Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by shminka View Post
    Vraceni su navijaci navijaci Maribora, nece biti na tekmi veceras!
    Oni 30 sto je ucestvovali u neredima danas su vraceni,a oni sto su bili na putu ce biti na Kosevu

    Comment


    • Dokle je fudbal dosao kad Kazakstance deli minut od penala za prolaz protiv Libereca , kad Dudelange ima rezultat 40 minuta do kraja koji ga voli dalje protiv Salzburga...
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Tesko da Zeljo moze sta uraditi, pogotovo na ovakvom terenu. Navijam za njih, ali jako tezak zadatak je pred njima.

        Partizan ce lagano da prodje, to se znalo nakon prvog poluvremena prve utakmice.

        Comment


        • RB Salzburg 2 - 2 Dudelange



          Zeljo ako prodje na Dudelange kad bi isao , pa eto im motiva veceras da igraju sa 700% snage jer ako prodju imaju Evropsku Ligu u dzepu , ej Evropsku ligu , da imam 10% njihovog fudbalskog znanja veceras bi umro na terenu za proalznu pobedu
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Originally posted by FC Nadal View Post
            Oni 30 sto je ucestvovali u neredima danas su vraceni,a oni sto su bili na putu ce biti na Kosevu
            Neka su ih vratili, kad nisu sposobni 3 Manijaka pomlate njih 15-ak. Što se tiče ovih što pristižu najavljuje se 400-500 navijača, mada mislim da će biti nešto manje.
            Teren na Koševu dosta loš uoči početka utakmice jer je danas padala kiša i pretvorila ga u močvaru što će otežati igru večeras, tako i da ne očekujem pretjerano lijepu za oko utakmicu.

            Što se tiče ovih iznenađenja, za mene ispadanje Libereca i ne bi bilo neko posebno iznenađenje, čak šta više kladionice su na današnjoj utakmici davale jednake šanse Shaktaru i Liberecu. Dok ovaj rezultat na meču Salzburg-Dudelange je veliko iznenađenje, mislim i najveće do sada samo ako ostane ovako. Luxemburžani da idu u 3. pretkolo Lige Prvaka... Mislim da tek sada ostaje žal zbog loše partije Želje u Mariboru, jer pobjednik duela Željo-Maribor ide na pobjednika ovog duela. Kakva bi to šansa bila za play-off, uf.
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • Ako padnem opet Dudelanz stvarno cu na svim mogucim igricama da izbrisem Salcburg.

              Comment


              • 2 3 o boze.

                Comment


                • Haha, pa ovo već nije normalno. Svaka njima čast. Inače, ovaj Dudelange je jednom pobijedio Zrinjski u Mostaru rezultatom 4-0. Istina da je u regularnom dijelu susreta bilo 0-1, ali su utrpali 3 u produžecima.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Dudelange izbacio Salzburga

                    Luksemburg -------> Austrija



                    edit : 4-3 2 gola u 1 minuti
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • jos ja gledam kvota na preokret 4,0 a ja ni dinara na racunu

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Ako padnem opet Dudelanz stvarno cu na svim mogucim igricama da izbrisem Salcburg.
                        Na dva tiketa 3-5 i 4-6, idioti raspali....

                        Comment


                        • 95' , ako sad ne svira nema smisla , Salzburg
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • ma
                            slučaino sam prolazijo
                            pa reko ajda se ija javu skakvim
                            nekakvim kolko tolko mal stručnijim kumentarom





                            lutajući reporter tuta bugarin
                            nežno šapće sneguljici
                            dok patuljci ruju
                            u rudnici

                            Comment


                            • Brat Neca Odlican centarsut Aksentijevica , mora ostati , mora
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Објашњава Аксент основе центаршута.
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X