Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bio je Amar u emisiji na OBN danas i totalno je pesimista i sam je rekao da nema sanse da prodju , da su imali ogromnu sansu i da mu nikako nije jasno kako se prokockalo
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Ovo je odlično za Sarajevo. Sada mislim da se mora ispuniti Koševo protiv Levskog, valjda Bugari podlegnu pritisku. I sa Fincima i sa Zetom se može igrati, čak mislim da bi Sarajevo bilo i favorit.
      Što se tiče Širokog, neka se potrude da izbace Irce i eto Bundesligaša u BiH.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Jednostavno ne zelim da se plasim tima sa Kipra. Sanse su 50-50,a mi imamo Vermeza.
        To sto ti ne zelis je ok,al realno je da je njihov fudbal u velikoj ekspanziji dok nas propada iz godine u godinu.I oni imaju kiparskog Murinha

        Comment


        • Originally posted by Layzick View Post
          To sto ti ne zelis je ok,al realno je da je njihov fudbal u velikoj ekspanziji dok nas propada iz godine u godinu.I oni imaju kiparskog Murinha
          Nemaju oni iskustva u Evropi. Pregazicemo ih kao plitak potok.

          Cisto da se zna - nisam po prirodi ludi optimista,ali stvarno imam osecaj da cemo ove lagano da prodjemo

          Comment


          • Paritzanu je sreca sto revans se igra u BG,dobar rezultat na Kipru(dati gol uz minimalan poraz,barem to),i onda kuci uz navijace izboriti prolaz.
            Zvezda nema tu srecu,ali oni moraju izboriti pobjedu bez primljenog gola,ali to je naucna fantastika sa onim pacijentima u odbrani,onda barem bilo kakva pobjeda,pa na Kipar hrabro i na kontru.
            I na kraju ovo su prvi mecevi,niko nije u formi,pitanje je kakav tim imaju i jedni i drugi Kiprani ove sezone,ali samo hrabro,pa sta bude.
            Naprijed nasi
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Jednostavno ne zelim da se plasim tima sa Kipra. Sanse su 50-50,a mi imamo Vermeza.
              +1

              APOEL se desio, ali on je sada bio u 1/4 finalu LŠ. Ovo su neki drugi timovi i jednostavno ovo i Zvezda i Partizan MORAJU izbaciti.
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

              Comment


              • Originally posted by manda View Post
                Paritzanu je sreca sto revans se igra u BG,dobar rezultat na Kipru(dati gol uz minimalan poraz,barem to),i onda kuci uz navijace izboriti prolaz.
                Zvezda nema tu srecu,ali oni moraju izboriti pobjedu bez primljenog gola,ali to je naucna fantastika sa onim pacijentima u odbrani,onda barem bilo kakva pobjeda,pa na Kipar hrabro i na kontru.
                I na kraju ovo su prvi mecevi,niko nije u formi,pitanje je kakav tim imaju i jedni i drugi Kiprani ove sezone,ali samo hrabro,pa sta bude.
                Naprijed nasi
                Ovo Partizanu uopste nije sreca,kad god smo trebali da cupamo rezultat na JNA protiv ozbiljnijeg protivnika mi smo poduvali,bolje da je prva kuci,al ajd,u krajnjem slucaju,proci ce bolji.

                Comment


                • Eehh kad smo mi poceli da se bojimo Omonije i Aela ni ne treba da idemo u Evropu.
                  Kao da igramo protiv Reala i Barce.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Originally posted by deki94 View Post
                    Večiti idu na Kipar, Voša u Beč.
                    ...

                    taman popola gorivo





                    lutajući reporter tuta bugarin
                    nežno šapće sneguljici
                    dok patuljci ruju
                    u rudnici

                    Comment


                    • Sad ona glupa recenica da nam je neko ponudio 1:0 prije utakmice da izgubimo odmah bio prihvatio, ali na kraju malo je bilo i krivo zbog propustenim prilikama. Na kraju utakmice su igraci ispraceni pjesmom i nagradjeni aplauzom, ali se na njima vidjelo da su se malo razocarali u rezultat. Sad jos pametnije odigrati na Kosevu koje je ce biti dosta popunjeno i na neku foru da ih prodjemo.

                      Samo mi nikako nije jasno kako je drzava poput Bugarske clanica EU. Sofija jedan od najnakaradniji gradova .

                      KARAJ LEVSKOG LE, KARAJ LEVSKOG LE, KARAJ LEVSKOG LE
                      SARAJEVO VOLIM TE

                      Za danasnji zrijeb samo cu reci jos jedna odlicna prilika da se pruzi podrska voljenom klubu na gostujucem terenu.

                      Comment


                      • Odlican zreb za Vosu, ako prodju ove cobane.Stavise mislim da ce im teze biti da izbace Suduvu nego Rapid.
                        Sto se tice Partizana i Zvezde, dosta smo se brukali, vreme je da prodjemo slabije na papiru i da poboljsamo nacionalni koeficijent.Ne mozemo vezati dve lose godine zaredom.Verujem u sva tri tima i da ce proci do poslednje runde kvalifikacija.

                        Comment


                        • Vojvodina ako prodje pojesce ih Rapid, jedino sto moze da ih spase je da Moreira pruzi dve partije poput onih u Partizanu i izbaci ih sam. A cisto sumnjam da ce proci ove, bolji jesu ali njihov mentalitet je najgori moguci.
                          sigpic

                          Comment


                          • Nije problem Moreira, nema ko da ga isprtati.Juce je nabacivao par odlicnih lopti napadicima koji su imali losu realizaciju.
                            Prvo da se prodju Litvanci, lako ce se posle izaci sa Austrijancima.Problem je u tome sto Vojvodina nema levo krilo i gura Bilbiju ili Abubabakara(koji se ne snalazi bas najbolje kao na poziciji napadaca) i pogotovo Abu ima los centarsut.Sada se necu bas preterano baviti Rapidom, bitno je prvo da se prodje Suduva.Pored tog levog krila trebalo bi i dovesti nekog u veznom redu posto Adjuru i Mitosevic nisu dovoljno pouzdani.

                            Ako budu ispali od Suduve raspasce se cim kazes piskla posto mnogima ugovor istice za godinu dana i bice rasprodaje igraca.

                            Comment


                            • nekad smose radovali kadizvučemo engleze
                              sumnjičavo slegali sramenima na špance
                              a vrteli zglavom nije dobro
                              na švabove i zabare
                              asvi drugi
                              boranija
                              a
                              danas
                              kasu uspeli duništu sve
                              nebili kako njiov voljeni državni kućni ljubinac bijo najbolji
                              zato danas drkćemo iod uvek neugodnih sanmarinaca
                              od volova ovnova bikova jarcova i dobri konja
                              za kojima se dabome i prašina dizala
                              postadosmo imi boranija
                              bez mesa





                              iz stručnog ugla
                              lutajući reporter tuta bugarin
                              nežno šapće sneguljici
                              dok patuljci ruju
                              u rudnici

                              Comment


                              • Originally posted by Maric91 View Post
                                Nije problem Moreira, nema ko da ga isprtati.Juce je nabacivao par odlicnih lopti napadicima koji su imali losu realizaciju.
                                Prvo da se prodju Litvanci, lako ce se posle izaci sa Austrijancima.Problem je u tome sto Vojvodina nema levo krilo i gura Bilbiju ili Abubabakara(koji se ne snalazi bas najbolje kao na poziciji napadaca) i pogotovo Abu ima los centarsut.Sada se necu bas preterano baviti Rapidom, bitno je prvo da se prodje Suduva.Pored tog levog krila trebalo bi i dovesti nekog u veznom redu posto Adjuru i Mitosevic nisu dovoljno pouzdani.
                                Kakva crna Vojvodina, indijanska ekipa.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X