Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by danijelkr View Post
    Vidim da Suljica spominjete da je dobar i ja bi bio dobar da igram protiv konobara. Svaki ozbiljniji bek bi ga odnijeo i protiv Levskog ga ne bi zelio vidjeti u prvi 11. Ma zalosno je kad je nama u napadu pojacanje Hadzic koji je ocitao lekciju Haskicu kako se napadac treba kretat. Husref je sto se toga tice odlican. U nevjerici sam sto Buba nije dobio ponovo priliku
    Nemoj zezati za Suljica,momak primi loptu 40 metara od gola kod aut linije,i svi igraci pobjegnu u kazneni i on sam krene u prodor i koliko je samo sansi on napravio,nevezano kakvi su protivnici danas je mozda bio i najbolji

    Comment


    • #62
      Originally posted by FC Nadal View Post
      Nemoj zezati za Suljica,momak primi loptu 40 metara od gola kod aut linije,i svi igraci pobjegnu u kazneni i on sam krene u prodor i koliko je samo sansi on napravio,nevezano kakvi su protivnici danas je mozda bio i najbolji
      Sjetit ces se ovog posta kad protiv Levskog ne mogne prdnuti. Momak ima gotovo sve (osim snage), ali je glup. Kako su ga gadjali loptama, a koliko smo golova zabili nakon njegovog prodora 0. Znam koliko mi je zivaca prosle sezone izvukao i ekipa koja ima jaceg beka ne treba se brinuti za Suljica. Samo svaka mu cast za potez nakon svog gola.

      Comment


      • #63
        Fali mu snaga da ima to vec bio igrao u boljim ligama,meni je OK imati onakvog igraca,koji se ne boji proci,uraditi neki potez,ali u duelu je vec kritican,ali za nase standarde,dobar igrac

        Comment


        • #64
          Po prikazanom na terenu zaslužen rezultat 2:2, i mnogo šansi, jedino što sam imao drugačija očekivanja prije utakmice da ćemo ih glat dobiti sa 2-3 razlike, sad će biti teško ali nema predaje.
          РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

          Comment


          • #65
            Kakav evropski debi za Celik. Zeta je zavrsila sve, Celik ima ogromnu sansu da prodje, Rudar ce tesko ali bi bilo sjajno kad bi dva kluba prosla dalje

            Fapovci najjaci

            Evropo ja sam druga liga bio
            Evropo ja sam s' FAP MASINOM pio
            A ti, a ti, ti si me cekala
            sigpic

            Comment


            • #66
              Ma jaki su navijaci i igraci Fapovci

              @Borac , ja sam realno htio 2 singlirati na kladzi , sam znas da se ovi nasi nigde nisu pripremali , bez volje , vidio si po izjavama , ocekivali su glat ce dobiti a igraju protiv tima koji je uzeo kup u Crnoj Gori , u 2 godine presao 2 ranka takmicenja , ambiciozni , dobro da se nije izgubilo ;)
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • #67
                Rece juce da su ovi iz Borca mucenici,ljude treba istjeravati na trening u jedan da trce po suncu,nebi li nabili malo kondicije,i sto je najgore ubjedjen sam da ce proci,jer ovi iz CG su losi xD
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • #68
                  Video izvjestaj predstavnika BiH u Liga Europi.

                  Sarajevo - Hibernians 5:2


                  Borac - Celik 2:2

                  Comment


                  • #69
                    Imate o Celiku i o Fapovcima neke info. u mom posto na temi Crna Gora.

                    Sto se tice rezultata za mene nije iznenadjenje Celik ima dosta solidan tim, jbg imaju pare.

                    Igracete u Niskicu na stadionu Sutjeske.Bice vam zajebano jer ce cijeli niskisc navijati za Celik.i delije i grobari i vojvode svi ced biiti medju fap masinama taj dan kao sto ej bilo kad su dolazili u Pg na finale kupa.

                    Bice zanimljivo sve u svemu.U Podgoricu se ne igra jer je podijeljeno, od 4 predstavnika 2 u PG mi i jos 1 i 2 u nk.Ovaj put smo to mi jer je nas(gradski) stadion i Zeta jer je ona iz obliznjeg sela.Mada smo i napali FAP masinu kad su bili na finale kupa pa da se i to izbjegne.

                    Sto se tice zete oni su to lagano odradili, a Rudar od kad im je gazda uhapsen tone sve dublje i dublje.


                    Nama je dosao prvak Poljske.Prizeljkivali smo Dinamo ili PArtizan, pa su nas i napalili da je PArtizan dosao.Klub nam je igracki ispod prosjeka tako da ce nas vjerovatno poljaci glatko izbaciti, ali ako svaki navijac ja vjerujem u cudo i prolazak.Takodje nas puno raduje i to sto Slask ima finu ekipu navijaca i sto ce biti zanimljivo u Podgorici i Vroclavu.

                    Evo slika stadiona Sutjeske na kojem ce se igrati mec: http://www.europlan-online.de/stadio...ce/verein/5559

                    Comment


                    • #70
                      Gazprom pokrovitelj UEFA Lige sampiona


                      Ruski energetski gigant i najveći proizvođač zemljanog plina na svijetu, Gazprom, postao je pokrovitelj UEFA Lige sampiona od 2012. do 2015. godine, te evropskog superkupa 2012. 2013.i 2014. godine, saopćila je UEFA.
                      Iz krovne evropske fudbalske organizacije nisu htjeli saopćiti finansijske detalje ugovora s Rusima, prenose agencije.

                      Gasprom je šesti i posljednji sponzor takmičenja. Adidas je zvanični dobavljač opreme, a sponzori su još Heineken, UniCredit, Ford, MasterCard i Sony.


                      http://www.gazprom.com/press/news/20...article139446/

                      Comment


                      • #71
                        Je li ovo cuveno gostoprimstvo BL Mandusicu



                        http://www.pobjeda.me/2012/07/08/sao...e-od-pendreka/

                        Poštovani Banjalučani, za koji dan vidjećete kako mi dočekujemo goste sa daleka puta, sa puno poštovanja, topline i bratske ljubavi, bez uvreda i pendreka. Nikšić je grad velikog srca i civilizovanih ljudi, gdje su uvrede i palice daleko od nas. Dobro nam došli dragi Banjalučani – zaključuje se u saopštenju Čelik
                        Prepoznajem li ja to zeru ironije
                        Last edited by Vladan; 09-07-12, 19:43.
                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by Vladan View Post
                          Je li ovo cuveno gostoprimstvo BL Mandusicu

                          http://www.pobjeda.me/2012/07/08/sao...e-od-pendreka/

                          Prepoznajem li ja to zeru ironije


                          Ko ih ne zna skupo bi ih platio

                          Comment


                          • #73
                            Ne opravdavam policiju, ali zna po pricama drugova koji su islu na utakmice protiv Borca uvijek je dosta policije koja je dosta nadrkana i cim se neko pocne kurciti slijede nezaboravne batine. Treba znati gdje ides i sta mozes raditi ovi ocito nisu znali.
                            Last edited by danijelkr; 09-07-12, 19:23.

                            Comment


                            • #74
                              Ma i ove budale od Fapovaca.Koje t anvijace tuce policija a da se oni ne brane?Znaju lijepo sto se misli o Crnogorcima zbog posrane vlasti, znali su dje idu.Trebali su spremni bit.Oni bi da budu drugari sa policiJom, a to ne moze.Ako ce da se igraju navijaca neka igraju bar po pravilima.

                              Comment


                              • #75
                                Nisam bio u mogućnosti da gledam utakmice, ali po rezultatima mogu reći da nisam baš zadovoljan. Pogotovo zbog Borca. Vidjećemo u revanšu šta će biti ali sasvim sigurno da neće biti lako protiv "napaljenog" protivnika. Na krilima su zbog ovog pozitivnog rezultata... Sarajevo je ovo trebalo uzeti 5-0 ili eventualno 5-1, no i ovako je pitanje prolaska riješeno.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X