Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ni zasluzili nisu da prodju , 2 smesna gola primili , primice i 3. najmanje do kraja
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Najluđi je komenator na hrt-u gdje za svaki start nad igračima Dinama očekuje da će sudija pokazati crveni karton. A ovdje su male šanse da će se Ludogorec izvući, a imali su čistu situaciju.

      Comment


      • Sta promasi Golubovic
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Prije toga Adrovic, posle Goluba Boskovic, prosipaju i prosipaju a masu su bolji. I pod Goricom su ih ubili od igre, no sudije su svoje odradile. Moglo se proci, nisu nista Poljaci bolji
          sigpic

          Comment


          • Ma kod Slaska samo Mila i ova 9-ka igra , sve ostalo nula , dosta bolja Buducnost , zasluzili su produzetke
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Evo i sad je mogao da sudi penal, i onako su im prosle nedelje presmijesan penal dali no dzaba

              edit: Posle dobrog snimka vidjelo penala nije, simulacija
              Last edited by Vladan; 25-07-12, 22:31.
              sigpic

              Comment


              • Zabiji Dinamo

                Comment


                • U 98. minuti Dinamo dao gol
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Strasno. Jebem ti fudbal.

                    Comment


                    • Sto vam to toliko tesko pada?!

                      Comment


                      • Igralo se dok Dinamo nije dao gol
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Koliko je Buducnost bolja bila, opet pun kurac promasenih sansi kao i u prvom mecu, steta...
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Jako mi e krivo sta je Vardar ispao od oni bunkerasi koi igraju fudbal na silu. U Borisov postiglu 2 gola kontrolisari igru a kod kuce napadali celo vreme a nisu mogli da stvore sansu. Nakon 6 godina bez Evropsko iskustvo Vardar prikazo odlicnu partiju fudbal vs. BATE koi su redovni ucasnici neko veliko evropsko takmicenje. Sta je tu je, sledecu sezonu ocekujem da se svi balkanski ekipa plasiraju u neku Evropsko takmicenje. Imamo velik napredan u fudbalu u Ex-YU prostora osobeno Dinamo i Partizan koi su iznad svi za klasu dve. Idmo napred Evropa ce da se plasi od nase ekipe u buducnost.
                            In Munich 23 Died, In United You Live Forever.sigpicBefore the tragedy in Munich the club belonged to Manchester. But afterwards Manchester United captured the imagination of the entire world.

                            Comment


                            • E fakat mi je žao Ludogoretsa, šta sve ljudi preživiše ovo nije normalno. Dinamo je bio dominantniji tek nakon crvenog za Bugare, iako ni od tada nije mnogo konkretnijih prilika. Ovi se dobro branili, odugovlačili vrijeme kako su znali i umijeli, ali kada je neko peh, peh je. Bili su dominantniji brat bratu u 70% ovog dvomeča, ali eto kada neće onda baš neće. Podcijenili su u Dinamu Ludogorets što im se umalo obilo o glavu. Ovako sada Dinamo ide na Sheriffa koga će vjerujem izbaciti, kada ga je Željo prošle godine mogao izbaciti može i Dinamo. A onda u play-offu ko zna, ali su blizu grupnoj fazi da li EL ili LP vidjećemo.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Joj kako ludo prodjoh. Kad sam vidio 95. minut dosl'o mi da poderem i tiket i sve. Al vidim sudija pusta da se igra, rek'o sta mu je, stvarno ako ne prodjem veceras jos Roma-Liverpul oba daju gol i Celzi-MLS A.S. oba daju gol bice mi jos vise zao
                                A oni jadnici se poceli valjati ne mogu da vjerujem, onaj nece da napuca loptu, njih trojica ne mogu da se dogovore minut ko ce aut izvesti, onome grc, eto vam sad pa se valjajte

                                Comment

                                Working...
                                X