Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zašto nema prenosa treninga motogp-a na SKPRIME

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zašto nema prenosa treninga motogp-a na SKPRIME

    Zašto nema prenosa treninga motogp-a na SKPRIME

  • #2
    Ni ja ne mogu da razumem, toliko smo se namucili kod kopernikusa da uvedu sk prime zbog moto gp trka, sada kad je najzanimljivije Vi nas ostavljate bez direktnog prenosa, a uveliste trke na sk3! Da li znate da u centralnoj i juznoj Srbiji niko nema taj kanal? Zbog cega to radite? Molim da ako niste u mogucnosti da ispostujete dato obecanje, obavestite gledaoce kako bi smo mogli da promenimo kablovskog operatera!

    Comment


    • #3
      Originally posted by ivan.71 View Post
      Ni ja ne mogu da razumem, toliko smo se namucili kod kopernikusa da uvedu sk prime zbog moto gp trka, sada kad je najzanimljivije Vi nas ostavljate bez direktnog prenosa, a uveliste trke na sk3! Da li znate da u centralnoj i juznoj Srbiji niko nema taj kanal? Zbog cega to radite? Molim da ako niste u mogucnosti da ispostujete dato obecanje, obavestite gledaoce kako bi smo mogli da promenimo kablovskog operatera!
      ja imam sk 3 ali ovo je smesno. Toliko sam se iznervirao nemam reci!Zasto ali zasto, su treninzi motogp na SK3 pored SkPrime? Poludecu zivota mi! AUUUU ne verujem,stvarno moze neko da nam odgovori, ima da izbrisem i sk prime i sve kanale bre, zbog real valencia ja ne mogu da gledam MOTO GP?????? Slobodno nemojte ni prenositi, bacite i F1 na SK4 ali bitno je da igraju Levante i Hetafe.
      Last edited by Cassius Clay; 16-08-12, 12:03.

      Comment


      • #4
        Originally posted by ivan.71 View Post
        Molim da ako niste u mogucnosti da ispostujete dato obecanje, obavestite gledaoce kako bi smo mogli da promenimo kablovskog operatera!
        Potpuno se slažem. Plaćam 950 din. mesečno uglavnom zbog toga da bih mogao da pratim auto i moto trke, ostali programi me ne interesuju preterano. Neka SBB ZVANIČNO objavi da više neće na SK Prime (koji je, koliko se sećam, otvoren baš zbog prenosa trka auto-moto sporta) direktno prenositi treninge, kvalifikacije i trke, već ih samo davati u snimku na Sport klubu, pa da se lepo ispozdravljamo i rastanemo.

        Comment


        • #5
          Napravii SK PRIME zbog auto-moto sporta a prenose fudbal Cak nece trening i kvalifikacije prenositi

          Comment


          • #6
            Ne mogu da precutim ovako nesto,stvarno nije u redu...koliko god mi je bilo drago sto se neko angazovao oko moto sporta i vidi se napredak,jos sam i hteo da predlozim ako su u mogucnosti da naprave emisiju iz studija pa da se malo iskomentarisu pred svaku trku nova desavanja,pa da se pusti i neki snimak kojim ce se taj komentar potvrditi,pa da mozemo i mi gledaoci da ucestvujemo,znaci da se sve to podigne na jedan malo visi nivo,oni me sad pokopase sa ovim snimcima na SK3,cak mislim,doduse nisam 100% siguran,da bukvalno nista ne ide direktno,cak i sama trka moto gp pocinje u 8,a oni je pustaju u snimku na SK u 9...Postujem sve one gledaoce Ajax TV,Barca TV,reprize finala tog engleskog kupa(koje je vec reprizirano nekoliko puta) i ostalih snimaka,ali ljudi,ovo je direktan prenos,i to sada kada je sezona postala vrlo zanimljiva...sta da kazem,osim SRAMOTA!!!

            Comment


            • #7
              Originally posted by shomi View Post
              Ne mogu da precutim ovako nesto,stvarno nije u redu...koliko god mi je bilo drago sto se neko angazovao oko moto sporta i vidi se napredak,jos sam i hteo da predlozim ako su u mogucnosti da naprave emisiju iz studija pa da se malo iskomentarisu pred svaku trku nova desavanja,pa da se pusti i neki snimak kojim ce se taj komentar potvrditi,pa da mozemo i mi gledaoci da ucestvujemo,znaci da se sve to podigne na jedan malo visi nivo,oni me sad pokopase sa ovim snimcima na SK3,cak mislim,doduse nisam 100% siguran,da bukvalno nista ne ide direktno,cak i sama trka moto gp pocinje u 8,a oni je pustaju u snimku na SK u 9...Postujem sve one gledaoce Ajax TV,Barca TV,reprize finala tog engleskog kupa(koje je vec reprizirano nekoliko puta) i ostalih snimaka,ali ljudi,ovo je direktan prenos,i to sada kada je sezona postala vrlo zanimljiva...sta da kazem,osim SRAMOTA!!!
              Ma te emisije pred neki dogadjaj moguce za glupavi tenis i neke druge sportove,a nas ko J*****
              sigpic

              Comment


              • #8
                sj...se nas ko slana papriku...

                Comment


                • #9
                  Jako sam besan jer sam sad pregledao programsku semu i video da nece biti ni direktan prenos trke,odnosno bice ali na SK3 sto meni ne znaci nista jer ga nemam.Tako da cu cekati tek reprizu u 21h.
                  Ne mogu da verujem i da su takvi cigani pa da ovog vikenda nista nemamo DIREKTNO.Evo zbog cega nema trka.

                  16:00 Austrijska liga: Ried – Austria W DIREKTNO
                  18:00 Trans World Sport
                  19:00 Španska liga: Real M – Valencia DIREKTNO
                  21:00 Španska liga: Barcelona - Sociedad DIREKTNO
                  23:00 Španska liga: Levante – Atletico M DIREKTNO

                  Koliko se secam SK PRIME nije namesten zbog ovog.Pa ovi ovde su poceli da lazu vise nego politicari!!!
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    i meni je totalno bez veze ovo... razumem i da je SK Prime zamisljen kao pomalo ekskluzivan kanal za direktne prenose svega i svacega, razumem i da je fudbal ipak daleko popularniji sport narocito kod nas, ali opet...
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by ivan.71 View Post
                      Da li znate da u centralnoj i juznoj Srbiji niko nema taj kanal? Zbog cega to radite?
                      I mi iz Vojvodine nemamo SK3, stvarno bruka i sramota!
                      A ako neko ima imalo mozga moze da vidi da su makar trke (nedelja) mogle da se uklope da idu direktno...
                      Last edited by Maslina; 17-08-12, 16:34.
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        MotoGP i F1 ce moci da idu na SK i na digitalnim kanalima(SK3,4,5)
                        Last edited by Cassius Clay; 17-08-12, 09:05.

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by KERSDRS View Post
                          MotoGP i F1 ce moci da idu na SK i na digitalnim kanalima(SK3,4,5)
                          Nisam baš siguran šta si mislio pod ovim "...će moći da idu"...
                          Ako će puštati na SK snimak, kao što su najavili za ovu trku, to me ne interesuje.
                          Da im plaćam neke dodatne pakete za SK3 (ne znam ni šta treba uzeti da bi se došlo do tog kanala) nemam nameru.
                          Već im plaćam više nego što gledam. Ako neće prenositi direktno trke na kanalima u osnovnoj ponudi, isti mi đavo sbb ili iptv.

                          Comment


                          • #14
                            Druze pozdrav tebi. Ja nemam nikakve veze sa Sk. Odgovor sam dobio od jednog korisnika u temi Prenosi 2012/13 (valjda se tako zove tema) . Nadji temu i procitaj. Ja sam pitao za MotoGP i dobi sam odvaj odgovor koji sam napisao i podelio ga ovde sa vama.

                            Comment


                            • #15
                              Premestite nam prenos na SK PRIME !!!!

                              Svaki trening nas interesuje, svaki minut voznje, u svakoj klasi.

                              Comment

                              Working...
                              X