Announcement

Collapse
No announcement yet.

Red Bull U.S. Grand Prix

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Red Bull U.S. Grand Prix



    U nedelju je na programu deseta trka u motogp kalendaru i vozice se na stazi Laguna Seka. Veoma vazna trka za vodecu trojicu, jer ovo je prilika da Pedrosa i Stoner prekinu fenomenalnu seriju Lorenca (samo prva i druga mesta, ne racunajuci Asen). Lorenco je imao solidne rezultate u Laguna Seki, jedna pobeda (moglo bi se reci poklon pobeda), ali ovog puta su veci favoriti za pobedu Pedrosa i Stoner. Pedrosa ce imati novi motor, Stoner novi agregat i bez toga Honda je dominantnija na ovoj stazi. Dukati se takodje nada dobrom rezultatu (ma koliko to cudno zvucalo). Rosi ce koristiti novi agregat, a Hejden je uvek raspolozen kad vozi pred domacom publikom. Toni Elias ce zameniti povredjenog Barberu na Pramak Dukatiju. Kao i predhodnih godina i ove godine imacemo wildcard vozaca. To je Steve Rapp i vozice CRT masinu.

    Tabela:




    Laguna Seka je u kalendaru od 2005. Specificna staza po mnogo cemu, krivine kakve necete videti ni na jednoj drugoj stazi. Na ovoj stazi, 2008. godine, vozena je jedna od najboljih trka u motogp sampionatu. Stoner je u kvalifikacijama bio brzi pola sekunde od Rosija, medjutim Rosi je u trci pokazao, ono sto je danas nemoguce zamisliti, da nije sve u brzini, da ima nesto i u mentalnom sklopu. Dakle Rosi je pobedio, Stoner odbio da mu cestita na pobedi ali to je vec deo istorije, ipak nadamo se da ce se nesto slicno ponoviti, nebitno ko budu akteri.



    Podaci o stazi

    duzina 3610 m
    sirina 15m
    levih krivina 7
    desnih krivina 4
    najduzi pravac 453m
    Last edited by crni; 24-07-12, 16:13.

  • #2
    Originally posted by crni View Post



    Laguna Seka je u kalendaru od 2005. Specificna staza po mnogo cemu, krivine kakve necete videti ni na jednoj drugoj stazi. Na ovoj stazi, 2008. godine, vozena je jedna od najboljih trka u motogp sampionatu. Stoner je u kvalifikacijama bio brzi pola sekunde od Rosija, medjutim Rosi je u trci pokazao, ono sto je danas nemoguce zamisliti, da nije sve u brzini, da ima nesto i u mentalnom sklopu. Dakle Rosi je pobedio, Stoner odbio da mu cestita na pobedi ali to je vec deo istorije, ipak nadamo se da ce se nesto slicno ponoviti, nebitno ko budu akteri.
    sigpic

    Comment


    • #3



      Sve u zivotu mu je zabava
      Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

      Comment


      • #4
        @Mirza

        ...ma sta ih briga..lepo je njima....doduse osmeh JL-a mi je pomalo "kiselkast",ali sta ce i on..?ne moze sudbinu da promeni..;)
        sigpic

        Comment


        • #5
          uplašeni osmjeh

          JLO u sebi: Bože evo ga opet blizu je , netreba mi on ^^

          HEHEHE
          Valentino Rossi #46

          G.O.A.T

          Comment


          • #6
            Nema Lorenzo potrebe za kiselim osmijehom,on itekako moze profitirati od Rossijevog dolaska...

            Comment


            • #7
              Originally posted by mirzacale View Post



              Sve u zivotu mu je zabava
              od sad kad me neko pita zasto sam toliki fan Doktora, bukvalno cu cutati i pokazati mu ovu sliku...
              treba ustvari pokazati ovu sliku nekom totalnom laiku i pitati ga sta misli koji vozac u ovom trenutku suvereno jurisa ka tituli a koji se muci evo vec drugu sezonu za redom i vozi daleko ispod svog nivoa... da odgovori cisto po izrazu lica...
              jedan je Doktor, a ovaj levo mu nece prici blizu ma sve da osvoji tih 9 titula... ma ne 9, 19 mu ne pomaze...
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • #8
                Ekstra,ovi ljudi nisu normalni. Nek se ponovi 2008 godina.
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Originally posted by Ares View Post
                  Ekstra,ovi ljudi nisu normalni. Nek se ponovi 2008 godina.
                  Samo neka se kolju sva trojica
                  Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                  Comment


                  • #10
                    Idemo!
                    Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                    Comment


                    • #11
                      Bravo za Stonera,jos uvek ne mogu da se pomirim sa tim da se povlaci.
                      Ovo mi je jedna od omiljenih staza i najgora trka koju sam gledao jer sam se strasno nervirao.Gledao sam je preko neta,na jeziku jebem li ga koji je bio gartant ciganski i jos je zabadalo (kocilo).Blago receno UZAS!!!
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        ubi kengur mambu samo tako....steta za sampionat sto je pao u Nemackoj..a ducati..??..sramota..pa oni njega sabotiraju mater im ....!!..strasno,svaka vise rec na tu temu je suvisna..sta li vise ceka,nije mi jasan..
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Sta se desilo Rossiju sto nije zavrsio trku nisam gledao??!!!

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by meca View Post
                            Sta se desilo Rossiju sto nije zavrsio trku nisam gledao??!!!
                            Pa sve je pocelo pre godinu i po dana...

                            Comment


                            • #15
                              Drugari
                              http://www.youtube.com/watch?v=dTfv4...ature=youtu.be
                              Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                              Comment

                              Working...
                              X