Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neka vala prodje to Sarajevo da im Zeta objasni neke stvari
    Jao kakvu je sansu sad propustio Boljevic da stavi tacku na i, te propustene sanse ce ih ubiti, ali ne i danas
    Kraj, Zeta je u trecem kolu, svaka cast momci
    sigpic

    Comment


    • Samo da ovom bude dobro....
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Naftan dominira.

        Comment


        • Nista od Naftana , dobise crveni ;)
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Zeta je prvi crnogorski klub koji je uspio da eliminise dva rivala u evropskim takmicenjima, veliki uspjeh. Boljevic moze da bude strasan igrac!
            sigpic

            Comment


            • 2-3 Ako ispadnu stvarno ...
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • omG

                Messi Husejinovic
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Huuuuuuuuuuuusejinovic Marjaaaaaaaaaaan
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Odlicno za Sarajevo a i lakse za Zetu
                    Shminka i Akisa ce da navijaju za Zetu, pola Sarajeva ce biti za Zetu
                    sigpic

                    Comment


                    • Pazi Kristica idola kao da je u strucnom stabu Sarajeva pa skace po terenu
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Pa ako si slusao i njegove prenose nekih utakmica, ne treba da te cudi

                        Comment


                        • Odlično Sarajevo, svaka čast. To je prava ekipa. Očekivao nisam ali zasluženo koračaju prema 4. pretkolu
                          РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                          Comment


                          • Ko da me cudi , Marjan ili Kristic , dobro poznajem obojicu , slusao sam ih u vise navrata , Marjana jos otkad je prenosio Cvaju na SK
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Pa Kristic, a Marajan se, kolko mi je poznato, veceras prvi put izjasnio da je navijac Sarajeva i otisao je na mute nakon 15 min

                              Comment


                              • Bravo Sarajevo, bravo! Ovo je bilo fenomenalno zaista, od igre pa sve do navijanja. Bugari dobiše lekciju i u jednom i drugom. Ponovo dobra igra kao i u Sofiji i sada je plod te igre došao, mislim da je Sarajevo dominiralo većim dijelom obje utakmice i zasluženo ide dalje. Velika prilika za play-off, velika, a tamo šta bude. O igri kasnije kada se malo strasti smire. Čestitao bi i svim forumašima Hordašima @danijelkr, @Fanta, @FC Nadal, @edohz itd. na velikom uspjehu, oprostite ako sam koga zaboravio.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X