Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by danijelkr View Post
    ...Za danasnji zrijeb samo cu reci jos...

    apo pitanju žreba sarajevo – zeta
    totije štabi naš narod reko:
    našla krpa zakrpu





    iz stručnog ugla
    lutajući reporter tuta bugarin
    nežno šapće sneguljici
    dok patuljci ruju
    u rudnici

    Comment


    • Od sutra su u prodaji ulaznice za uzvratni mec protiv Levskog i sto je bitno napomenuti, rukovodstvo kluba, uz dogovor sa navijacima, odlucilo je da cijena ulaznica za sjevernu tribinu iznosi 7 KM, s tim da od svake ulaznice 1 KM ce biti namijenjena za finansiranje odbrane nasih navijaca, koji se trenutno nalaze u Sofiji.

      Nijedna navijacka grupa nije u Sarajevo dolazila sa ovolikom dozom provokacija i fasizma. Ovako su nasi straiji govorili za ovakve

      Spoiler

      Comment


      • Nema prenosa za Zeljeznicar danas ?
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Zvanicno nema, mada se cesto desavalo da se u zadnji tren "dogovore" i ipak odrade prenos

          Comment


          • Izgleda da neće biti prijenosa. Možda i bude u zadnji tren, kada se rasprodaju karte, pa ubace da su postigli dogovor. A evo čitam nakon one tučnjave da se karte prodaju u velikom broju.
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • Nakon svega sto je se desilo danas, dao Bog da Zeljeznicar nabije ove levate.

              Comment


              • Originally posted by danijelkr View Post
                Nakon svega sto je se desilo danas, dao Bog da Zeljeznicar nabije ove levate.
                Ma stipu njih, nego mi trebamo misliti na Bugare. Milina vidjeti gužvu danas u fan shopu, samo šteta što će njihova gamad biti na jugu al eto šta da se radi. Valjda večeras neće biti kiše, jer u suprotnom biće havarija od terena. Sa igrom iz prve tekma tj. da igramo zatvoreno i da čekamo našu šansu imamo se čemu nadati. Nije potebno jurišati i srljati jer sa primljenim golom šanse za prolazk bi nam drastično opale. Ngo danijel da li znaš jel Čoma zaradio suspenziju ?( neko kaže jest a neko nije, pa reko da ti ne znaš )

                Comment


                • Čomor ima pravo nastupa jer suspenzije idu na 3 ili 5 kartona.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Moj ljubimac Veliki COMA nije zaradio suspenziju jer od ove godine tek nako tri zuta kartona u kvalifikacijama ide suspenzija. Edo niko nakon onog danas sto su skandirali ne moze ostat imun i tako ponovit cu dao Bog da ih nabiju. Koliko god mi njihov uspjeh nekad smetao, danas to trebamo zaboraviti. Protiv Levskog kako Sesar rece samo strpljivo i bez zurbe.

                    Comment


                    • Gleda neko Liberec mozda?
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Originally posted by danijelkr View Post
                        Moj ljubimac Veliki COMA nije zaradio suspenziju jer od ove godine tek nako tri zuta kartona u kvalifikacijama ide suspenzija. Edo niko nakon onog danas sto su skandirali ne moze ostat imun i tako ponovit cu dao Bog da ih nabiju. Koliko god mi njihov uspjeh nekad smetao, danas to trebamo zaboraviti. Protiv Levskog kako Sesar rece samo strpljivo i bez zurbe.
                        E vidiš nisam znao da su izmjenili to pravilo. Evo tek sad vidjeh šta su skandirali , mada ovo mi nije nimalo čudno jer su i od ranije pojedinci iz njihove zemlje imali ovakve i sl.ispade. Potpuno mi je svejedno večeras, mada iskreno nek ih komšije pobjede a nek Maribor prođe dalje

                        Comment


                        • Liberec gubi od Kazakstanaca 1:0
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Stvarno je sevap i na terenu i na tribinama namarati ove slovence,naravno na fin i kulturan nacin
                            Rani gol treba i onda trpanje,ne pustati ih do kraja meca,to je recept.
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Shakhtyor Karagandy 1 - 0 Liberec



                              Je li moguce ?

                              Bila bi fora da ih izbace
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Vraceni su navijaci Maribora, nece biti na tekmi veceras!
                                Last edited by shminka; 24-07-12, 17:08.

                                Comment

                                Working...
                                X