Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by shminka View Post
    Pa Kristic, a Marajan se, kolko mi je poznato, veceras prvi put izjasnio da je navijac Sarajeva i otisao je na mute nakon 15 min


    Znam za Kristica
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Au, valjda je brat Danijel preziveo.
      sigpic

      Comment


      • Pa dal je moguce da je proslo Sarajevo,pi

        Comment


        • Kalasha nema nigde. Dan zalosti mu. Ja se kao drugar saosecam <3

          Comment


          • Gluho bilo, nije dotle doslo drug

            Comment


            • Mogući protivnici Sarajeva/Zete u play-offu:

              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Liverpool i da imamo spektakl u Sarajevu.

                Comment


                • Huh,covjece zabrinuo sam se za svoje zdravlje na kraju.Oni golovi Husejnovica su cista remek djela,daj boze da ga zadrzimo ove sezone,jer onaj igrac ne moze igrati u PL jer je za 15 puta jace lige

                  Ostavili su srce na terenu,na kraju se vidjelo da bi poginuli za prolaz,rijetko ko je ovo ocekivao ali se opet pokazalo da Sarajevo zna igrati u Evropi

                  Sljedeca Zeta,to se prolazi pa onda lagano u play-off

                  Preumoran sam da bi ista jos napisao


                  Last edited by DinoFC; 27-07-12, 00:15.

                  Comment


                  • Daj nam Zetu da se igramo a onda invazija na Rim i gol Comora u 95 za grupnu fazu.

                    SARAJ'VO!
                    Genius, outrageous, the best ever! RF!

                    Comment


                    • Tek sam sada vidio sta je pisalo na transu

                      Comment


                      • joj kako bi doslo dobro da sarajvo prodje dalje u grupu al daleko je too... puno stvari bi se desilo... sredili bi napokon kosevo da se moze napunit stadion, a i mozda bi skontale one budale da treba i kosevo da promjeni travu i stave se grijaci.. a ne ko neke budale kazu bolje repka igra u zenici.. nije ista atmosfera ali bruka para se gubi na zenici umjesto da se igra na kosevu
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Said u stilu Papeta.

                          Kakvo zalaganje momaka na terenu,cigani nam nisu prisli golu kako treba dzaba im penal i sve.Veceras je sve bilo na vrhunskom nivou od igraca do navijanja.Nadam se da ce se i taj zapad vise srediti jer veceras bi nas bilo najmanje 20 000.Sada u sljedecem kolu ozbiljnu shvatiti Zetu i pristupiti im kao Levksom jer nisu nimalo naivan protivnik iako smo favoriti.Said,Suljic i Sesar su bili ponajbolji,ali treba pohvaliti sve momke igrali su sjajno od prve do zadnje minute i pokazali su ciganima inat.

                          Hvala momcima i Jovicu ucinili su nas ponosnim.Proci Zetu uz maksimalno zalaganje pa onda docekati Liverpool i napraviti spektakl.

                          Sarajevo,Horde,Bog i Čaršija!
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Stanica sva je, u bordo bijelom i horde kreću na daleki put pjesme se ore i baklje gore srusićemo podgoricu

                            Sad nam slijedi turistička posjeta Podgorici, čisto iz zajebancije a onda play off i nek nam je Bog na pooći sa žrijebom

                            Mehmed Alispahić sinoć u 98min.asistirao za pobjednički gol i Ludogorec može kući, Nusmir Fajić zabio za Muru danas i CSKA Sofija može kući, FK Sarajevo tačnije Said Husejinović i Asmir Suljić pobjedili Levskog i naravno i oni mogu kući
                            bugari......A sad adio, a sad adio i ko zna gdje, i ko zna kad


                            ljubim te u ****
                            Last edited by edohz; 27-07-12, 00:54.

                            Comment


                            • Braca moja iz CG ce ovo zaustaviti na vrijeme,nadam se

                              Iako si zajebao sve u Evropi,iako si ostavio najboljeg igraca na klupi,sve ti je oprosteno legendo


                              Attached Files
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Nakon sto sam dosao kuci upalio sam tv i pogledao snimak uz komentar velikog Pitara Marijana Mijajlovica koji je toliko gotivan lik da je jos vise uljepsao ovu pobjedu.

                                Najstariji navijaci Sarajeva su uzivali u igrama najveceg igraca Sarajeva Asima Ferhatovica Haseta, vrsnjaci mog starog u igrama Safeta Susica Papeta, a danasnja generacija uziva u igrama Saida Huseinovica Guze. Koji je unistio Levskog, onu strah medju igracima Levskog nisam odavno vidio.
                                Svi igraci koji su igrali ove dvije utakmice su nasi heroji, posebno bi izdvojio dvojcu Ivana koji su ginuli i pojedinim trenucima ludjacki isli na loptu. Suljic koji je odigrao fenomenalno, ali ne moze proci tekma da me ne iznervira. Umjesto da izadje iz igre na brzinu i ne rizikuje drugi zut, mali se poceo pozdravljati i ljubiti sa ostatkom ekipe. Zoran Belosevic Beli momak iz Zajecara koji gine za ovaj dres i cija je lopta presjekla bugare. Nije ga gol htjeo, ali bit ce prilika. Princ Hadzic koji se u stilu Drogbe gradi i bori sa odbranom protivnika i koji je veliko pojacanje FK Sarajevo.

                                Mi smo klub koji na gostovanje u Sofiju idemo autobusom, a Levski je klub koji na pripreme po Europi i europske utakmice ide sa avionom vlade Bugarske, ali ih opet KARAMO.

                                Biti srcem vezan, u tome lezi snaga.


                                Sejo, Dino, retro, Dale, Fanta, edo, maliajnstajn uzivajmo u ovim pobjedama.

                                @S-Nash, ziv sam, ali jedva. Nakon puno razocarenja u proslim mjesecima ovo je melem na rane.
                                Last edited by danijelkr; 27-07-12, 03:39.

                                Comment

                                Working...
                                X