Announcement

Collapse
No announcement yet.

Partizan protiv NBA timova

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Partizan protiv NBA timova

    U oktobru u okviru NBA Europe Partizan ce dobiti priliku da odmeri snage sa dva NBA kluba. To je velika cast i dokaz sta je Partizan postao u Evropi i nagrada za sve trofeje i napore.
    http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

  • #2
    Odg: Partizan protiv NBA timova

    blago se njima

    Comment


    • #3
      Odg: Partizan protiv NBA timova

      Pazi da ne urade nesto vise...
      Partizan je poznat po svojoj granitnoj odbrani, ali nesto sumnjam da mogu da se brane protiv Denvera i Finiksa.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • #4
        Odg: Partizan protiv NBA timova

        [quote author=Tmac link=topic=1433.msg60454#msg60454 date=1240011945]
        Pazi da ne urade nesto vise...
        Partizan je poznat po svojoj granitnoj odbrani, ali nesto sumnjam da mogu da se brane protiv Denvera i Finiksa.
        [/quote]nema veze,taman imaju vremena da arenu,ciglu po ciglu prenesu u usa...tako da nece ni morati da se brane,igrace kod kuce...

        Comment


        • #5
          Odg: Partizan protiv NBA timova

          Odluka Evrolige da pozove Partizan dovoljno govori koliko smo veliki.Mislim da je ovo simbolicno gledano jedan od najvecih uspeha posle titule prvaka evrope.NBA timovi odbranu skoro pa ni ne igraju pa bi tu trebalo traziti neku sansu mada je rezultat manje vise nebitan jer sam poziv dovoljno govori sve.

          Comment


          • #6
            Odg: Partizan protiv NBA timova

            velika je stvar za partizan biti pozvan u SAD da igraju utakmice sa NBA timovima,ali mislim da nemaju sansi protiv denvera i phonixa.prosle godine je CSKA,prvak evrope,odigrao utakmicu protiv orlanda i izgubio sa 30 razlike,tako da milslim da ni partizan nece bolje proci.ali u svakom slucaju,super stvar za partizan.samo je pitanje u kakvom ce sastavu otici,jer skoro igurno ekipu napustaju velickovic i tepic

            Comment


            • #7
              Odg: Partizan protiv NBA timova

              Ma to su utakmice vise za promociju Partizana,mislim da rezultat nije uopste u prvom planu...

              Comment


              • #8
                Odg: Partizan protiv NBA timova

                ma kakav rezultat,nek im je sa srecom i nek sto manjijm rezultatom izgube

                Comment


                • #9
                  Odg: Partizan protiv NBA timova

                  Kao da ce Denver i Phoenix igrati sa najboljim igracima.....bice oko 30-35 razlike....i Partizan ce svoje najbolje da rasproda.....

                  Comment


                  • #10
                    Odg: Partizan protiv NBA timova

                    [quote author=Colts4Life link=topic=1433.msg65088#msg65088 date=1242760212]
                    Kao da ce Denver i Phoenix igrati sa najboljim igracima.....bice oko 30-35 razlike....i Partizan ce svoje najbolje da rasproda.....
                    [/quote]Normalno da ne?e igrati u najja?im ekipama.

                    Comment


                    • #11
                      Odg: Partizan protiv NBA timova

                      Ma bitno je da igramo u NBA!Zvezda sanja o tome! :P
                      INDIANAPOLIS COLTS RULES
                      http://lost-serbia.forumotion.com/forum.htm
                      http://ikariam.rs/

                      Comment


                      • #12
                        Odg: Partizan protiv NBA timova

                        [quote author=Payton Manning link=topic=1433.msg65154#msg65154 date=1242823245]
                        Ma bitno je da igramo u NBA!Zvezda sanja o tome! :P
                        [/quote]
                        Ne igrate vi u NBA, nego sa ekipom iz NBA. Vi ce te biti zadovoljni ako oni izadju i sa trecom ekipom.

                        Comment


                        • #13
                          Odg: Partizan protiv NBA timova

                          ja mislim da ne treba dovoditi u pitanje dal ce partizan da pobedi...
                          "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

                          Comment


                          • #14
                            Odg: Partizan protiv NBA timova

                            [quote author=danilo994 link=topic=1433.msg65291#msg65291 date=1242855702]
                            ja mislim da ne treba dovoditi u pitanje dal ce partizan da pobedi...
                            [/quote]Kad ne?e.

                            Comment


                            • #15
                              Odg: Partizan protiv NBA timova

                              [quote author=fare link=topic=1433.msg65324#msg65324 date=1242892012]
                              [quote author=danilo994 link=topic=1433.msg65291#msg65291 date=1242855702]
                              ja mislim da ne treba dovoditi u pitanje dal ce partizan da pobedi...
                              [/quote]Kad ne?e.
                              [/quote]
                              Boze polovni Partizan da bije one americke likove hahahahaha lep vic jel imate jos koji?
                              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                              Comment

                              Working...
                              X