PDA

Pogledati punu verziju : Zašto nema prenosa treninga motogp-a na SKPRIME

Labi
28.06.2012, 14:31
Zašto nema prenosa treninga motogp-a na SKPRIME

ivan.71
16.08.2012, 10:29
Ni ja ne mogu da razumem, toliko smo se namucili kod kopernikusa da uvedu sk prime zbog moto gp trka, sada kad je najzanimljivije Vi nas ostavljate bez direktnog prenosa, a uveliste trke na sk3! Da li znate da u centralnoj i juznoj Srbiji niko nema taj kanal? Zbog cega to radite? Molim da ako niste u mogucnosti da ispostujete dato obecanje, obavestite gledaoce kako bi smo mogli da promenimo kablovskog operatera!

弱肉強食
16.08.2012, 10:53
Ni ja ne mogu da razumem, toliko smo se namucili kod kopernikusa da uvedu sk prime zbog moto gp trka, sada kad je najzanimljivije Vi nas ostavljate bez direktnog prenosa, a uveliste trke na sk3! Da li znate da u centralnoj i juznoj Srbiji niko nema taj kanal? Zbog cega to radite? Molim da ako niste u mogucnosti da ispostujete dato obecanje, obavestite gledaoce kako bi smo mogli da promenimo kablovskog operatera!ja imam sk 3 ali ovo je smesno. Toliko sam se iznervirao nemam reci!Zasto ali zasto, su treninzi motogp na SK3 pored SkPrime? Poludecu zivota mi! AUUUU ne verujem,stvarno moze neko da nam odgovori, ima da izbrisem i sk prime i sve kanale bre, zbog real valencia ja ne mogu da gledam MOTO GP?????? Slobodno nemojte ni prenositi, bacite i F1 na SK4 ali bitno je da igraju Levante i Hetafe.

tarantula
16.08.2012, 12:09
Molim da ako niste u mogucnosti da ispostujete dato obecanje, obavestite gledaoce kako bi smo mogli da promenimo kablovskog operatera!

Potpuno se slažem. Plaćam 950 din. mesečno uglavnom zbog toga da bih mogao da pratim auto i moto trke, ostali programi me ne interesuju preterano. Neka SBB ZVANIČNO objavi da više neće na SK Prime (koji je, koliko se sećam, otvoren baš zbog prenosa trka auto-moto sporta) direktno prenositi treninge, kvalifikacije i trke, već ih samo davati u snimku na Sport klubu, pa da se lepo ispozdravljamo i rastanemo.

Boca
16.08.2012, 18:19
Napravii SK PRIME zbog auto-moto sporta a prenose fudbal:rulez: Cak nece trening i kvalifikacije prenositi:mad:

shomi
16.08.2012, 19:38
Ne mogu da precutim ovako nesto,stvarno nije u redu...koliko god mi je bilo drago sto se neko angazovao oko moto sporta i vidi se napredak,jos sam i hteo da predlozim ako su u mogucnosti da naprave emisiju iz studija pa da se malo iskomentarisu pred svaku trku nova desavanja,pa da se pusti i neki snimak kojim ce se taj komentar potvrditi,pa da mozemo i mi gledaoci da ucestvujemo,znaci da se sve to podigne na jedan malo visi nivo,oni me sad pokopase sa ovim snimcima na SK3,cak mislim,doduse nisam 100% siguran,da bukvalno nista ne ide direktno,cak i sama trka moto gp pocinje u 8,a oni je pustaju u snimku na SK u 9...Postujem sve one gledaoce Ajax TV,Barca TV,reprize finala tog engleskog kupa(koje je vec reprizirano nekoliko puta) i ostalih snimaka,ali ljudi,ovo je direktan prenos,i to sada kada je sezona postala vrlo zanimljiva...sta da kazem,osim SRAMOTA!!!

Ares
16.08.2012, 20:20
Ne mogu da precutim ovako nesto,stvarno nije u redu...koliko god mi je bilo drago sto se neko angazovao oko moto sporta i vidi se napredak,jos sam i hteo da predlozim ako su u mogucnosti da naprave emisiju iz studija pa da se malo iskomentarisu pred svaku trku nova desavanja,pa da se pusti i neki snimak kojim ce se taj komentar potvrditi,pa da mozemo i mi gledaoci da ucestvujemo,znaci da se sve to podigne na jedan malo visi nivo,oni me sad pokopase sa ovim snimcima na SK3,cak mislim,doduse nisam 100% siguran,da bukvalno nista ne ide direktno,cak i sama trka moto gp pocinje u 8,a oni je pustaju u snimku na SK u 9...Postujem sve one gledaoce Ajax TV,Barca TV,reprize finala tog engleskog kupa(koje je vec reprizirano nekoliko puta) i ostalih snimaka,ali ljudi,ovo je direktan prenos,i to sada kada je sezona postala vrlo zanimljiva...sta da kazem,osim SRAMOTA!!!

Ma te emisije pred neki dogadjaj moguce za glupavi tenis i neke druge sportove,a nas ko J*****

shomi
16.08.2012, 20:38
sj...se nas ko slana papriku...

Ares
16.08.2012, 20:41
Jako sam besan jer sam sad pregledao programsku semu i video da nece biti ni direktan prenos trke,odnosno bice ali na SK3 sto meni ne znaci nista jer ga nemam.Tako da cu cekati tek reprizu u 21h.
Ne mogu da verujem i da su takvi cigani pa da ovog vikenda nista nemamo DIREKTNO.Evo zbog cega nema trka.

16:00 Austrijska liga: Ried – Austria W DIREKTNO
18:00 Trans World Sport
19:00 Španska liga: Real M – Valencia DIREKTNO
21:00 Španska liga: Barcelona - Sociedad DIREKTNO
23:00 Španska liga: Levante – Atletico M DIREKTNO

Koliko se secam SK PRIME nije namesten zbog ovog.Pa ovi ovde su poceli da lazu vise nego politicari!!!

Miletić
16.08.2012, 20:47
i meni je totalno bez veze ovo... razumem i da je SK Prime zamisljen kao pomalo ekskluzivan kanal za direktne prenose svega i svacega, razumem i da je fudbal ipak daleko popularniji sport narocito kod nas, ali opet... :angry:

Maslina
17.08.2012, 07:11
Da li znate da u centralnoj i juznoj Srbiji niko nema taj kanal? Zbog cega to radite?

I mi iz Vojvodine nemamo SK3, stvarno bruka i sramota! :facepalm:
A ako neko ima imalo mozga moze da vidi da su makar trke (nedelja) mogle da se uklope da idu direktno...

弱肉強食
17.08.2012, 08:00
MotoGP i F1 ce moci da idu na SK i na digitalnim kanalima(SK3,4,5)

tarantula
17.08.2012, 12:20
MotoGP i F1 ce moci da idu na SK i na digitalnim kanalima(SK3,4,5)

Nisam baš siguran šta si mislio pod ovim "...će moći da idu"...
Ako će puštati na SK snimak, kao što su najavili za ovu trku, to me ne interesuje.
Da im plaćam neke dodatne pakete za SK3 (ne znam ni šta treba uzeti da bi se došlo do tog kanala) nemam nameru.
Već im plaćam više nego što gledam. Ako neće prenositi direktno trke na kanalima u osnovnoj ponudi, isti mi đavo sbb ili iptv.

弱肉強食
17.08.2012, 12:24
Druze pozdrav tebi. Ja nemam nikakve veze sa Sk. Odgovor sam dobio od jednog korisnika u temi Prenosi 2012/13 (valjda se tako zove tema) . Nadji temu i procitaj. Ja sam pitao za MotoGP i dobi sam odvaj odgovor koji sam napisao i podelio ga ovde sa vama.

The Doctor 46 V.R.
17.08.2012, 12:38
Premestite nam prenos na SK PRIME !!!!

Svaki trening nas interesuje, svaki minut voznje, u svakoj klasi.

tarantula
17.08.2012, 14:25
Nadji temu i procitaj.

Pozdrav i tebi. :)
Našao i pročitao... I ne dopada mi se mnogo ono što sam tamo video.
Postavio sam pitanje Vladanu u temi koju pominješ, pa da vidim šta će da odgovori.
Imam utisak da se sprema novo zavlačenje ruke u džep korisnika, ukoliko fudbal i tenis nisu jedino što nas zanima u životu.
A ko nam je kriv što gledamo neki glupavi Moto GP i F1...

Ares
17.08.2012, 15:34
Ma treba da ih prozivamo dok nam god ne budu dali direktan prenos,j*** ih fudbal kad morma da psujem.
Imam tri programa SK i na svakom je ili fudbal ili tenis.Ne bi se iznenadio da jednog momenta puste jednu istu utakmicu na dva razlicita kanala i kazu "pa to je prioritet,popularniji sport".

tarantula
17.08.2012, 18:16
Ma treba da ih prozivamo dok nam god ne budu dali direktan prenos...

Slažem se, ali ne verujem da će ih prozivke na ovom forumu previše uzbuditi.
Bolje da im zatrpamo neku mail adresu porukama, samo ne znam koju.

Ne bi se iznenadio da jednog momenta puste jednu istu utakmicu na dva razlicita kanala...

Ooo, pa dešavalo se to više puta, samo ti nisi primetio. :facepalm:

Dejan NS
17.08.2012, 23:10
E stvarno su usrali motku sa ovim potezom :(

Rossini
17.08.2012, 23:12
Imam tri programa SK i na svakom je ili fudbal ili tenis.Ne bi se iznenadio da jednog momenta puste jednu istu utakmicu na dva razlicita kanala i kazu "pa to je prioritet,popularniji sport".:haha:

Rossini
17.08.2012, 23:17
..ja imam obican Sk,zato se mnogo i ne uzbudjujem..sve je relativno u zivotu,pa i SK..gledao sam trke i pre 25 god,gledacu ih i sada,bili oni ili ne bili..;)..a jos kad cujem Viskovica..pa znaciiiiiiiiiii,odmah ,ne da menjam kanal,nego GASIM TV!!!!ne potcenjujem ta dva sporta nimalo,pogledam ono sto treba da se gleda,ali dara kad pretera meru..ma ziveo nama tenis i fudbal...::)..secam se ranije dok je igrala Monika,pa nisi mogao da cujes ni rezultat,a kamoli nesto drugo....vazi isto i za fudbal..sportski pregled bato,pa se informisi za primeru,kalco,bundes ligu..a sad..:facepalm:
EDIT
..fali vam BUGARSKA LIGA!!!!!!!!!:facepalm::fct::rofl_1:

Dejan NS
18.08.2012, 00:07
Stvarno ispadosmo papci , u programskoj semi pise trening u 00,00 i cekam sve do sad a ono maneken Ferika izlazi na teren u 01,00 kao sto i pise u programu . Stvarno nije OK.

urke030
18.08.2012, 07:00
Pozdrav svima , jutros je bio trening (prenos) na SK i lepo voditelj rece " ostanite uz SK3" ... Ocu ja ALL NEMAM !!!:facepalm:

tarantula
18.08.2012, 11:34
E stvarno su usrali motku sa ovim potezom :(

Nije to, Dejane, nikakvo "useravanje motke", već jednostavno bahat i bezobrazan odnos jedne firme koja pruža usluge prema svojim korisnicima, tako uobičajen i već milion puta viđen na ovim prostorima. Ako ne bude važnijih sportskih događanja u vreme trke (recimo, fudbalska utakmica Azerbejdžanske III lige), moći ćemo u direktnom prenosu da gledamo istu na SK, u protivnom emitovaće snimak u "odgovarajućem terminu". Bez ikakvog zvaničnog obaveštenja, objašnjenja, da ne pominjem izvinjenja prema svojim korisnicima...

Alan
18.08.2012, 12:33
I ja sam ljut sto nece biti direktan prenos trke, ali sta je tu je. Za 30 godina pracenja auto i moto sporta niko na ovim prostorima nije ozbiljnije i profesionalnije prenosio MotoGP i F1 od Sport Kluba. Umesto da im budemo zahvalni sto mozemo da gledamo od prvog slobodnog treninga sve klase mi ih ispljuvasmo. Neko je pomenuo Golf Klub, mozda cemo uskoro imati Auto-Moto Sport Klub i svi problemi ce biti reseni.

Stevudza11
18.08.2012, 12:52
I ja sam ljut sto nece biti direktan prenos trke, ali sta je tu je. Za 30 godina pracenja auto i moto sporta niko na ovim prostorima nije ozbiljnije i profesionalnije prenosio MotoGP i F1 od Sport Kluba. Umesto da im budemo zahvalni sto mozemo da gledamo od prvog slobodnog treninga sve klase mi ih ispljuvasmo. Neko je pomenuo Golf Klub, mozda cemo uskoro imati Auto-Moto Sport Klub i svi problemi ce biti reseni.

slazem se u potpunosti... :tu:

meca
18.08.2012, 13:06
kakva ste vi sosonska televizija pa da li je moguce da direktan prenos ima samo na sk 3 sto ne osnujete jos neki kanal recimo sport klub 224353536 pa tu da se skrasite sa direktnim prenosima uzas uzas i sramota!!!!!!!

shomi
18.08.2012, 13:56
Dobro je da imaju sluha za nas makar malo...Usledilo je izvinjenje svim gledaocima moto gp-a u vidu direktnog prenosa iz Brna sledece nedelje na sportklubu...

bratislavr
18.08.2012, 14:01
Alo ljudi stvarno ja se ne dam iznervirati ali sta nam to radite AAAAAAA. Placam mesecnu pretplatu na TOTAL TV samo ali samo zbog F1 i MOTO GP-ja i ocekujem da gledam od prvog treninga do kraja sve tri trke u direktnom prenosu bilo to na SK, SK+ ili SK Prime (te kanale imamo na TOTAL TV-u) i sta cemo sad pored svega ja moram da gledam stream na internetu i slusam neke poljake. MISLIM ODGOVORNI LJUDI STVARNO NIJE U REDU :facepalm::angry::facepalm:!!!!!!!

kolega
18.08.2012, 16:59
par stvari..pre 3,4 dana mi rikne tv.ajd ok,gledam ponesto,navikao sam da je tu.ali,kako dolazi petak,pocinje panika.posle pauze,trkacki je vikend,vreme isplanirano,sve kako treba.i sta cu,trk u radnju sa tehnikom,srecom da je blizu,i izlazim iz iste sav srecan sto cu od sada gledati trke u HD-u.otvorim SK programska sema sajt,i imam sta da vidim.SK3.e,sad..
setim se iste ove situacije od prosle,ili pre dve godine,ne secam se tacno.vidim ovde na forumu kako ljudi kukaju,niko ne zna ni da taj kanal postoji,itd itd.a ja sav srecan sto imam onaj risiver,pa imam i te programe.odgledao tada,tu trku,i vise nijednom nisam ni pogledao te 1-5 kanale..
sada,sa istim tim mislima,ukljucujem taj f!$#cking SK3,kad-NISTE PRETPLACENI DA GLEDATE OVAJ KANAL.e,divota,mislim se.sta sad,pored svega sto placam za komunikacije,od RTS pretplate do telefona,treba da se pretplatim i za SK,za ove "nepredvidjene" situacije??hocu,evo odmah..
@maslina,i svi ostali-nikakva steta sto nemate taj program.ja ga imam,ali isto kao i da nemam..
nego,neka neko HITNO javi na kom se to linku moze gledati,pa neka slusam i poljake,argetince,bilo koga..
da je sramota,sramota je!!

urke030
18.08.2012, 18:15
par stvari..pre 3,4 dana mi rikne tv.ajd ok,gledam ponesto,navikao sam da je tu.ali,kako dolazi petak,pocinje panika.posle pauze,trkacki je vikend,vreme isplanirano,sve kako treba.i sta cu,trk u radnju sa tehnikom,srecom da je blizu,i izlazim iz iste sav srecan sto cu od sada gledati trke u HD-u.otvorim SK programska sema sajt,i imam sta da vidim.SK3.e,sad..
setim se iste ove situacije od prosle,ili pre dve godine,ne secam se tacno.vidim ovde na forumu kako ljudi kukaju,niko ne zna ni da taj kanal postoji,itd itd.a ja sav srecan sto imam onaj risiver,pa imam i te programe.odgledao tada,tu trku,i vise nijednom nisam ni pogledao te 1-5 kanale..
sada,sa istim tim mislima,ukljucujem taj f!$#cking SK3,kad-NISTE PRETPLACENI DA GLEDATE OVAJ KANAL.e,divota,mislim se.sta sad,pored svega sto placam za komunikacije,od RTS pretplate do telefona,treba da se pretplatim i za SK,za ove "nepredvidjene" situacije??hocu,evo odmah..
@maslina,i svi ostali-nikakva steta sto nemate taj program.ja ga imam,ali isto kao i da nemam..
nego,neka neko HITNO javi na kom se to linku moze gledati,pa neka slusam i poljake,argetince,bilo koga..
da je sramota,sramota je!!

Ja pratim na www.vipbox.tv i za sada radi !!!;)

meca
18.08.2012, 20:08
hahaahah sosonska televizija uzas sramota !!!!!!!

meca
18.08.2012, 20:13
Ma i dobra je stvar sto se neko nasao da objasni sta se desava!!!!!!

kolega
18.08.2012, 20:31
nasao,gledao.hvala!!!!!