Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šta reći, koju poruku poslati

    Kasnije ću ovo analizirati, al zaista velika šansa je propuštena

    Comment


    • Zlatibor Zagorcic

      sigpic

      Comment


      • Originally posted by edohz View Post
        Šta reći, koju poruku poslati

        Kasnije ću ovo analizirati, al zaista velika šansa je propuštena
        Nemamo zbog cega biti razocarani,mislili smo da cemo primiti peticu,mozemo se nadigravati s njima,biti i cvrst u odbrani i napasti uz podrsku navijaca se moze proci

        Comment


        • Originally posted by FC Nadal View Post
          Nemamo zbog cega biti razocarani,mislili smo da cemo primiti peticu,mozemo se nadigravati s njima,biti i cvrst u odbrani i napasti uz podrsku navijaca se moze proci
          Apsolutno nemate zbog čega biti razočarani. Igra je bila fenomenalna, rezultat dobar iako je mogao biti i još bolji, najvažnije je da je i dalje aktivan i da odluka pada na Koševu. Opet izgleda da nas je Sarajevo najbolje predstavilo u Evropi, jer Borac je ispao već u 1. pretkolu, Željo nema velikih šansi uoči uzvrata, Široki gubi kući, dok Sarajevo ima i dalje veoma aktivan rezultat za 3. pretkolo. Još ako bi prošli u 3. pretkolo tamo bi bili nosioci što daje jako dobre šanse i za prolazak dalje.
          Mogući protivnici Sarajeva u 3. pretkolu ako se prođe Levski:

          Slovan Bratislava / Videoton
          Eskisehirspor / St Johnstone
          JJK Jyvaskyla / FK Zeta
          VMFD Zalgiris / Admira Wacker
          AIK / FH Hafnarfjordur
          Omonia

          Mislim da bi Sarajevo sa svima moglo igrati sem Omonie koja odskače malo više od ostalih.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • Trica im je na AFH-u. Kakva je karina od ekipa ovaj Levski.
            Genius, outrageous, the best ever! RF!

            Comment


            • Jadna Vojvodina...gubi od Suduve..koja bre Suuduuvva!!?? Ma problem je psiholoske prirode...i NISTA VISE...jednostavno nasi igraci su blago receno nezainteresovani da pobedjuju timski...svako gleda sebe i kako ce negde da se "utopi" jebe im se za tim i pobedu i koeficijent...mamu vam bezobraznu jbm...

              Comment


              • ova vojvodina nije ni za cirkus

                Comment


                • Dobro na kraju prodje Vosa.Litvanci se ceo mec branili i vecina njih su bili dzinovi naspram igraca Vojvodine i svaki put kada su napadali 8 igraca u sesnaestercu.Najveci problem je bio nedostatak tog levog krila i cesto su lopte isle na bekove Vulicevica i Pavlovica i bilo je puno losih centarsuteva, a krila koja su sa njima saradjivala su imali najbolje sanse pogotovo Stevanovic.Svi su se ispromasivali, jos sam mislio da ce Suduva zahvaljujuci njihovom bunkeru otici sa golom prednosti.Dobro je ispalo, samo ne znam cemu oni mogu da se nadaju kada ce domacini i tamo igrati bunker.Potrebna je odredjena doza srece da bi se prosli Litvanci.Valjda ce naci to levo krilo, trebace im ako budu prosli ove pajsere koji su samo par puta presli centar.Supic je takodje spasio gledaoce jos vece blamaze tako sto je odbranio sut jednog Litvanca kada su imali kontru i to je bila situacija 1 na 1.Na taj nacin je drzao Vojvodinu u igri.Hvala Abu sto je spasio Vojvodinu u poslednjim minutima.Ta situacija kada je bio indirekt mi je bila sumnjiva i nisam mogao videti da li je lopta presla gol liniju.Abu se postarao da posle indirekta lopta zavrsi iza golmanovih ledja.Ono sto bih sada jos mogao napomenuti je da je Vojvodina bila ostecena za penal, kada je igrac Suduve igrao rukom a sudija je samo odmahnuo rukom.

                  Sve u svemu vrlo slaba realizacija danas, ako tako bude i za sedam dana crno im se pise.

                  Comment


                  • Odlicna partija nasih momaka danas,steta moglo se do boljeg rezultata,ali ocekujem da na Kosevu Bugari padnu
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Igrom Sarajeva sam zadovoljan. Rekao sam da se mozemo nositi s Levskim i tako je i bilo. Oni uopste nisu neka ekipa, uopste nisu onakvi kako ih se opisuje. Citajuci razne komentare "fudbalskih strucnjaka" mislio sam da cemo igrati protiv Barcelone...
                      Grehota sto nismo dali barem 1 gol, ali nema veze. Suljic i Husejnovic su propustili odlicne prilike, ali Boze moj sta da se radi. Primili smo glup gol, nismo imali srece, ali svakako da sam zadovoljan igrom, pa pomalo i rezultatom. U revansu ne smijemo od prve minute krenuti otvoreno, treba biti strpljiv i malo sacekati, pa tek onda poslje se otvoriti ako bude potrebe. Optimista sam pred revans i vjerujem u prolaz dalje.

                      Comment


                      • Debakl Celika, jaca ukrajinska celicana. No Borac bi popio bar 10 komada tako da smo zadovoljni

                        Zeta ima odlican rezultat, moze se nadati jos jednom kolu
                        sigpic

                        Comment


                        • Ima prenos zreba na sajtu UEFA:
                          http://www.uefa.com/uefachampionslea...aws/index.html

                          u 12h je zreb za Ligu sampiona
                          a u 13h za Ligu Evrope

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Debakl Celika, jaca ukrajinska celicana. No Borac bi popio bar 10 komada tako da smo zadovoljni

                            Zeta ima odlican rezultat, moze se nadati jos jednom kolu
                            Padavicari iz Nisica,su prevaranti i simulanti i steta sto deset komada ne primise!
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Da li je moguce da ovi prljavi bunkerasi od Bate Borisova imaju toliko srece svake godine u zrebu?
                              sigpic

                              Comment


                              • Gore nije moglo
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X