Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Originally posted by Merlin View Post
    Bit će prijenos na RTV CG2 i RTV CG Sat, a i hercegovinalive.com će raditi prijenos.
    Ja imam RTCG,na kojem apsolutno nikad nema sportsko nista

    Comment


    • #92
      Originally posted by carter985 View Post
      el to za 12 minuta treba da pocne taj mega spektakl o kojem pricate?
      Jeste to je taj spektakl.

      Evo ovdje imate odličan prijenos ne štopa nikako: http://www.hercegovinalive.com/
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • #93
        Je li nema prenosa za Borac ?
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • #94
          Jedva cekam da cujem Fap masine.



          EDIT:Miko,na hercegovinalive ce biti

          Comment


          • #95
            iam ja cg sat, al mi slika crno bela bas na tom kanalu, missim to mi tako vec jedno 3 meseca... zvao bi ih da nameste, al sto rece nadal, nikad nista od sporta, pa nisam ni dirao... zato ce se sada gledati u crno beloj varijanti

            Comment


            • #96
              http://www.sportlemon.tv/v-4/2/46/v-424663.html

              Comment


              • #97
                Imam ja crnu goru Borac ocajan u prvih 10 , Vladane da nisi ti ovaj na komentatorskoj poziciji
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • #98
                  Koliko je tuzan ovaj Borac, pa on ne moze da predje pola protiv ovog mrsavog Celika a treba mu gol.
                  Cuj prvi maj

                  Comment


                  • #99
                    Prepoznatljivi driblinzi Darka Zorica
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Originally posted by asprilja View Post
                      Koliko je tuzan ovaj Borac, pa on ne moze da predje pola protiv ovog mrsavog Celika a treba mu gol.
                      Osramotise grad ljudi
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • dobar vam ovaj spektakl, zaspo sam nakon 3 minuta

                        Comment


                        • Nisu se jos uigrali ,cekaj drugo poluvreme , bice koji sut na gol
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Bolji Čelik do sada to se mora priznati. Borac igra previše oprezno i baš čekaju grešku protivnika. Reklo bi se da oni imaju rezultat, a ne Čelik. Po jedna konkretnija prilika na obje strane, dok je Čelik imao dosta više loptu u svom posjedu i dosta više se igralo pred golom Avdukića. I onu dobru priliku za gol Borca stvoriše igrači Čelika.
                            Borac mora mnogo bolje od ovoga ako žele prolaz, morat će se otvoriti i igrati ofanzivnije.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • Bozicic u stilu Del Boskea izvukao napadaca a ubacio veznog tj igra bez napadaca
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Kakav raspadnnut fudbal na silu ga gledam,tesko ce ovdje pasti gol nema ga ko dati,mada mozda krene Borac u drugom,nadam se.
                                Pa kada rasprodaju sve sto valja,ovako igra izgleda.
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X