksandar Drenovak (-75kg)

    Rvanje

    Aleksandar Maksimović (-66kg)

    Dzudo

    Dmitri Gerasimenko (-90kg)
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

  • #2
    Је л' имају некакве шансе?
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • #3
      Milica je 7. nosioc tako da je ona možda i najbliža medalji, e sada ovo su OI, atmosfera i još mnogo toga može uticati na njih, pa ćemo vidjeti...
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

      Comment


      • #4


        Velika nada Crne Gore za medalju Srdjan Mrvaljevic koji je i nosilac crnogorske zastave nastup do 81 kg zapocece protiv borca iz Fidzija Josatekija Nauola. Oba borca su slobodna u prvom kolu.
        Nauol takodje nosi zastavu svoje zemlje na otvaranju
        Last edited by Vladan; 27-07-12, 13:59.
        sigpic

        Comment


        • #5
          Drenovak boksuje sutra u ponoć protiv Ekvadorca Maria Delgada Suareza
          sigpic

          Comment


          • #6
            Da li ce iko da prenosi Drenovka.
            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

            Comment


            • #7
              RTS2
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • #8
                Једва се провуче Дреновак.
                12:13 (4:3, 2:4, 6:6).



                У наставку се бије са Адемом Киличијем из Турске који је у борби пре њега победио Туркменистанца 14:7. Убедљиво. И искрено мислим да су мале шансе Александру.
                Меч са Турчином је на програму у четвртак, 2. августа, од 23:00ч.
                Last edited by Урош94; 29-07-12, 01:11.
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • #9
                  ma dobro , prebrodio je prvo kolo , i sam je reko da nije dosao u london kao turista , nego da uradi nesto

                  Comment


                  • #10
                    Nije lose. Mislim da je druga runda mogla i ubedljivije da se sudi u Aleksandrovu korist, ali vidim da se sudije jako retko usudjuju da daju vise od dva poena prednosti po rundi. Da se sudi po slobodnom utisku Drenovak bi ubedljivije pobedio jer je jasno da je daleko skolovaniji, a i iskusniji bokser od Ekvadorca.
                    E sad ono sto ne valja je da je Turcin na mene ostavio sjajan utisak iako mi je pre takmicenja bio nepoznat. Ima duze ruke, boksovao je jako pametno. i uz Gausha i Hartela ostavio najjaci utisak u ovoj konkurenciji. Moguce da je imao slabijeg rivala, ali cini mi se da je favorit u drugom kolu.
                    Sta god da uradi, kapa dole Aleksandru sto se uopste nasao na Olimpijskim igrama, tuzno bi bilo da nismo imali svog predstavnika u Londonu.

                    Comment


                    • #11
                      Drenovak: Nisam hteo da razočaram Novaka
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • #12
                        Mrvaljevic eliminisao Noula mada je bas bio iscrpljen na kraju. No plasirao se u osminu i to je najvaznije, sledeci protivnik mu je dobro poznat, to je Kanadjanin Fortije kojeg je pobijedio prosle godine u finalu svjetskog kupa. Taj mec je na programu u 12:45
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Pobjeda Kanadjanina, posle favorizovanog Bartona pobijedio je i Srdjana i nastavlja put kad medalji. 6 od 8 favorita je ispalo i Srdjanu se sve otvorilo ali posle 3 minuta se bas raspada i nema snage, nije spreman za ove OI i to je to.
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Kvota na Gerasimenka 1,10 protiv ovoga iz Obale Slonovace...Dakle, trebao bi lagano da ga prodje...
                            http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                            Comment


                            • #15
                              kada boksuje drenovak

                              Comment

                              Working...
                              X